Bugünün oyuncuları dünyamızı giderek artan oranda değişiyor tomoro mucitleri. Biz, yatırımcılar ve yarının girişimcileri çocukların eğlenceli öğrenme yöntemleri ve zengin yoluyla gelecekte becerileri kazanmaları için izin vererek bir oyun değiştirici tohumlarını ekmek için çalışıyoruz.

Teknoloji Eğitim: Nerede Yaratıcılık ve yaşamın herhangi becerilerini yapmaz.

Kod Öğrenme sorunları çözmek ve yaratıcı şekillerde birlikte çalışmak nasıl öğretir.

Bu fikirleri hayata uygulamalar oluşturmak için yardımcı olur. Herkesin düşündüğümüz ÖĞRETMEN-LED bölümler en önemli öğretmenidir gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle, biz dünyayı değiştirebilir şey yaratmak için tüm ülkenin fırsatı yerinden deneyimli öğretmenler ve eğitim uzmanları ile çalışır.

Kaynak proje tabanlı öğrenme yaratıcı bir ifade aracıdır. Biz kendileri için önemli olan uygulamalar oluşturmak ve aktif z projeyi kurşun öğrencileri geliştirme.

Personel ekibi çaba çalışmaya Kişisel bağlılık - Bir ekip çalışması yapan şeydir. Hem derste ve toplantılar sonrasında ekip çalışmasını teşvik ediyoruz.

ETeacherGroup bir parçası olarak online eğitim endüstri liderleri, Tekkie Uni eşsiz deneyimi bir on yıl boyunca getiriyor ve en uzaklarda, çok uzaklarda online öğrenme oluşur.

Online kurslarda deneyim 16 yıl dünya çapında 500 çalışanı 190 ülkede dünya çapında 100,000 bizim öğretim elemanlarının en bilinen teknolojik liderler ve deneyimli öğretmenleri birleştiren eğitim memnuniyet ve eğitim memnun!

Programs taught in:
Ingilizce
Ispanyolca
Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Tekkie Uni

Kodlama düşünmekle ilgili. Kodlamayı öğrenmek bilimsel bilgiyi yaratıcılıkla birleştirir ve yepyeni bir dil öğrenir. Beyinde birden fazla alanın yüksek aktivitesini gerek ... [+]

Kodlama düşünmekle ilgili. Kodlamayı öğrenmek bilimsel bilgiyi yaratıcılıkla birleştirir ve yepyeni bir dil öğrenir. Beyinde birden fazla alanın yüksek aktivitesini gerektirir ve çocukları tamamen güçlendirir. Çocuklar kodladıklarında kendilerini nasıl ifade edebileceklerini öğrenecekler, prosedürel düşünme geliştirecekler ve güvenlerini güçlendirecekler, sadece bilgi tüketmekten dijital içerik oluşturmaya geçişlerine yardımcı olacak yeni bir beceri seti edinirler.

Uygulama geliştirme kursunda, öğrenciler akıllı telefon uygulamaları ve oyun kodlarının temellerini öğrenecekler. İlk kez kod yazacaklar, kendi eşsiz yapım ürünlerini geliştirecek ve tasarlayacaklar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Amerika Birleşik Devletleri
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Thousand Oaks
    )

)
1
September 2019
Full-time
9 ay
Online
Kampüs

İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Tekkie Uni

Bu tanıtım kursu, çocukları oyun, video ve hikaye oluşturmaya davet ederken, kodlamanın temellerini öğrenirken önceki deneyimlere de ihtiyaç duymaz. Çocuklar, Scratch öğr ... [+]

Kodlama, tıpkı diğer diller gibi, genç yaşta en iyi öğrenilir. Programlamayı öğretmenin birçok yolu vardır, ancak asıl zorluk, küçük çocuklar için eksen, parametreler ve değişkenler gibi soyut matematiksel kavramların nasıl açıklanacağıdır. Scratch, MIT tarafından geliştirilen bir programlama dili, zorluğa yükselir. Zorlu kavramları göstermek ve harika bir kod dünyasına kapı açmak için renkli animasyon kullanır.

Bu tanıtım kursu, çocukları oyun, video ve hikaye oluşturmaya davet ederken, kodlamanın temellerini öğrenirken önceki deneyimlere de ihtiyaç duymaz. Çocuklar, Scratch öğrenim ortamını, samimi animasyon karakterlerini ve havalı grafik tasarım araçlarını öğrenecekler. Dahili mantığı ve programlama yapısını gerçekleştirmelerine yardımcı olacak kod bloklarını sürükleyip bırakarak eğlenceli oyunlar yaratacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Amerika Birleşik Devletleri
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Thousand Oaks
    )

)
1
September 2019
Full-time
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Location address
Thousand Oaks, California, US