Akademik ingilizce

City and Islington College

Program Açıklaması

Akademik ingilizce

akademik ingilizce

Seviye: B2 - C1

Süre: 1, 2 veya 3 dönem İl ve Islington College sağ Londra'nın göbeğinde, kozmopolit Islington'da dayalı bir hükümet tarafından finanse edilen İleri Eğitim üniversitesidir.

Bizim süper itibar, merkezi Londra konumu ve büyük imkanlarla, bizimle İngilizce eğitimi için her türlü sebep vardır. İngilizce dil kursları tüm British Council tarafından akredite edilmiştir ve biz kurs seviyelerinin bir yelpazesi sunuyoruz bizimle mükemmel kurs bulmak mümkün olacak, yani tarihleri ​​ve kurs uzunlukları başlayın!

Okul Hakkında

İngiltere of Further Education tarihinin en büyük - College 64.000.000 £ bina programı aracılığıyla oluşturulan ve yenilenmiş beş modern Merkezleri bulunmaktadır. Tesislerimiz College incelemek için harika bir yer yapma, ileri teknoloji, yenilikçi sınıf tesisleri, iyi donanımlı kütüphaneler ve dinlendirici kafeleri birleştirir. Ayrıca bizim kendi saç ve güzellik salonu yararlanabilir ve aktif ve canlı Öğrenci Birliği'nin bir parçası haline gelebilir.

Eğer Koleji'nde zaman zevk emin bizim için çok önemlidir: Her Centre, bizzat Koleji hoşgeldiniz kayıt size yol ve sağlayacaktır Eğitiminiz ve son derece deneyimli bir ekip Uluslararası sırasında size destek için kendi öğrenci hizmetleri ekibi göç ve uluslararası öğrenci konularında danışmanlık.

Kurs bilgileri

Bütün İngilizce dil kursları, tam nitelikli, deneyimli ve güler yüzlü öğretmenler tarafından verilmektedir. Teşekkürler öğretmenlerimizin sağlayan adanmış desteği, öğrencilerimizin sadece mükemmel sonuçlar elde (20 maksimum sınıf başına düşen ortalama 12), küçük sınıf boyutları ile takım ama samimi, çalışkan olarak bilinir ve motive!

Bu tam zamanlı İngilizce dil kursu British Council akredite ve çalışma, iş veya eğlence için İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen 16 yaş üstü öğrenciler için tasarlanmıştır.

Okuma, yazma, konuşma ve Dinleme - - Sen dört beceri eğitimi ve ayrıca günlük yaşamda İngilizceyi kullanma yeteneğinizi geliştirecek.

ders haftada 15 saat ve İngilizce dil eğitimi yanında hem IELTS ve Cambridge İngilizce dil sınavlarına hazırlık sağlayacaktır.

İşletme zaman çizelgesi sabah ve öğleden sonra sınıfları bir karışımı olabilir.

Giriş koşulları:

Adayların uygulamak için İngilizce minimum B1 düzeyi (IELTS 4.0 veya eşdeğeri) olması gerekir. Bu ders C1 seviyesinden başvuranlar (IELTS 7.0 veya eşdeğeri) için uygun değildir. Resmi İngilizce dil test sonuçları olmadan Adaylar vaka bazında bir durumda dikkate alınacaktır.

Ücretler: *

  • 1 dönem £ 1400
  • 2 dönem £ 2700
  • 3 dönem £ 4000
  • Bazı dersler örnek ders kitaplarının için, malzeme satın almanızı gerektirebilir - bu maliyetler kurs ücretine dahil değildir.

Alıntı Ücretleri 2014/15 için ve gelecekteki akademik yıllarda değişime tabidir.

Yer

Bizim İngilizce dil okulu Hayat Boyu Öğrenme Merkezimiz dayanır. Değil Arsenal Futbol Kulübü yakın bir komşu olmak söz - Merkezin harika konumu müzik mekanları, yapraklı parklar ve sokak pazarları yaşamak mağazalar, barlar ve restoranlar, yerel tesislerin, fantastik bir dizi kolay erişim keyfine varacaksınız anlamına gelir!

En yakın metro istasyonu Victoria ve Piccadilly hatları üzerinde Finsbury Park ve Koleji'nden dakikalık yürüme mesafesinde sadece bir çift. Londra'nın ünlü turistik mekanlarının çoğu kısa bir metro yolculuğu uzaklıkta: - Oxford Street 10 dakika - Batı End tiyatroları 20 dakika - British Museum'a 22 dakika - Buckingham Sarayı 23 dakika - Harrods 24 dakika

NB Bazı öğretim sadece yolda bulunan Sağlık, Sosyal ve Çocuk Bakımı bizim Merkezi'nde yer alabilir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Oca. 2019
Nis. 2019
Duration
Süre
1 - 3 dönem
Tam zamanlı
Price
Fiyat
1,400 GBP
1 dönem; 2 dönem £ 2700; 3 dönem £ 4000
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi : Oca. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Başlangıç tarihi : Nis. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Oca. 2019
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Nis. 2019
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Eyl. 2019
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste