Mideast Aviation Academy

Giriş

MAA akademi , 2000 yılında Amman / Marka Havaalanı'nda kurulmuş ve bir özel sektöre aittir.

MAA akademi, en kalifiye ve eğitimli havacılar tarafından verilen yüksek eğitim ve öğretim modüllerine bağlı olarak önemli uçuş okullarından biri olarak düşünülmüştür. O zamandan beri, MAA akademi, nitelikli bir pilot ve havacılık mühendislerini mezun etmek ve farklı uluslararası havacılıkta geniş bir yelpazede hizmet vermeye hazır olmak için Akademi'nin vizyon ve misyonuyla tutarlı stratejileri nedeniyle ününü ve gelişimini hızlı bir adımlarla kazandı. alanlar.

Orta Doğu Havacılık Akademisi (MAA) , yerel ve Arap düzeyindeki en büyük havacılık akademilerinden biri olarak gösteriliyor. Akademimiz, mevcut strateji ile tutarlı olarak, proaktif olmanın ve gelişim için yeni fırsatlar bulmanın bir yolu ile rakipleri arasında mükemmelleşmeyi hedeflemektedir. Havacılığın öncülüğünü gerçekleştirmek için akademi, havacılık öğrencilerine hem eğitim hem de öğretim konusunda en iyi uzmanların eğitmenleri ve eğitmenleri tarafından sunulmasına yönelik en güncel modülleri sunmaya ve havacılık teknolojisi ilerlemesine ayak uydurmaya çalışmıştır. havacılık kariyeri boyunca farklı ülkelerde hizmet edebilecek nitelikli pilot ve mühendisler yetiştirmek.

En son teknoloji, eğitim ekipmanı ve tesisleri kullanarak MAA , JCARC (Ürdün Sivil Havacılık Düzenleme Komisyonu) ICAO standartları tarafından onaylanan profesyonel pilot eğitimi ve uçak teknisyenliği kursları sunmaktadır.

MAA , eğitim standartlarında güvenlik ve yüksek kaliteye odaklanarak, son on beş yılda Ürdün ve Bölgesel Hava Yolları'na yüzlerce pilot ve Uçak teknisyeni sağladı; MAA , başından beri 1200'den fazla Pilot, 1300 Uçak Mühendisi, 20 Dispatcher ve 50 IATA Öğrencisi'ni bitirdi. Bu ülkelerdeki mezunlar yaklaşık 15 ülkeyi temsil ediyor.

MAA, (7 A / C) Piper Archer III (tek motor), (4 A / C) Piper Warrior III (3 A / C) ve (4 A / C) Piper Savaşçı III'ü içeren, (15) Uçak ve (2) Fight Simulation eğitim cihazları (FSTD) Tek Motor, Cam Kokpit), (2 A / C) Piper Seminol (Çoklu Motor) ve (3 A / C) Sama CH-2000 (Tek Motor).

Alsim AL-200, Piper Seminole (Çift Motorlu Uçak) temsil eder ve JCARC tarafından bir FNPT II olarak onaylanmıştır.

Alsim ALX, çok motorlu hafif bir Jet Uçak'tır ve JCARC, Fransız DGAC ve JAA'yı bir FSTD FNPT II MM olarak onayladı.

MAA, JCARC (Jordan Sivil Havacılık Düzenleme Komisyonu) tarafından bir uçuş eğitim organizasyonu olarak onaylanmış ve aşağıdaki gibi kurslar vermeyi belgelemiştir:

 • Özel Pilot Kursu, ATP Entegre Kursu,
 • Enstrüman Değerlendirme Modüler Ders,
 • Uçuş Okutmanı Kursu,
 • Çok Ekip İşbirliği Kursu
 • ATPL Modüler Teorik Bilgi MAA eğitmenlerine ek olarak (Ground

MAA, İngilizce Dil Enstitüsü - Amman'da bu alandaki geniş tecrübeye sahip olan Quest'i, genel İngilizce ile ilgili tüm harcamaları yapmak için sözleşmeli olarak imzaladı.

