Alpha Gateway College

Giriş

Alpha Gateway College'a Hoş Geldiniz

Alpha Gateway College - eskiden Alpha Care Agency olarak bilinir ve Temmuz 2000'de kurulmuştur ve 5 Blackhorse Lane London E17 6DS'den işletilmiştir. Şimdi yıkılmış olan Waltham Orman İş Merkezi'nde bir ofis odası ve bir eğitim odası ile başladık.

Başladık:

Yönetmenler

Audrey Soyam, Daniel Meguille, Anthony Fomuso

Alpha Gateway College, Waltham Ormanı'nda bulunmakta ve 2003 yılından bu yana yetişkinlerin ve gençlerin akredite edilmiş öğrenim ve mesleki gelişiminde yer almıştır. Yıllar boyu teslimat kalitesi nedeniyle, Ulusal Mesleki Yeterliliklerden 1-5 ve 6. seviyelere kadar Diploma ve Yüksek Ulusal Diplomalara akredite edilmiş ve sertifikalı nitelikler edinmek için 5000'den fazla öğrenciyi destekledik.

İşverenlerimizin, öğrencilerin, öğrencilerin ve büyük paydaşlarımızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş, esnek eğitim sunma konusunda gurur duyuyoruz. Waltham Ormanı'nda çeşitli çok kültürlü bir topluluğu destekleme fırsatı bulduk. Bu, çeşitliliği anlama ve servis kullanıcılarımızın çeşitli ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış programları yönetme becerimizi arttırmak için uzun bir yol kat etti. Bu yıllar boyunca işe aldığımız öğrencilerin ve personelin kalitesine ve kalitesine yansıdı.

60340_60313_4.jpg

Son yıllık mezuniyet döneminde, aşağıdaki disiplinlerden mezuniyet için 250'den fazla öğrencimiz vardı:

 • İşletme ve Yönetici Seviyesi 3
 • Müşteri Hizmetleri düzeyi 3
 • Sağlık ve Sosyal Bakım Seviyesi 3, 5
 • CYPWF seviye 3, 5
 • Yönetim seviyesi 3, 5

Şimdi akredite edilmiş finanse edilen aşağıdaki kursları işletiyoruz:

 • Sağlık ve Sosyal Bakım seviyesindeki çıraklıklar 2, 3, 5
 • Çocuk ve Gençlerin Bakımında Çıraklık Seviyesi 2, 3, 5 Seviyeleri
 • Yönetim seviyeleri 3, 5
 • İşletme ve Yönetim Çıraklık Düzeyleri 2, 3
 • Müşteri Hizmetleri Düzeyinde Çıraklık 2, 3
 • Ekip lider seviyesi 2'deki çıraklık

Şu anda aşağıdaki ana müteahhitlerle ortaklık düzenlemelerimiz var:

 • New City College
 • Eğitimde (NCG)
 • esfa

Yukarıdaki tüm dersler, teslimatın çoğunun çırakların çalışma yerinde gerçekleştiği şekilde iş temelli öğrenimdir. Burada Alpha Gateway College'da Fonksiyonel Beceriler atölyeleri ve burada da bazı bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz.

Destek hizmetleri şunları içerir:

 • Tüm öğrenciler için bire bir destek
 • ÖĞRETICISI DESTEK
 • E-posta desteği
 • Atölyeler
 • BİT suite
 • İdari ofis desteği

60339_60311_3.jpg

Sağlık eğitimini sağlamada mükemmeliz

Tüm Niteliklere Göre Genel Başarı Oranı

Yukarıdaki müteahhitlerle başarılı bir işe alım, teslimat ve tamamlamamızın kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz. Çıraklık çerçevesinde 2015/2016 yılında başarı oranımız% 91 ve zamanında başarı oranı% 67.5, ulusal ortalamaya göre% 58 olacaktır.

Sağlık ve Sosyal Bakım, Çocuk ve Gençler İşgücü, İş ve Yönetim, Müşteri Hizmetleri Bakım ve Muhasebe programlarını sunma konusunda uzmanız. Yukarıdaki niteliklerin genel ve zamanında başarı oranları her zaman% 90'ın üzerindedir.

