Tianjin International Chinese College

Giriş

Tianjin International Chinese College (TICC), Tianjin Belediye Eğitim Komisyonu tarafından akredite edilmiş bir Çin dil kurumu. Üniversite, Çince dil programları sunmaktadır ve dünya çapında öğrencilere vize (X1 / X2) vermektedir.

Üniversitemiz şu anda, Çin kültür sergi salonu, çok fonksiyonlu sınıf, sanat sınıfı ve benzeri gibi mükemmel imkanlarla on bin metrekareden fazla alanı kapsayan iki kampüse sahiptir. Akademik derslerin yanı sıra, TICC sanatçıları Çin müziği, Kongfu, Pekin Opera, Çin kaligrafisi, kâğıt kesme ve Guqin gibi Çin kültür derslerini öğretmeye davet ediyor. Aynı zamanda Çin kültürünü ve geleneksel kültürü öğrenebilirler.

TICC, deneyim öğretim kadrosu ekibinin oluşturulmasında büyük çaba gösterir. Öğretmenlerimiz Hanban tarafından onaylanmış olmalıdır. Öğretmenlerimizin çoğunun yüksek lisans veya üstü vardır. Öğretmenlerimizin% 80'inde yurtdışında öğretmenlik deneyimi yaşarken,% 87'sinin “Yeni Mandarin Serisi Ders Kitabı” gibi yazılı ders kitapları bulunmaktadır.

Geçtiğimiz beş yılda, Amerika, Rusya, Kanada, İtalya, İngiltere, Kore, Tayland, Vietnam, Kamboçya ve daha birçok ülkeden 30'dan fazla ülkeden yaklaşık 10.000 öğrenciye eğitim verdik.

Adres: 116 Ya'an Sokak Nankai Bölgesi, Tianjin
Tel. (86) 22-27623035
Email: [email protected]

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Çince

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı Açık Kayıt Çin Halk Cumhuriyeti Nankai

Çince dil programı, Çince öğrenmeye istekli öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler programa ilk kez katıldıklarında, yerleştirme testinin sonucuna göre farklı sınıflara yerleştirilirler. Programı tamamladıktan sonra, öğrenciler Çince yeterliliklerini büyük ölçüde geliştirecek, günlük iletişimde Çince kullanacak ve Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) ve Hanyu Kouyu Shuiping Ceshi (HKC) gibi yeterlilik testleri için harika bir temel oluşturacaklar. [+]

Çince dil programı, Çince öğrenmeye istekli öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler programa ilk kez katıldıklarında, yerleştirme testinin sonucuna göre farklı sınıflara yerleştirilirler. Programı tamamladıktan sonra, öğrenciler Çince yeterliliklerini büyük ölçüde geliştirecek, günlük iletişimde Çince kullanacak ve Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) ve Hanyu Kouyu Shuiping Ceshi (HKC) gibi yeterlilik testleri için harika bir temel oluşturacaklar.

Mezunlarımız, daha fazla çalışma için Çinli üniversitelere başvurabilirler. Son yıllarda, mezunlarımız akıcı Çinli ve mükemmel HSK ve HKC dereceleri nedeniyle prestijli Çin üniversitelerine ve meslek yüksekokullarına kabul edilmektedir.... [-]


İletişim

Adres 116 Ya’an Street Nankai District
300000 Nankai, Tianjin, Çin Halk Cumhuriyeti
web sitesi www.ticc.net.cn
Telefon +86 22-27623035