Konuksever bir çalışma alanı

 • Çok kültürlü Londra'da, üniversite öğrencileri için dünyanın en iyi şehri olarak adlandırılan merkezi bir konum (QS Best Student Cities 2018).
 • Özel destek ekipleri, bir banka hesabının kurulmasına kadar topluluklar ve kulüplere katılmak için Birleşik Krallık'ta yaşam düzenlemeleri de dahil olmak üzere uluslararası öğrenciler için her konuda yardımcı olabilir.
 • Uluslararası öğrenciler için en uygun ihtiyaçları ve öğrenme ortamını anlayan öğretmenler
 • Binlerce kursla 110 İngiltere ve Avrupa üniversitesine ilerleme seçenekleriyle inanılmaz miktarda seçenek
 • Yemek ya da kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz tesisler ile muhteşem konaklama seçenekleri. Ayrıca sinemalar, karaoke odaları, oyun odaları, spor salonları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ekstra özellik
 • INTO London Centre'ı güler yüzlü personeli ve son teknoloji ürünü tesisleriyle davetkar ve şık bir alan bulacaksınız.

Okumak gerektiğinde, Merkez olacak yer. Özel çalışma alanları, öğrenme materyalleri ve bilgisayarları olan bir Öğrenme Kaynak Merkezi var.

Dersler, seminerler ve eğitimler için esnek çalışma alanlarından en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Ayrıca, eğitim merkezindeki ücretsiz Wi-Fi'den faydalanmayı veya arkadaşlarınızı ve ailenizi eve götürmeyi unutmayın.

Tam gün çalıştıktan sonra rahatlayıp gevşemeye mi ihtiyacınız var? Kafede arkadaşlarınızla birlikte yemek ya da kahve içmek için bir şeyler yiyin, bir çok sosyal aktiviteden birine katılın ya da bir egzersiz için Olimpiyat Parkı'na gidin.

Sanat tesislerinin durumu

INTO merkezinde bir dizi sınıf ve öğrenme alanıyla öğrenmenin birçok farklı yolu vardır.

Sınıflar

Öğrenme stiliniz ne olursa olsun, burada çalışmaktan keyif alacaksınız. İnteraktif yazı tahtaları, 2 konferans salonu ve tartışmalar için 8 özel çalışma odası, bir öğretici veya özel bir çalışma oturumu ile 28 öğretim odası bulunmaktadır.

Sanat ve tasarım stüdyomuz da var. Sanat ve tasarım öğrencilerine ilham veren modern, aydınlık bir stüdyo alanı.

Öğretmeninizin sizi ev ödevi için belirlediğinden emin değil misiniz? Tüm derslerin, ödevlerin ve derslerin yüklendiği sanal öğrenim ortamını Moodle'a kontrol edin ve sınıf dışındaki işleri gözden geçirmenize ve tamamlamanıza yardımcı olacak şekilde yükleyin.

Öğrenme Kaynak Merkezi

En son ödevinizi araştırmanız veya çalışma notlarınızı yazdırmanız gerektiğinde, Öğrenme Kaynak Merkezine gidin. Çalışmalarınızı desteklemenin yanı sıra, baskı ve tarama olanaklarını desteklemek için kitaplar, DVD'ler, dergiler ve gazeteler bulacaksınız.

Aradığınız şeyi bulamıyor musunuz? İhtiyaç duyduğunuz şeyleri bulmanıza yardımcı olmak için hazır olan destek ekibimize sorun. Dizüstü bilgisayarınızı mı unuttunuz? Sorun değil, kullanabileceğiniz bilgisayarlar da var.

Gıda

Sınıflar arasında yemek için hızlı bir ısırık almalı mıyım? Kampüs kafesine ya da pizza ya da suşi için alt kata gidin. Ya da neden bazı taze hava almıyorsunuz ve çeşitli uluslararası yemekler bulabileceğiniz Petticoat Lane yemek pazarına doğru yolda yürüyebilirsiniz.

Seçim dünyası

Uluslararası öğrencilere, tıpkı İngiltere ve Avrupa üniversitelerinden birine ilerlemeyi garanti ettiğiniz gibi sunuyoruz. İngiltere'de ilk 50 üniversitenin 30'unda ilerleme seçenekleri mevcut.

Kariyer seçiminizin bir gerçeklik haline gelmesini sağlamak için seçebileceğiniz binlerce derece olacak.

Çok fazla seçenek var mı? Endişelenmeyin, derecenizi ve üniversitenizi seçerek UCAS uygulamanızın rehberliği ile kişiselleştirilmiş bir yardım alacaksınız.

Yani baskı yok. Yolun her adımında size yardımcı olacağız.

Yıllık yerleştirme fuarı

Her yıl mükemmel üniversitenizi seçmenize yardımcı olacak bir yerleştirme fuarı düzenliyoruz. İngiltere’nin her yerinden 50’den fazla üniversite fuara katılıyor. Her bir üniversiteden öğrenci hayatı, kurs detayları, kariyer ilerlemesi, giriş şartları ve daha fazlası hakkında görüşme fırsatınız olacak.

Uygulamanızı destekleme

Bir İNGİLTERE üniversite derecesi için bir sonraki adımı attıkça tam olarak desteklendiğinden emin olmak için, INTO London bir dizi ücretsiz öğrenci yerleştirme hizmeti sunmaktadır. Özel Öğrenci Yerleştirme Görevlisi, size sunulan çalışma seçenekleriyle ilgili pratik tavsiyelerde bulunacak ve üniversite başvurunuzu tamamlamanızda size yardımcı olacaktır.

Sizin için mevcut olan yardım ve destek şunları içerir:

 • Akademik hedeflerinize ulaşmak için en uygun kursu seçmenize yardımcı olacak bire bir öğrenci danışmanlığı
 • Kişisel başvuruların yazılmasına yönelik yardım da dahil olmak üzere, üniversite başvuru sürecinin tüm aşamalarında pratik tavsiye ve yardım
 • Uygulama mülakatları da dahil olmak üzere üniversite mülakatlarına hazırlık
 • Üniversite kabul öğretmenlerinin sunumlarına katılma fırsatları
 • Üniversite açık günleri ve yüksek öğrenim fuarlarına katılma konusunda yardım
 • Eski INTO öğrencileri tarafından verilen görüşmelere katılma fırsatları
 • Öğrenme kaynağı merkezindeki üniversite adaylarına erişim

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

INTO London

Derecenize hazırlanmak için yoğun bir akademik İngilizce kursu. Üniversite çalışması için gerekli olan çeşitli becerilerdeki bilginizi, yeteneğinizi ve güveninizi gelişti ... [+]

Akademik İngilizce kursu, gerekli İngilizce dil seviyenize ulaşmak için en hızlı ve en etkili rotayı sağlar. Kurs, üniversitede başarılı olmak için ihtiyacınız olan dil akıcılığı ve akademik becerileri kazanmanızı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Neden bu kursa başvurulur?Dört temel alanda İngilizce becerilerinizi geliştirinTemel akademik dil becerilerini geliştirmekİngilizce etkili bir şekilde iletişim kurmayı öğreninProgram hakkında özel olan nedir?

Bu yoğun kurs, haftada 30 öğrenim saati sunarak, 25 saat yüz yüze öğrenme ve 5 saatlik öğretmen destekli çevrimiçi dil gelişimini içerecektir. Program, ilerlemenizi izlemek ve yolda kalmanızı sağlamak için düzenli değerlendirmelerle kişisel ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilecektir.... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
3 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London

INTO London INTO Genel İngilizce kursu ile İngilizce dil becerilerinizi geliştirin. Deneyimli öğretim ve destek ekibimiz, günlük kullanım için İngilizce öğrenmenize ve Lo ... [+]

Yaşam, iş, sosyalleşme ve seyahat için ihtiyacınız olan İngilizce'yi sağlamak için tasarlanmış esnek bir kurs.

Öğretim ve destek personelimiz, İngilizce öğrenmenize ve İngiltere'deki İngiliz kültürünü tecrübe etmenize yardımcı olur.

Esnek başlangıç ​​tarihleri ​​ve kurs uzunluklarına sahip yıl boyu kurslar, sizin için en iyi çözümü seçmenize izin verir.

Genel İngilizce Yoğun

2 ila 23 hafta arasında uzunluklarda mevcuttur. Haftada 20 saat süren standart Genel İngilizce kursumuz, ana dile (haftada 10 saat) bölünmüştür ve

Akademik İngilizce (haftada 10 saat)

veya

İş İngilizcesi (haftada 10 saat)

Her iki durumda da, Cambridge sınavlarını kursun sonuna doğru Merkezde oturabileceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Tam zamanlı
2 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

INTO London

Program hakkında özel olan nedir? . üniversite başvuruları ile profesyonel destek ve rehberlik en yüksek kişisel bakım ve destek seviyeleri Uluslararası Hazırlık programı ... [+]

Program hakkında özel olan nedir?

