Sahne Sanatları A-levels

Sahne Sanatları A-levels Bul

Sahne Sanatları

Sahne Sanatları alanında disiplinler birçok türü vardır. Bu tür orkestra müzik eğitimi her şeyi olduğu gibi, müzik içerir. Sözlü edebiyat hikaye anlatımı ve kamu konuşma içeren başka alandır. Dans koreografi ve dans kavramına odaklanan bir alandır. Film animasyon, canlı aksiyon ve film teorisi içerir. Ve tiyatro oyunculuk, yönetmenlik, tarih, ve çok daha fazlası odaklanmayı sunuyor.

Okullarla İletişime Geçin O Sahne Sanatları A-levels İncele 2018

Devamını oku

Richard Huish College
Kampüs Tam zamanlı August 2018 Birleşik Krallık Taunton

Müzik Müzik akademik ve pratik yönlerini dengeli bir çalışmadır. Kendi müziğinizi oluşturmak için bir fırsat olacaktır. Performans hem bireysel hem de gruplar halinde kurs merkezidir. Bu konu, klasik, popüler, dünyayı ve film müzikleri araştırıyor. [+]

müzik Bir seviye Tam gün İnceleme Kurulu: Edexcel

Huish at Müzik Doing "a, zorlu, çeşitli ve heyecan verici bir deneyim" dir.

Müzik Müzik akademik ve pratik yönlerini dengeli bir çalışmadır. Kendi müziğinizi oluşturmak için bir fırsat olacaktır. Performans hem bireysel hem de gruplar halinde kurs merkezidir. Bu konu, klasik, popüler, dünyayı ve film müzikleri araştırıyor.

Pratik ve yazılı sınav bir dizi var. Sizin kalkınma performansı, kompozisyon, dinleme ve analitik becerileri ile değerlendirilecektir.

Bu yüksek öğrenim ve profesyonel müzik fırsatları için hazırlar saygın bir akademik derstir.

Biz birlikte gitmek gibi ben her şeyi öğrenmek yolu gibi. Yani Pazartesi günleri teorisi, Salı vb kompozisyon ... bu yüzden sadece büyük bir yığın şeyler öğrenme değildir. Öğretim mükemmel ve ben bildiğim kadarıyla öğretim gider gibi sınava tamamen hazır hissediyorum.... [-]