University of Exeter

Giriş

Oldukça derece bir üniversite

Harika bir öğrenci deneyimi sağlayan en iyi İngiltere üniversitesinde okumak ister misiniz? Exeter Üniversitesi size mükemmel öğretim ve harika bir öğrenme ortamı ile kariyerinizle başınızı en iyi şekilde verecektir.

Peki bu üniversiteyi birbirinden ayıran şey nedir? WhatUni'nin Öğrenci Seçimi Ödülleri 2015'te 20.000'den fazla öğrenci tarafından Uluslararası kategorisinde birinci oldu. Bu, küresel çapta üniversitelerin en iyi% 1'lik birisidir (Dünya Üniversite Sıralaması 2014-15) ve İngiltere'de 2014 Ulusal Öğrenci Anketi'ndeki öğretim kalitesi için öğrenci memnuniyeti için 4. sırada yer almaktadır.

İngiltere'de sürekli olarak ilk 10'da, Exeter Üniversitesi İngiltere'nin en hızlı büyüyen üniversitelerinden biridir. 2016 Yılının Spor Üniversitesi seçildi. Exeter Üniversitesi prestijli Russell Grubu üyesi ve dünyanın ilk 100 üniversitesinde bulunuyor.

Her şeyi tek bir yerde ihtiyaç

INTO Merkezi, İngiltere'de eğitimde başarı elde etmenize yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. İlk öğrenim yılınız umduğunuz herşey ve daha fazlası olacaktır.

En son teknoloji olanakları kontrol edin - multimedya merkezleri, dil ve bilim laboratuarı ve kapsamlı bir Öğrenim Kaynak Merkezi vardır. Dil desteğinden her şeyin yoluna gireceğinden emin olmanızı sağlayacak özverili personele kadar her şeyi kullanarak İngiliz kültürünün ve yaşamın tadını çıkarmanızı kolaylaştıracağız.

Öğrenme ve sosyalleşme için temeliniz

INTO Exeter Center'ı Streatham Kampüsü'nde bulacaksınız. 100'den fazla personeli ve mükemmel özellikleri ile konuksever, samimi ve şık bir mekan. İhtiyacın olan her şey burada.

Okumaya ihtiyaç duyduğunuzda, merkezin bulunduğu yer. Özel çalışma alanları, öğrenme materyalleri ve bilgisayarlar ve bir bilim laboratuarı ile iki multimedya odası bulunan kapsamlı bir Öğrenim Kaynak Merkezi var. Konuşmalar, seminerler ve dersler için esnek çalışma alanlarından en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Ve rahatlamaya gelince, INTO ile tanışın - 10 farklı kafeden ve lokantalardan birinde arkadaşlarınızla gevşeyin, ilgi alanlarınızı genişletin ve Öğrenci Topluluğu ile bir topluluğa katılın veya yerinde spor salonu ve spor parkına başlayın.

derslik

INTO merkezinde 22 derslik ve çeşitli öğrenme alanları ile farklı öğrenme şekilleri vardır. İster tiyatroda bir grup tartışmasının tadını çıkarın ya da bire bir öğretici oturuma sahip olursanız olun, merkeziniz burada ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Sınıflarımızın özellikleri şunlardır:

 • Çok Amaçlı Konferans Tiyatrosu
 • Öğretici odalar ve sınıflar
 • Son teknoloji IT
 • Dil laboratuarları
 • Bilim laboratuvarları
 • Sınıflar veya bağımsız öğrenme için iki adet multimedya odası

Kampüsten uzaklaşmak mı istiyorsun? E-öğrenme, çalışmalarınızın büyük bir parçası olabilir. Üniversitenin sanal öğrenme ortamına erişeceksiniz. Buradan ders notlarını okuyabilir, bir önceki sınav kağıtlarını inceleyebilir ve size yardımcı olması için diğer yararlı içerikleri gezebilirsiniz. Ayrıca, öğretmenleriniz ve diğer öğrencilerinizle çevrimiçi tartışmalar yapmak için harika bir yerdir.

Öğrenme Kaynak Merkezi

Sınıf ödevleri üzerinde çalışmak için Öğrenme Kaynak Merkezine gidin - INTO dersinizde size yardımcı olacak faydalı kitapların ve çalışma materyallerinin bir koleksiyonunu bulacaksınız. Günümüz dergilerine ve dergilerine, güncel olaylara ayak uydurmanıza yardımcı olmak için de erişebilirsiniz ve çalışmalarınızda size yardımcı olacak bilgisayarlar da vardır.