Personel İçin Sürekli Mesleki Gelişim (CPD)

Çalışan tüm personelimiz ve danışmanlarımız için sürekli mesleki gelişimini aktif olarak teşvik eder ve izleriz. Danışmanlar veya serbest meslekdaşları, CPD'ye yaptıkları faaliyetlerle ilgili üç aylık güncellemeler sunmalıdır.

CPD resmi ya da yapılandırılmış ya da gayri resmi ve kendi kendine yönlendirilmiş herhangi bir öğrenme etkinliğini içerebilir. Bunun insanların mesleki yaşamlarıyla ilgili bilgi ve becerileri sürdürdükleri araç olduğuna ve belirli sektördeki değişiklikler ve güncellemelere ayak uydurabilecekleri inancındayız.

Pastoral Bakım ve Öğrencilerimize Destek

Alpha Gateway College'da, öğrencilere refahın yol haritası yolculuğu boyunca ve hatta tavsiye bilgisi ve rehberlik vererek bakılmasını sağlamak için gayret gösteriyoruz. Öğrencilerin sorunlarını memnuniyetle karşılıyoruz ve deneyimlerinin sorunlarıyla etkili bir şekilde çalışabilmeleri için çok önemli olduğunu anlamamız gerekir.

Öğrencilerin ayrımcılık ve tacizden korunmasını sağlamak ve engelli öğrencilere çalışmalarının her alanında eşitliğini sağlamak için makul düzenlemeler yapıldığından emin olmak zorundayız. Öğrencilere nitelik kazandıklarının önemini teşvik edip onları hatırlatarak destekliyoruz ve yeterliliklerini başarabilmeleri için kurs yolculuğu boyunca onları destekliyoruz.

60342_60314_5.jpg

Organizasyon İçindeki Personel Geliştirme

Alpha Gateway College'da önemli güçlerimizden biri, personel geliştirme ve eğitim yatırımımızdır. Her yıl başında yer alan özverili insan kaynakları departmanı, geçen yıldaki performanslarına, organizasyonun yeni ve gelişen ihtiyaçlarına, ayrıca sektördeki yeni mevzuata ve güncellemelere dayanan her personel için bir personel geliştirme paketi tasarlamaktadır.

Bu paketler, iki yıllık genel kurul toplantılarında yönetim kurulu tarafından kararlaştırılacağı gibi örgütün amaç ve hedefleri ile bağlantı kurmaktadır. Alpha Gateway College'da çalışan her personelin, yukarıda belirtilenlerin hepsine ve kişisel ve mesleki gelişim planına uygun olarak yıllık eğitim paketi yararlanmaktadır.

Ortaklıklar Kurmak ve Sürdürmek

Tüm sektörlerdeki, tüm yaş gruplarındaki ve yerel otoriteden ESF fonuna kadar olan tüm finansman akışlarında, tüm öğrencilerimize finanse edilen kurslar sağlamak amacımızı her zaman destekleyecek ortaklıklar kurmak ve sürdürmek için çabalıyoruz.

Hedefimiz, tüm öğrencimize fon sağlamak için bizimle birlikte çalışmaya istekli olan ortakları belirlemek ve bu öğrencilerle çalışmaktır. Şu anda, farklı finansman projelerinde 10'u aşkın ortağımız var.

Programlarımızın başarısını aktif olarak tartışmak ve ana yüklenici, ödül organizasyonları ve kendi iç kalite sistemimizin ihtiyaç duyduğu kaliteye bağlı kalmamızı sağlamak için ortaklarımızla düzenli toplantılar yapıyoruz.

İşverenlerin Sadakat ve Memnuniyeti

Londra genelinde yaklaşık 150 işverenle çalışıyoruz ve bize verdikleri değeri kabul etmek ve güçlü bir çalışma ilişkisi kurmak için işveren memnuniyeti anketleri yılda iki kere yapılmaktadır.

Bu anketlerden istatistiklerimiz genel olarak önemli bir memnuniyet seviyesi bildiriyor. Bununla birlikte, daha yüksek memnuniyet ve optimum işverenin sürekliliğini sağlamak için sunduğumuz her dersin kalitesini işveren gereksinimlerine uyarlayarak artırmaya kendimizi meydan okuyoruz.

