Almanya'da Kurs Eğitimleri

Almanya'da Kurslar 2018

Almanya Eğitim

Almanya'da Yüksek Öğretim

Freiburg Üniversitesi (1457 yılında kuruldu);; Münih Teknik Üniversitesi (Technische Universitat München) ve Max dünyanın en iyi üniversitelerinden birkaç tür Heidelberg Üniversitesi (1386 yılında kurulan Ruprecht-Karls-Universitat Heidelberg,) gibi, Almanya'da bulunan Leipzig Evrimsel Antropoloji için Planck Enstitüsü. Almanya 's üniversitelerin çoğunluğu kamu ve şu anda dönem başına yaklaşık 60 Euro veya 80 USD dolar ücretlidir.

Öğretim araştırma sosyal bilimlere geleneksel yaklaşımı ile tanınan bağımsız enstitüler odağı olmak, araştırma üzerinde Alman üniversitelerinde vurgulanmaktadır. Bu araştırma üniversitelerinden birine psikoloji bölümünden mezun, antropoloji, felsefe veya sosyoloji, kabul devam etmek isteyen öğrenciler için son derece rekabetçi ve belirli bir alanda karşı olağanüstü yetenek ve parlaklık gösterdi öğrencilere yönelik olduğunu.

Uluslararası öğrenciler ile üniversite popüler, başka tür Uygulamalı Bilimler Fachhochschule (FH), üniversitedir. Bir Fachhochschule sunulan kurs, bilişim teknolojisi, hemşirelik ve iş olarak, akademik-odaklı olmayan özellikle mesleklerde istihdam için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Alman devlet ve federal hükümet de birçok Fhs korumak kamu hizmetinde kariyer isteyen öğrenci yetiştirmek. Öğrenciler, Fachhochschule de doktora kazanamazsınız.

Sanat, film ve müzik okulları güzel sanatlar, moda tasarımı, grafik sanatlar ve müzik alanında kariyer isteyen öğrenciler için yaratıcı programları sunuyoruz. Yüzyıllar boyunca, Almanya Mozart, Brahms, Hesse, Max Ernst ve Nietzsche gibi parlak yazarlar, sanatçılar ve besteciler üreterek güzel sanatlar, edebiyat ve müzik dünyasına büyük bir katkı sağlamış ve dünyasında güçlü bir kuvvet olmaya devam etmektedir güzel sanatlar, film ve moda.

 

Bir Alman Üniversitesi Katılan

Almanya'da bir üniversite katılmak isteyen tüm öğrencilerin Abitur da ortaöğretimin son sınıfında verilen final sınavları başarılı bir şekilde tamamlanması belirlemek için Estonya ve Finlandiya'da kullanılan bir belgenin kopyasını vermeniz gerekecektir. Bir Abitur yok Alman vatandaşı, çoğu durumda bir üniversite, uluslararası öğrenciler, katılmak için (kelimenin tam anlamıyla yetenek testi) Begabtenprüfung adı verilen başka bir test alabilir ACT göstermek gerekir ya da en az 28 ve 1300 puanları SAT da sırasıyla, kabul için hak kazanmak için. ABD'de kazanılan benzer Lise diploma bir Abitur eşdeğer kabul edilmez ve genellikle bir Alman yüksek okul veya üniversiteye kabul 'ın şansı bir öğrenci teşvik olmaz.

Kitap ve yaşam giderleri ödemek için öğrencilere bazı üniversite ve kolej burs.Ancak Bundesausbildungsförderungsgesetz denilen bir yasa olduğunu ekonomik olarak dezavantajlı öğrencilerin bir lisans 's derecesi kazanmak için gereken dört ya da beş yıl boyunca her Aylık 650 euro (860 $ USdollars) kadar almak sağlar. Tipik olarak, bu miktarın yarım faizsiz kredi olarak hükümete geri ödenmesi gerekir.

Genel olarak, eğitim dili Almanca, bu nedenle bir Alman üniversiteye devam etmek isteyen öğrencilerin Almanca yeterli bilgiye sahip olmalıdır.

 

Uluslararası Öğrenciler için Alman Vize

Üç ay (örneğin yaz dersleri alan öğrenciler,) kadar kısa konaklamalar için, bir Schengen-Vizesi ülkede kalması için gereklidir. Öğrenciler bir Schengen-Vizesi elde etmek için tercih ve vize bu tür uygulamadan önce buna göre planlamalısınız halinde üç ay sonunda Almanya'yı terk gerektiğini bilmelidir.

Eğer üç aydan fazla kalmak planlıyorsanız Ulusal vize gereklidir. Öğrenciler, onlar tam bir programda bir doktora veya kayıt tamamladıktan olup olmadığını form üzerinde bir Ulusal vize ve devlet gerektiren neden açık yapmalıdır. Kabul mektubu, sağlık sigorta kartı, ön-kabul sınav sonuçları kanıtı ve konuştuğunuz ve Alman okumayı biliyorum kanıt ya da Alman almak planladığınız: öğrencilerin vize başvurusu için önce ek olarak, aşağıdaki belgeler gerekli olacak sizin müfredatın bir parçası olarak dil kursları.

 

Neden Almanya'da Eğitim?

Almanya kendi dışında bir ülkede derece kazanmak isteyen öğrenciler için en çok destekleyen ülkelerden biri olarak birçok uluslararası eğitim grupları tarafından seçildi.Bu tanıma tamamlayan birçok Alman üniversiteleri tarafından tahsil ders daha Almanya'da kendi farklı bir ülkede okula almak isteyen öğrenciler için cazip ve heyecanlı eğitim yapmak, hiçbiri az olmasıdır.

Üniversiteler Almanya

Üniversiteler Almanya

Bilgiler Almanya

Orta Avrupa'da yer alan, Almanya Kuzey Alman Ovası, Orta Almanya Uplands (Mittelgebirge), ve Güney Alman Highlands oluşur. Bavyera 1600 ft (488 m) deniz seviyesinden güneybatı ortalamalar plato, ama Zugspitze Dağları, ülkenin en yüksek noktası 9.721 ft (2.962 m) ulaşır. Almanya 'ın büyük nehirleri Tuna, Elbe, Oder, Weser ve Ren bulunmaktadır.

 

Başkent: Berlin
Resmi Diller: Almanca
Hükümet: Federal parlamenter anayasal cumhuriyet
Nüfus: 80.399.300
Gayri Safi Yurtiçi Hasıla: 3 $.197 Trilyon
Para birimi: Euro (€) (EUR)
Zaman dilimi: (UTC 1)

Program bul Almanya
ry-diplomer.com

Вы можете купить диплом вот здесь в любом городе.
https://farm-pump-ua.com