Öğrenim Kaynak Merkezi'ndeki bazı olanaklar şunları içerir:

 • Dil kaynakları
 • Fotokopi ve tarama
 • IT ile Yardım

Öğrenim Kaynak Merkezi, Pazartesiden Cumaya sabah 8.30 - 13.30 saatleri arasında açıktır ve bağımsız çalışma için ideal bir noktadır.

Ayrıca, üniversitenin yedi kütüphanesini de kullanabileceğinizi unutmayın. Exeter Üniversitesi'nin üç kampüsünün karşısında 1.2 milyondan fazla kitap ve dergi bulunmaktadır. Ana üniversite kütüphanesi INTO merkezinin tam karşısında yer alır ve dönem boyunca günde 24 saat açıktır.

Öğrenci destek

INTO Merkezi, yardım eli koluna ihtiyaç duyduğunuzda kendinize bir dizi destek hizmeti sunmaktadır.

Yolculukunuzun her aşamasında, hangi programın seçileceğine ilişkin kararınızı İngiltere'ye vardığınızda bir havaalanı transfer hizmetine ve 24 saat acil telefon numarasına kadar destek bulacaksınız. INTO University of Exeter, destekleri için% 91 öğrenci memnuniyeti elde etti (INTO Exit Survey 2015).

Bazı hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • 24 saat acil telefon numarası
 • Exeter'de öğrenci yaşantısına yönelik yönlendirme programı
 • Havaalanı alma hizmeti
 • Düşük seviyede İngilizce iletişim kuran öğrencilere yardımcı olacak dil danışmanları
 • Öğrenci yurdu içindeki ikamet görevlileri
 • Vize ve göçmenlik desteği
 • Engelli öğrencilere destek

Öğrenci evlerinde, olabilecek her türlü soruyu cevaplamaya yardımcı olacak konut asistanı olacak ve ayrıca Exeter'deki öğrenci hayatına başlamanıza yardımcı olacak bir oryantasyon programına katılabilirsin.

Gıda

Bir aperitif mi, yoksa sıcak bir içecek mi arıyorsunuz? Kafe INTO merkezinin kalbinde yer alır ve arkadaşlarınızla kahve içmek veya sınıflar arasında yemek yemeniz için hızlı bir lokma almak için harika bir yerdir.

Başka bir şey arıyorsanız, Üniversite kampüsünde, beğendiğiniz her şeye hizmet eden bir dizi restoran ve kafe var. Ayrıca, kampüsün yakınında bol miktarda bakkal bulacaksınız.

İngiltere'nin en popüler üniversitelerinden birinde eğitim

Exeter Üniversitesi'nin tüm inanılmaz olanaklarına erişebileceksiniz. Bu, eğitimlerinizde ve kampüste bazı büyük spor ve dinlence tesislerinde size yardımcı olacak hizmetleri içerir.

Burada, okumanıza yardımcı olacak inanılmaz bir okuma malzemesi dizisi bulacaksınız. Exeter'ın sanal öğrenme imkânlarına da erişebilirsiniz; buradan derslerinize yetişmek için ders notları indirebilirsiniz.

Eğlenmek mi istiyorsunuz? Üniversite aynı zamanda yepyeni bir spor salonu ve spor parkının yanı sıra sizi iyi beslemek ve yeni arkadaşlarınızla sosyalleşmenize yardımcı olacak bir dizi restoran ve kafe sunmaktadır.

İlham veren kampüsler ve muhteşem tesisler

Exeter Üniversitesi'ndeki bir öğrenci olarak, rakipsiz olanaklara ve kaynaklara erişebileceğiniz İngiltere'nin en güzel kampüslerinden birinde yaşama ve eğitim alma şansından yararlanacaksınız.

2012'de University, Streatham Kampüsü için bir Öğrenci Hizmetleri Merkezi, yenilenmiş kütüphane, perakende ve catering mağazaları ve 400 kişilik bir konferans tiyatrosu içeren 48 milyonluk güzel bir merkez olan Forumu yarattı. Peyzajlı meydanlar, öğrencilerin buluşmaları ve Uluslararası Spor Ayı gibi etkinlikler için mükemmel bir yer olmasını sağlar.