.

üniversite başvuruları ile profesyonel destek ve rehberlik en yüksek kişisel bakım ve destek seviyeleri Uluslararası Hazırlık programına kimler başvurmalıdır?

Orta okul eğitimini kendi ülkenizde tamamladıysanız, Uluslararası Hazırlık Programı, ilk yıl girişi için akademik hazırlık sağlar ve seçtiğiniz lisans derecesi programına giriş için minimum İngilizce dil şartını yerine getirmenizi sağlar.

Kursun süresi: 3-4 dönem (9-12 ay)

Ücretler: £ 17,995'dan

Giriş koşulları:

16 yaş ve üstü yaş

Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı.

İngilizce dil: IELTS 4.0 - 4.5 veya eşdeğeri... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London

Her ilerleme seçeneği, hem ingilizce / çalışma becerileri hem de genel not için belirli bir yol izleyecek ve özel gereksinimleri izleyecektir. Ayrıca, aşağıdaki gibi bel ... [+]

Her ilerleme seçeneği, hem ingilizce / çalışma becerileri hem de genel not için belirli bir yol izleyecek ve özel gereksinimleri izleyecektir. Ayrıca, aşağıdaki gibi belirli gereksinimleri olan bazı kursları da bulacaksınız:

röportajı başarıyla tamamlayan; daha önce ilgili bir disiplin okuduktan sonra; daha önce bir derece tamamlayan; veya IELTS 6.0 ya da eşdeğer İngilizce diline sahip olmak. Ne Eğitim miyim? Reklamcılık ANİMASYON mimari Sanat ve Tasarım Dijital Medya

[-]
Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London

birden fazla başlangıç ​​tarihi İki farklı ders seçeneği vardır: Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seç ... [+]

birden fazla başlangıç ​​tarihi

İki farklı ders seçeneği vardır:

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek ek dil desteği için başlangıçta İngilizce ek bir terim sunmaktadır Nerede beni alacak?

Uluslararası Hazırlık programınızı başarıyla tamamlarsanız, INTO personelinin sunduğu profesyonel tavsiyeleri takip ederseniz ve asgari katılım koşullarını yerine getirirseniz size uygun bir derecede ve üniversitede eğitim görecek bir yer bulmanızı garanti ederiz.

Başarılı bir yol öğrencisi olarak, bir dizi üniversite ilerleme seçeneğine erişebileceksiniz. Her ilerleme seçeneği, hem ingilizce / çalışma becerileri hem de genel not için belirli bir yol izleyecek ve özel gereksinimleri izleyecektir. Ayrıca, aşağıdaki gibi belirli gereksinimleri olan bazı kursları da bulacaksınız:... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London

İş Etütleri OLAYLAR YÖNETİMİ coğrafya Otelcilik Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi yönetim Turizm İşletmeciliği Program hakkında özel olan nedir? Uluslararası Hazırlık ... [+]

İş Etütleri OLAYLAR YÖNETİMİ coğrafya Otelcilik Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi yönetim Turizm İşletmeciliği Program hakkında özel olan nedir? Uluslararası Hazırlık programına kimler başvurmalıdır?

Orta okul eğitimini kendi ülkenizde tamamladıysanız, Uluslararası Hazırlık Programı, ilk yıl girişi için akademik hazırlık sağlar ve seçtiğiniz lisans derecesi programına giriş için minimum İngilizce dil şartını yerine getirmenizi sağlar.

[-]
Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London

yaşam Bilimleri Üretim Sistemleri matematik Makine mühendisliği Petrol Mühendisliği FARMAKOLOJİ Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı. ... [+]

yaşam Bilimleri Üretim Sistemleri matematik Makine mühendisliği Petrol Mühendisliği FARMAKOLOJİ

Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı.

İngilizce dil: IELTS 4.0 - 4.5 veya eşdeğeri

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Ayrıca bir Akademik İngilizce kursu sunuyoruz.

[-]
Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London

birden fazla başlangıç ​​tarihi İki farklı ders seçeneği vardır: Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seç ... [+]

birden fazla başlangıç ​​tarihi

İki farklı ders seçeneği vardır:

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek ek dil desteği için başlangıçta İngilizce ek bir terim sunmaktadır Nerede beni alacak?

Uluslararası Hazırlık programınızı başarıyla tamamlarsanız, INTO personelinin sunduğu profesyonel tavsiyeleri takip ederseniz ve asgari katılım koşullarını yerine getirirseniz size uygun bir derecede ve üniversitede eğitim görecek bir yer bulmanızı garanti ederiz.

