A düzeyleri

Cardiff and Vale College

Program Açıklaması

A düzeyleri

Cardiff and Vale College

Advanced Level (A Level) Programı geleneksel bir akademik kurstur ve İngiliz Üniversitesine girmek isteyen öğrencilerle popüler bir seçimdir. İki yılda incelenen en fazla üç konu seçebilirsiniz. İngiliz Edebiyatından Fotoğrafçılık, Biyoloji ve Sosyoloji olmak üzere 30'dan fazla A Düzeyi seçeneklerimizden oluşan geniş seçimimiz.

A Düzeyi öğrencilerimiz ikonik yeni Şehir Merkezi Kampüsümüzde eğitim görüyor ve fantastik konuyla ilgili özel olanaklardan yararlanıyor. Bunlara, etkileyici endüstri standardı uzman laboratuarlarına sahip özel bir Bilim, Teknoloji ve Matematik Merkezi dahildir. Genel öğretim odalarımız da heyecan verici mekanlardır ve tüm öğrenciler, ders çalışmasının dışında büyük öğrenim merkezlerine erişebilirler.

#Senin geleceğin

2015 yılından beri öğrenciler CAVC'den üniversite düzeyinde eğitim almaya başladılar! Üniversitenin amacınız ise, üniversite seçimleri, UCAS uygulamaları ve kişisel ifadeler konusunda tavsiye ve rehberlik sağlamaktayız. Kolej'deki destek ekibimiz, üniversiteye başvurmanıza ve ilerlemenize yardımcı olmak için burada. Ayrıca İngiltere genelinde üniversitelerden düzenli uzman görüşmeleri ve ziyaretlerimiz var.

'Daha Fazla Matematikte AS seviyesinde Matematik ve Fizikte A Düzey çalışıyorum. Hem yeni hem de dışarıdaki kampüslerden hoşlanıyorum. Burada atmosfer harika ve herkes birbirine saygı duyuyor. Burada bilim eğitimi gerçekten eğlenceli! İnanılmaz laboratuarda bazı deneylerle uğraşmak çok güzel. UCAS için Kişisel Bildirimi üzerinde hala çalışıyorum ve öğretmenlerim bu konuda bana destek vermekle harikaydı. Hedefim, üniversitede Makina Mühendisliği yapmaktır. Yenilikçiliği ve yeni fikirleri seviyorum ve okuduğum konularla mükemmel şekilde uyuşuyor. "

Mai Qin International Matematik, Fizik, İleri Matematik Düzeyi Öğrencisi

Giriş koşulları:

Kaydolmadan önce yeterlilik sonuçlarınızı ve sertifikalarınızı görmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Öğretim ve değerlendirme:

Sınavlar ve Kurs

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
34 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
8,000 GBP
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Cardiff, Wales
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Haziran 28, 2019
Dates
Eyl. 2019
Birleşik Krallık - Cardiff, Wales
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Haziran 28, 2019
Videolar

CAVC INTERNATIONAL