Exeter Üniversitesi, 1.2 milyondan fazla kitap ve dergi barındıran üç kampüste kurulan yedi kütüphane de dahil olmak üzere, ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlamak için mükemmel çalışma kaynakları sağlar. Ayrıca, çalışmalarınızı zenginleştirmek için 19.500'den fazla e-dergi, gazete ve referans çalışmaya erişebilirsiniz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

Görmek Yüksek lisans diplomaları » Görmek Hazırlık Yılı » Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 9 ay September 2018 Birleşik Krallık Exeter

Exeter Üniversitesi'nde muhasebe ve finans gibi konularda bir lisans derecesinin ikinci yılında doğrudan girme teklifi. [+]

[-]

Kampüs Tam zamanlı 9 ay September 2018 Birleşik Krallık Exeter

İşletme, ekonomi ve pazarlama gibi konularda lisans derecesinin ikinci yılında doğrudan giriş için akademik hazırlık. [+]

İşletme, ekonomi ve pazarlama gibi konularda lisans derecesinin ikinci yılında doğrudan giriş için akademik hazırlık.

Neden Yılın Birinci Programı'na başvuruyoruz? tüm başarılı öğrenciler için üniversite yerleştirme Üniversite olanaklarına sahip bir kampüs tabanlı program esnek başlangıç ​​tarihleri Nerede beni alacak?

Bu ders, Exeter Üniversitesi'nde aşağıdaki lisans derecelerinin ikinci yılına açılmaktadır:

Exeter Üniversitesi İşletme Fakültesi

BSc (Hons) İşletme Ekonomisi BA (Hons) Pazarlama ile Yönetim

İş Araştırmaları İngiltere'de 13. Ortak

[-]

Kampüs Tam zamanlı 9 ay September 2018 Birleşik Krallık Exeter

Mühendislikte Birinci Yıl, İngiltere'de bir lisans eğitiminin ilk yılına denktir. Kursu bitirdiğinizde, Exeter Üniversitesi'nde mühendislik diplomasının ikinci yılına geçeceksiniz. [+]

Mühendislikte Birinci Yıl, İngiltere'de bir lisans eğitiminin ilk yılına denktir. Kursu bitirdiğinizde, Exeter Üniversitesi'nde mühendislik diplomasının ikinci yılına geçeceksiniz.

kaliteli bir üniversite programı garantisi Exeter Üniversitesi'nde ilgili lisans derecesinin ikinci yılında koşulacak bir yer teklifi İlk günden tam üniversite statüsü Üniversite olanaklarına sahip bir kampüs tabanlı program hızlı ilerlemeyi sağlamak için oldukça destekleyici bir çalışma ortamı tüm başarılı öğrenciler için üniversite yerleştirme Nerede beni alacak?

Bu ders, Exeter Üniversitesi'nde aşağıdaki derecelerin ikinci yılına açılmaktadır:

... [-]

Hazırlık Yılı

Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay July 2018 Birleşik Krallık Exeter

Önemli bir üniversitede lisans derecenizin ilk yılına doğrudan giriş imkanı sunan kaliteli bir ders. [+]

Önemli bir üniversitede lisans derecenizin ilk yılına doğrudan giriş imkanı sunan kaliteli bir ders.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? Üniversite olanaklarına sahip bir kampüs tabanlı program birden fazla başlangıç ​​tarihi

İki farklı ders seçeneği vardır:

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek ek dil desteği için başlangıçta İngilizce ek bir terim sunmaktadır Nerede beni alacak?

İlerleme garantimiz:

Uluslararası Hazırlık programınızı başarıyla tamamlarsanız, INTO personelinin sunduğu profesyonel tavsiyeleri takip ederseniz ve asgari katılım koşullarını yerine getirirseniz size uygun bir derecede ve üniversitede eğitim görecek bir yer bulmanızı garanti ederiz.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay July 2018 Birleşik Krallık Exeter

Exeter Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden Ekonomi bölümünden mezun olmanız. [+]

Exeter Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden Ekonomi bölümünden mezun olmanız.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? Üniversite olanaklarına sahip bir kampüs tabanlı program birden fazla başlangıç ​​tarihi

İki farklı ders seçeneği vardır:

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek ek dil desteği için başlangıçta İngilizce ek bir terim sunmaktadır Nerede beni alacak?