Ayrıca, MAA , Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) tarafından onaylanmış olup, Hava taşımacılığının dünyadaki en dinamik endüstrilerden biri olduğu bilinmektedir ve aşağıdakiler gibi çeşitli dersler sunmaktadır:

 • Havaalanları Yönetimi
 • Havayolu Kabin Mürettebat
 • Havacılık Güvenliği Bilinci
 • Havayolu Müşteri Hizmetleri
 • Vakıf Seyahat ve Turizm.
 • Güvenlik yönetim sistemi SMS

Akabe'de şubemiz açarak misyonumuzu genişletmeye devam etmekteyiz, bunun amacı çoğunlukla öğrencileri havacılık endüstrisinde istihdam için hazırlamaya adayan farklı sektörlere hitap eden farklı konumlarda havacılık konusunda tutkulu olanlara ulaşmak ve rüyayı vermekti Uçmayı öğrenmek bizimle gerçek oluyor.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 5 dönem September 2019 Ürdün Amman

[+]

- - - - - İletişim ve Ağ Oluşturma Makine Mühendisliği Bilgi Teknolojisi Kursları (BT) İş güvenliği ve sağlığı Bakım Sektörü Malzeme Mühendisliği Sektörü Kalite Güvence ve Güvenlik Yönetim Sistemi

Bu tür eğitim programları, danışman ekibimizden biri tarafından danışmanlık ziyaretinden sonra özel olarak tasarlanıp teslim edilecek ve istenilen performansı elde etmek, şirket hedeflerini gerçekleştirmek veya belirli bir sorunu çözmek için performans temelli (PBT) bir eğitim programı tasarlıyoruz sorun.

Müşterilerimize ihtiyaçlarını eşleştirmek için özel olarak hazırlanan eğitim içeriği, eğitim kılavuzları ve eğitim vakaları ve bu eğitim programının verilmesi, müşterinin bulunduğu yerde veya uygun herhangi bir yerde olacaktır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 24 ay September 2019 Ürdün Amman

ATPL Eğitim Programı, çoklu pilotlu çok motorlu ticari uçaklarda eş pilot olarak çalışmak için gerekli olan lisans ve becerileri edinmek için yoğun ve hızlı bir şekilde ilerlemek için sabırsızlanıyorsanız ATPL Eğitim Programı sizin için tasarlanmıştır! [+]

ATPL Eğitim Programı, çoklu pilotlu çok motorlu ticari uçaklarda eş pilot olarak çalışmak için gerekli olan lisans ve becerileri edinmek için yoğun ve hızlı bir şekilde ilerlemek için sabırsızlanıyorsanız ATPL Eğitim Programı sizin için tasarlanmıştır!

ATPL, kariyer olarak havacılık yapmanızı, birinci subay olmanızı ve en sonunda sonunda görev yapmanızı sağlar. Kaptan koltuğuna geç.

ATP Entegre Kursu Ön Kayıt Koşulları.En az 18 yaşında olmalısınız. Gönderen ülkenin eğitim bakanlığı tarafından tasdikli tawjihi sertifika veya eşdeğer belgesi tutun. Geçerli bir sınıf 1 tıbbi malzeme bulundurmalıdır (JCAR FCL 1.105). Süre: 24 Ay. Teorik Saatler: 825 Saat. Uçuş Saatleri: 225: 00 Saati. ATP Bütünleşik Öğretim Programı (ATP) Hava Kanunu ve ATC Prosedürleri Genel Uçak Bilgisi Uçuş Performansı ve Planlaması İnsan Performansı ve Sınırlamaları Meteoroloji navigasyon Operasyonel Prosedürler Uçuş İlkeleri İletişim .MCC [-]

Kampüs Tam zamanlı 32 gün September 2019 Ürdün Amman

Ortadoğu, gökyüzünü dünyanın en kaliteli, bilgili ve emniyet odaklı pilotlarıyla doldurmaya adamıştır. [+]

B737NG Tip Rating, Airbus A320 Tip Rating

18 günlük zemin Okulu 5 gün FBS (tam taban simülatörü) 9 Gün FFS (tam uçuş simülatörü) bir günlük beceri testi dahil [-]

