Westminster Kingsway College

Giriş

Westminster Kingsway College, Londra'nın merkezinde en büyük eğitim sağlayıcılarından biridir ve İngilizce Dil, Pathway to University kursları ve Lisans dersleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede ders sunan başkent genelindeki eğitim merkezlerine sahiptir .

Westminster Kingsway College , her yıl dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlamaktadır. Kozmopolit Kolej topluluğumuz, 54 farklı dilde konuşan 60'ı aşkın vatandaşa sahiptir . İngiltere'ye yerleşmiş veya bizimle birlikte çalışmak için Londra'ya giden tüm milletlerden öğrencileri bekliyoruz. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte eğitim alabilir ve bizimle olan deneyiminiz bu çeşitlilikle zenginleşecektir. Üniversite , üniversiteye ilerleme fırsatı bulan çok çeşitli dersler sunmaktadır. Konaklama sektöründe mükemmel bir üne sahibiz ve ünlü mezunlarımız TV şefi Jamie Oliver'ı içeriyor.

59923_soho.jpg

Westminster Kingsway College tarafından sunulan derslerin tümü, eğitim deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlandı. Mesleki beceriler geliştirmeyi veya akademik yeterlilikleri elde etmek isteyen uluslararası öğrenciler için çeşitli dersler sunuyoruz.

Westminster Kingsway College, İngilizce Öğretimi için British Council tarafından akredite edilmiş olup İngilizce İngiltere üyesidir . Westminster Kingsway College'ın İngilizcesi eğitimi, İngiliz Konseyi'nin denetimine dayanan İngilizce ve uluslararası eğitim gazetesi EL Gazette tarafından Mükemmellik Merkezi olarak da kabul edildi .

Westminster Kingsway College'da uzmanlık kursları arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Uluslararası İngilizce Dilleri içerisinde
 • Uluslararası Otelcilik Diplomaları
 • Yaratıcı Endüstrilerde Mesleki Dersler
 • İşletme ve Mutfak Sanatları Lisans Dereceleri

59924_ImagecopyrightWestminsterKingswayCollege13.jpg

Neden Bizimle Çalışalım

Westminster Kingsway College'da eğitim seçerek, heyecan verici ve başarılı bir gelecek yaratma yönünde büyük bir adım atmış olacaksınız ve dünyanın en heyecan verici ve hareketli şehirlerinden birinde eğitim alacaksınız. Londra, İngiltere'ye gidin ve tarih dersinde okuduğunuz, gazetelerde okuduğunuz ve televizyonda gördüğünüz Kings, Queens, Princes ve Princesses gibi aynı sokaklara yürüyebilirsiniz. Londra Gözü'nden Ulusal Galeri'ye ve Londra Kulesi'ne, ister tarihe, isterse de modern sanata tercih ederseniz, burayı bu heyecan verici şehirde bulacaksınız. Güzel parklarımızı ve bahçelerimizi dolaşabilir, birinci sınıf müzeleri ve galerileri ziyaret edebilir ve kültür, güzel sanatlar ve tiyatroya kadar emebilirsiniz. Ayrıca, Brighton sahil şeridi, Kent bahçeleri, Shakespeare'in Stratford-upon-Avon'daki doğum yeri ve Windsor Kalesi'nin ünlü kraliyet evi gibi yakınlardaki mekanları ziyaret edebileceksiniz. Şehrin kalbinde yer alan Westminster Kingsway College, Avrupa komşularına seyahat etmenizi sağlayan ana ulaşım merkezlerinin yakınındadır.

Neden Westminster Kingsway College?

Westminster Kingsway College'daki uluslararası öğrenciler size en iyi öğrenim deneyimini sunmak için samimi ve profesyonel bir ortamda geniş bir yelpazede derslere erişebilirler.

Kolej size şunları sunar:

 • Seçtiğiniz endüstride çalışan öğretim görevlileri ve eğitmenlerden birinci sınıf öğretim ve seçtiğiniz uzmanlık alanından en iyi şekilde öğrenmenize ve kazanmanıza yardımcı olmak için öğretim becerilerini geliştirdik
 • Çalışmalarınız süresince sizi destekleyen öğretmenler ve destek memurları
 • Russell Grubu Üniversiteleri de dahil olmak üzere çok çeşitli üniversitelere geçiş
 • Çalışmalarına ve para için değer sağlayan düşük maliyetli kurslara katılan öğrenciler için mükemmel sonuçlar
 • Ücretsiz İnternet erişimi ve Öğrenim Merkezleri üyeliği ile tüm Kolej Merkezlerinde birinci sınıf olanaklar ve kaynaklar. Öğrenme Merkezleri, özellikle uluslararası öğrencilerin tüm olanaklarını tam olarak kullanabilmelerini sağlamak için İngilizce dışındaki dil hoparlörleri için tasarlanmıştır.
 • Merkezi Londra'daki ana tren ve metro istasyonlarına yakın mükemmel bir konumda
 • Çalışmalarınız boyunca yardım ve tavsiye sunan bir Uluslararası Takım ve Öğrenci Destek Ekibi
 • Westminster Kingsway College'de eğitim görürken ulusal yarışmalara ve etkinliklere katılma şansı
 • Kişisel hedeflerinize ulaşmak için her fırsatı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak güvenli ve rahat öğrenme ortamı.

Uluslararası Ofis Desteği

Uluslararası Görevli, Westminster Kingsway College'da okumak isteyen yabancı öğrenciler için ilk irtibat noktasıdır. Ayrıca, Westminster Kingsway College'daki uluslararası öğrencilere, ders ilerlemesi ve finansal tavsiyeler konusunda size yardımcı olacak geniş bir ek destek sunabiliriz. Ayrıca, uluslararası öğrencilere konaklama uzmanlarıyla birlikte konaklama bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

Visa

Westminster Kingsway College, 4. Seviye sponsortur. Bilgili personelimiz Tier 4 Visa ve Kısa Vadeli Çalışma Visa başvuru sürecinde size yardımcı olacaktır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

agroxy.com

diploms-home.com/poleznoe-diplom-universiteta.html

магнитные ленты купить