İlerleme garantimiz:

Uluslararası Hazırlık programınızı başarıyla tamamlarsanız, INTO personelinin sunduğu profesyonel tavsiyeleri takip ederseniz ve asgari katılım koşullarını yerine getirirseniz size uygun bir derecede ve üniversitede eğitim görecek bir yer bulmanızı garanti ederiz.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay July 2018 Birleşik Krallık Exeter

Exeter Üniversitesi'nde matematik, ekonomi, finans ve yönetimle ilgili konularda bir lisans derecesine girmenize doğrudan olanak tanıyan. [+]

Exeter Üniversitesi'nde matematik, ekonomi, finans ve yönetimle ilgili konularda bir lisans derecesine girmenize doğrudan olanak tanıyan.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? Üniversite olanaklarına sahip bir kampüs tabanlı program birden fazla başlangıç ​​tarihi

İki farklı ders seçeneği vardır:

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek ek dil desteği için başlangıçta İngilizce ek bir terim sunmaktadır

[-]

Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay July 2018 Birleşik Krallık Exeter

[+]

ba (hons) sosyoloji BA (Hons) Klasik Çalışmalar ve Felsefe BA (Hons) Felsefe ve Tarih BA (Hons) Felsefe ve Siyaset BA (Hons) Felsefe ve Sosyoloji BA (Hons) Siyaset ve Sosyoloji BA (Hons) Siyaset, Felsefe ve Ekonomi BA (Hons) Sosyoloji ve Antropoloji BA (Hons) Sosyoloji ve Kriminoloji MArabic (Arap ve İslam Araştırmaları Yüksek Lisanscısı) Lisans (Hons) Adli Bilim Arkeolojisi BA (Hons) Arkeoloji ve Antropoloji

[-]

Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay July 2018 Birleşik Krallık Exeter

Mühendislik, matematik, uygulamalı jeoloji, yenilenebilir enerji ve fizik gibi konularda bir üniversite yılının ilk yılına doğrudan giriş sunmak. [+]

Mühendislik, matematik, uygulamalı jeoloji, yenilenebilir enerji ve fizik gibi konularda bir üniversite yılının ilk yılına doğrudan giriş sunmak.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? Üniversite olanaklarına sahip bir kampüs tabanlı program birden fazla başlangıç ​​tarihi

İki farklı ders seçeneği vardır:

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu standart seçenektir Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek ek dil desteği için başlangıçta İngilizce ek bir terim sunmaktadır Nerede beni alacak?

İlerleme garantimiz:

[-]

Yüksek Lisans Diploması

Kampüs Tam zamanlı 9 ay September 2018 Birleşik Krallık Exeter

[+]

Bu seçenekten yararlanabilmek için 1. Dönem finansal yönetim modülünde en az% 65'lik bir başarı elde etmeniz gerekecek.

Tek Gezegenli MBA Msc Uluslararası Tedarik Zinciri Yönetimi

Akademik: İlk lisans veya eşdeğeri veya Diploma (3-5 yıl)

İngilizce dil: IELTS 5.5 veya eşdeğeri

[-]

Kampüs Tam zamanlı 9 ay September 2018 Birleşik Krallık Exeter

Exeter Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimine hazırlanın. Lisansüstü eğitim için hazırlık aşamasında çalışma becerilerinizi, İngilizce dilinizi ve konu bilgisini geliştireceksiniz. [+]

Exeter Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimine hazırlanın.

Lisansüstü eğitim için hazırlık aşamasında çalışma becerilerinizi, İngilizce dilinizi ve konu bilgisini geliştireceksiniz.

Lisansüstü Diploma programına neden başvurulur? tüm başarılı öğrenciler için üniversite yerleştirme Üniversite olanaklarına sahip bir kampüs tabanlı program çok destekleyici bir çalışma ortamı Nerede beni alacak?

Bu ders, Exeter Üniversitesi'nde aşağıdaki Yüksek Lisans derecelerine gidiyor:

Exeter Üniversitesi İşletme Fakültesi

Msc Finans ve Yatırım msc finans ve yönetim Msc Finansal Analiz ve Fon Yönetimi Msc Pazarlama ve Finansal Hizmetler msc finansal matematik Program hakkında özel olan nedir? ... [-]

Videolar

Your accommodation at INTO University of Exeter

Being a successful international student: Stella's story

Exeter: a city for international students

Student facilities at INTO University of Exeter

Life in the classroom at the University of Exeter

İletişim

INTO University of Exeter

Adres Stocker Rd
EX4 4PY Exeter, İngiltere, Birleşik Krallık
web sitesi