Başarılı bir yol öğrencisi olarak, bir dizi üniversite ilerleme seçeneğine erişebileceksiniz. Her ilerleme seçeneği, hem ingilizce / çalışma becerileri hem de genel not için belirli bir yol izleyecek ve özel gereksinimleri izleyecektir. Ayrıca, aşağıdaki gibi belirli gereksinimleri olan bazı kursları da bulacaksınız:... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

INTO London

Muhasebe, İşletme Yönetimi, Ekonomi, Finans, Yönetim Çalışmaları ve Pazarlama gibi konu alanlarında yüksek lisansa doğrudan giriş için akademik hazırlık. ... [+]

Muhasebe, İşletme Yönetimi, Ekonomi, Finans, Yönetim Çalışmaları ve Pazarlama gibi konularda lisans derecesinin ikinci yılına akademik hazırlık.

Neden uygulanır?tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimikalite güvenceli bir üniversite onaylı programçoklu başlangıç ​​tarihleri

Mevcut iki seçenek var:

Uluslararası Yıl Bir (3 dönem) - bu standart seçenektirGenişletilmiş Uluslararası Yıl Bir (4 veya 5 dönem) - Bu seçenek, kurs başlangıcında ek İngilizce eğitimi vermektedir.Beni nereye götürecek?

İlerleme garantimiz

Uluslararası Hazırlık programını başarıyla tamamlamanız, INTO personelinin önerdiği profesyonel tavsiyeleri yerine getirip asgari katılım şartlarını yerine getirmeniz durumunda, size uygun bir derece ve üniversite eğitimi alacağınızı garanti ediyoruz.... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 - 15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisansüstü Hazırlık

INTO London

İngiltere'nin önde gelen üniversiteleri arasından Muhasebe, Bankacılık, Otelcilik, Yatırım, Yönetim ve Pazarlama gibi alanlarda yüksek lisansa doğrudan giriş için aka ... [+]

İngiltere'nin önde gelen üniversiteleri arasından Muhasebe, Bankacılık, Otelcilik, Yatırım, Pazarlama gibi konu alanlarında yüksek lisans derecesine doğrudan giriş için akademik hazırlık.

Neden uygulanır?tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi55'ten fazla üniversite tarafından tanınankalite güvenceli bir üniversite onaylı programçoklu başlangıç ​​tarihleri

İki seçenekli seçenek var:

2 dönem (6 ay) - daha yüksek giriş şartına sahip 90 kredi3 dönem (9 ay) - daha düşük giriş şartı ve ekstra İngilizce dersi ile 120 krediBeni nereye götürecek?

İlerleme garantimiz

Uluslararası Hazırlık programını başarıyla tamamlamanız, INTO personelinin önerdiği profesyonel tavsiyeleri yerine getirip asgari katılım şartlarını yerine getirmeniz durumunda, size uygun bir derece ve üniversite eğitimi alacağınızı garanti ediyoruz.... [-]

Birleşik Krallık London
January 2020
Tam zamanlı
6 - 9 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London

İngiltere'nin önde gelen üniversiteleri arasından Muhasebe, Bankacılık, Beşeri Bilimler, Hukuk, Medya Çalışmaları ve Politika gibi alanlarda yüksek lisansa doğrudan g ... [+]

İngiltere'nin önde gelen üniversiteleri arasından Muhasebe, Bankacılık, Beşeri Bilimler, Hukuk, Medya Çalışmaları ve Politika gibi alanlarda yüksek lisansa doğrudan giriş için akademik hazırlık.

Neden uygulanır?tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi80'den fazla üniversite tarafından tanınankalite güvenceli bir üniversite onaylı programçoklu başlangıç ​​tarihleri

Mevcut iki seçenek var:

2 dönem (6 ay) - daha yüksek giriş şartına sahip 90 kredi3 dönem (9 ay) - daha düşük giriş şartı ve ekstra İngilizce dersi ile 120 krediBeni nereye götürecek?

İlerleme garantimiz

Uluslararası Hazırlık programını başarıyla tamamlamanız, INTO personelinin önerdiği profesyonel tavsiyeleri yerine getirip asgari katılım şartlarını yerine getirmeniz durumunda, size uygun bir derece ve üniversite eğitimi alacağınızı garanti ediyoruz.... [-]

Birleşik Krallık London
January 2020
Tam zamanlı
6 - 9 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London
Address
102 Middlesex St
E1 7EZ London, England, Birleşik Krallık
web sitesi