Kampüs Tam zamanlı 6 ay September 2019 Ürdün Amman

Özel Pilot Lisansı, kendi keyif ve taşımacılığınız için uçmanıza, hatta aile ve arkadaşlarınızı gezi gezisinde almanız için para almadığınız sürece uçmayı sağlar. Önce bir subay ol ve sonunda kaptanlık koltuğuna geç. [+]

Tek motorlu uçaklarda kendi keyfiniz için uçmak havacılık hakkında sizi cezp ediyorsa ve o zaman Özel Pilot Lisansı sizin aradığınız şeyse. PPL dersi boyunca, VFR (Görsel Uçuş Kuralları) uyarınca güvenli ve etkili bir uçma için gerekli tüm becerileri kazanacaksınız.

Özel Pilot Lisansı, kendi keyif ve taşımacılığınız için uçmanıza, hatta aile ve arkadaşlarınızı gezi gezisinde almanız için para almadığınız sürece uçmayı sağlar. Önce bir subay ol ve sonunda kaptanlık koltuğuna geç.

PPL Kursu Ön Kayıt Koşulları.En az 17 yaşında olmalı. Gönderen ülkenin eğitim bakanlığı tarafından tasdikli tawjihi sertifika veya eşdeğer belgesi tutun. Geçerli bir birinci veya ikinci sınıf tıbbi (JCAR FCL 1.105) tutmalısınız. Süre: 6 Ay. Teorik Saatler: 322 Saat. Toplam Uçuş Saatleri: 50:00 Özel Pilot Müfredat (PPL) Hava hukuku ve ATC prosedürleri Uçak genel bilgileri Uçuş performansı ve planlama İnsan performansı ve sınırlamaları Meteoroloji navigasyon İşletme Prosedürleri Uçuş Prensipleri İletişim genel uçuş güvenliği [-]

Kampüs Tam zamanlı 2 - 4 ay September 2019 Ürdün Amman

[+]

En azından CPL'ye sahip olmalısınız veya PPL'yi elinde bulunduruyorsa PIC olarak 150 saat uçuş saati 200 saat tamamlamış olmalısınız. FCL 1.470'e Ek I'de belirtilen CPL'ye ilişkin bilgi gereksinimlerini karşılamıştır.

Süre:

4 ay

Teorik Saatler:

125 saat.

Uçuş Saatleri:

[-]

Kampüs Tam zamanlı 7 ay September 2019 Ürdün Amman

Hava ve uçak teknik şartlarına göre sıralama, uçuş planlarını hazırlama, akaryakıt ve personel hakkında bilgi izleme ve pilotlar için kalkış ve iniş yapmak için gereken en doğru ve güvenilir bilgileri vermeyi seviyorsanız, bu eğitim sizin için! [+]

MAA sadece bizi gökyüzüne götürecek olanlarla değil, aynı zamanda pilotlara yerden rehberlik edenlere eğitim veriyor. Hava ve uçak teknik şartlarına göre sıralama, uçuş planlarını hazırlama, akaryakıt ve personel hakkında bilgi izleme ve pilotlar için kalkış ve iniş yapmak için gereken en doğru ve güvenilir bilgileri vermeyi seviyorsanız, bu eğitim sizin için!

Uçuş görevlisi, hava yolculuğunu olabildiğince pürüzsüz hale getirmek için pilotlarla çok şey yapan çok sorumlu bir kişidir.

KÜÇÜK HAYALETÇİ EĞİTİMİ

İlk Eğitim Kursu

Ön Kayıt Koşulları.En az 21 yaşında olmalısınız. Gönderen ülkenin eğitim bakanlığı tarafından tasdikli tawjihi sertifika veya eşdeğer belgesi tutun. Geçerli bir sınıf 3 tıbbi madde bulundurmalıdır. Süresi: 4 Ay. Teorik Saatler: 285 Saat. ... [-]

Мы предлагаем заказать и купить диплом в Санкт-Петербурге по вашему желанию, недорого.
www.progressive.ua/facebook/

https://progressive.ua