Yeni İş Ortaklıklarını Etkileme ve Sürdürme

Öğrencilerimiz tarafından kullanılabilir hale getirilebilecek finansmana sahip, yeni iş ortakları ve ana müteahhitleri her zaman arıyoruz. Yerel yetkililer, beceri finansman ajansı veya Avrupa sosyal fonlarından mevcut tüm kanallar aracılığıyla kaynak sağlamaya inanıyoruz. Bunlar nihai faydalanıcı olan öğrencilerimize aktarılır.

60341_60310_1.jpg

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

Görmek Sertifikalar » Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 12 - 16 ay January 2019 Birleşik Krallık London

Alpha Gateway College'da, İşlevsellik Becerileri İngilizcesi (FSE) kurslarının İngilizce'de kendine güvenen, iş potansiyelinizi artıracak ve kariyer ilerlemenizi artıracak bir fırsat sunduğuna inanıyoruz. FSE ayrıca sizi diğer kurslara hazırlamanıza veya nitelik kazanmanıza yardımcı olabilir (yetişkin aritmetiği ve okur yazarlık da dahil olmak üzere). Bu kurslar, yaşamak, çalışmak ve çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz pratik İngilizce becerilerini geliştirmenize yardımcı olabilir. Gerçek hayatta İngilizce becerilerini okuma, yazma, konuşma ve dinleme görevleriyle uygulamayı öğreneceksiniz. [+]

Neden İşlevsel Beceriler İngilizce

Alpha Gateway College'da, İşlevsellik Becerileri İngilizcesi (FSE) kurslarının İngilizce'de kendine güvenen, iş potansiyelinizi artıracak ve kariyer ilerlemenizi artıracak bir fırsat sunduğuna inanıyoruz.

FSE ayrıca sizi diğer kurslara hazırlamanıza veya nitelik kazanmanıza yardımcı olabilir (yetişkin aritmetiği ve okur yazarlık da dahil olmak üzere). Bu kurslar, yaşamak, çalışmak ve çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz pratik İngilizce becerilerini geliştirmenize yardımcı olabilir. Gerçek hayatta İngilizce becerilerini okuma, yazma, konuşma ve dinleme görevleriyle uygulamayı öğreneceksiniz.

FSE kurslarının ne içerdikleri ... [-]

Kampüs Tam zamanlı 12 - 16 hafta January 2019 Birleşik Krallık London

[+]

Kurslarımız özellikle;

Gece çalışanları Küçük çocuklu anneler

Onlar, katı liderlik nitelikleri geliştirmenize ve resmi yeterliliğinize ulaşmanıza yardımcı olan ve bunları destekleyerek tutkulu.

Sonra ne yapmalıyım

İngilizce seviyeniz için sizi doğru sınıfa yönlendirdiğimizden emin olmak için bir değerlendirme yapmak için gelmeniz gerekecek. Randevu almanız gerekmez, sadece Sutherland evine gelin; birimiz sizinle ilk önce sohbet edip bir öğretmen görmeye randevu ayarlar.... [-]


Sertifika

Kampüs Tam zamanlı 12 - 14 ay January 2019 Birleşik Krallık London

Bu yeterlilik, kariyerinizi çocuk bakımında geniş bir yelpazede geliştirmeniz için beceri ve deneyim sağlar. Kapsanan alanlar arasında çocuk ve gençlerin gelişimini anlama, erken dönem hazırlık şartları ve ilkeleri, çocukların ve gençlerin refah ve refahının teşvik edilmesi ve çocukların ve gençlerin eğitim potansiyellerini kazanmaları için desteklenmesi yer almaktadır. [+]

Neden CYPW

Bu yeterlilik, kariyerinizi çocuk bakımında geniş bir yelpazede geliştirmeniz için beceri ve deneyim sağlar. Kapsanan alanlar şunlardır: Çocuk ve gençlerin gelişimini anlama, İlk yılların hazırlanması bağlamı ve ilkeleri, Çocukların ve gençlerin refah ve refahının teşvik edilmesi ve çocuklara ve gençlere eğitim potansiyellerini sağlamaları için destek verilmesi.

İçin önemlidir

2. Seviye, kreş asistanı, kreş çalışanı veya özel eğitim ihtiyacı asistanı olarak destekleyici bir rol oynamaya çalışanlar veya çalışmak üzere olanları uyaracaktır. Çocuklarla çalışmak istiyorsunuz, ancak genelde gözetim altında çalışacaksınız.... [-]