John Kaverdash Accademia di Fotografia

Giriş

A John Kaverdash Accademia di Fotografia vardır 1987 yılından beri profesyonel fotoğrafçılar eğitim olmuştur. Yıllar boyunca İtalya'da mükemmellik lider merkezi, mezunları ve Milan Moda Endüstrisi gelen profesyonellerin katılımı başarısına dayalı bir itibar olarak kendisini kurmuştur.

Akademi emin mezun profesyonellerin bir profesyonel tarafından gerekli tüm beceri ve yetkinlikleri tam bir kavrayışa sahip teknolojideki değişikliklere ayak uydurup, henüz yapım derinlemesine fotoğrafçılık teorileri pratik ve didaktik yaklaşımlar, tarihsel çalışmalar ve ikonografik araştırma birleştirir onların ilgili alanlar.

Fotoğrafçılık bir sanattır, teknik ve yaratıcı yönleri ile bir zanaat olduğunu. bugün bize çevreleyen tüm medya formları Görüntüleri yaygınlaşması, önemi kanıtlamaktadır. Çözme, yaratmayı ve yenilikler onlar, gazetecilik, reklam veya moda yapan diğer uygulamaların düzinelerce söz değil, ister bir profesyonel başarısı için en önemli unsurdur. Teknoloji aynı zamanda profesyoneller ve amatörler arasındaki farkı açıklar, İmgelemenin bolluk etkin, henüz etmiştir.

Akademi artırılması ve kendi teknik uzmanlık geliştirilmesi ve deneyim ile ilgili süreçleri yoğuşmalı, bireyler konsantre ve profesyonellerin deneyimlerini absorbe sağlayan bir alandır. Her ders çırak olarak öğretilen öğrenciler ile gerçek bir iş tecrübesi çerçevesinde tasarlanmıştır.

Akademi yeri, tasarım ve moda endüstrisinin showroom ve atölye ortasında, bu dünyaya ilişkisinin sonucudur. Kenara katılan ve ziyaret uzmanları bir fotoğrafçı olmak biz tatmin elde yaşam biçimi, biridir çünkü, Akademi tüm üyeleri, kendi projeleri başlattık.

Akademi hem geleneksel hem de dijital ekipman ile bir hands-on deneyimlerinden öğrenmek için öğrencilerin sağlayan olağanüstü bir stüdyo ortamı sağlamak için gurur duyar. Bu öğrencilerin kişisel en iyi tekno-yaratıcı sonuçlar sunma yeteneğine sahip güçlü genç profesyoneller olmak gibi her ders, bir dönüştürücü bir süreç haline gelir sağlar.

A John Kaverdash Akademisi Moda alanlarında, natürmort ve röportaj belirli uzmanlık profesyonel fotoğrafçılık dünyasını yaklaşan gerekli temel kavramları kapsayan derslerin çeşitli bir yelpazede sunmaktadır. Bu dersler laboratuar teknisyenleri ve dijital fotoğraf editörleri becerilerle donatmaya ile büyümektedir.

Akademi sadece iki özel programlar, Master Professional Fotoğraf ve Moda Usta Profesyonel sunmaktadır. Onlar, benzersiz içerik bakımından zengindir ve birlikte didaktik yenilik ve iyileştirme yıllar getirmek. programlar görüntü iletişim dünyasında tam bir vizyonu ile uygulayıcıları olarak fotoğrafçılık dünyasına girmek edebiliyoruz uzmanları oluşturmak.

Akademi, teknik ve didaktik güncellenmesi meslek değişiklikleri ve teklifleri ve öğretim yöntemleri kendi karşılaştırmak için standart olarak küresel sektöründe en son yaratıcı eğilimleri kullanarak, sürekli evrim içinde bir yapıdır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Italyan

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 530 saatleri October 2018 İtalya Milan

Profesyonel fotoğrafçılık bir yıllık bir program, John Kaverdash Fotoğraf Akademisi'nin en eksiksiz dersidir. Hem analog hem de dijital dünyada fotoğrafçılıkta profesyonel olarak çalışmak için gereken tüm alanları kapsamaktadır. Öğrenciler, fotoğraf, moda, natürmort ve röportaj fotoğrafçılığı ve fotoğraf düzenlemenin temellerini inceler. Öğrenciler ayrıca BW karanlık bir odada nasıl çalışacaklarını da öğrenirler. [+]

Profesyonel Fotoğrafçılıkta Bir Yıllık Program

Profesyonel fotoğrafçılık bir yıllık bir program, John Kaverdash Fotoğraf Akademisi'nin en eksiksiz dersidir. Hem analog hem de dijital dünyada fotoğrafçılıkta profesyonel olarak çalışmak için gereken tüm alanları kapsamaktadır. Öğrenciler, fotoğraf, moda , natürmort ve röportaj fotoğrafçılığı ve fotoğraf düzenlemenin temellerini inceler. Öğrenciler ayrıca BW karanlık bir odada nasıl çalışacaklarını da öğrenirler.

Enstitü'nün sunduğu tüm derslere katılmak, farklı alanlar arasındaki tüm bağlantılar sayesinde onlara profesyonel fotoğraf dünyası hakkında daha derin bir bilgi verir. Bu, tek kurslara katılanlara kıyasla büyük bir avantajdır .... [-]


İletişim
Yer adresi
Via Morimondo 26 Building 11A
Milan, Lombardy, 20143 IT
узнать больше

ссылка agroxy.com

Был найден мной популярный web-сайт про направление Натяжитель цепи ГРМ alex-car.com.ua/