Tekkie Uni

Giriş

Bugünün oyuncuları dünyamızı giderek artan oranda değişiyor tomoro mucitleri. Biz, yatırımcılar ve yarının girişimcileri çocukların eğlenceli öğrenme yöntemleri ve zengin yoluyla gelecekte becerileri kazanmaları için izin vererek bir oyun değiştirici tohumlarını ekmek için çalışıyoruz.

Teknoloji Eğitim: Nerede Yaratıcılık ve yaşamın herhangi becerilerini yapmaz.

Kod Öğrenme sorunları çözmek ve yaratıcı şekillerde birlikte çalışmak nasıl öğretir.

Bu fikirleri hayata uygulamalar oluşturmak için yardımcı olur. Herkesin düşündüğümüz ÖĞRETMEN-LED bölümler en önemli öğretmenidir gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle, biz dünyayı değiştirebilir şey yaratmak için tüm ülkenin fırsatı yerinden deneyimli öğretmenler ve eğitim uzmanları ile çalışır.

Kaynak proje tabanlı öğrenme yaratıcı bir ifade aracıdır. Biz kendileri için önemli olan uygulamalar oluşturmak ve aktif z projeyi kurşun öğrencileri geliştirme.

Personel ekibi çaba çalışmaya Kişisel bağlılık - Bir ekip çalışması yapan şeydir. Hem derste ve toplantılar sonrasında ekip çalışmasını teşvik ediyoruz.

ETeacherGroup bir parçası olarak online eğitim endüstri liderleri, Tekkie Uni eşsiz deneyimi bir on yıl boyunca getiriyor ve en uzaklarda, çok uzaklarda online öğrenme oluşur.

Online kurslarda deneyim 16 yıl dünya çapında 500 çalışanı 190 ülkede dünya çapında 100,000 bizim öğretim elemanlarının en bilinen teknolojik liderler ve deneyimli öğretmenleri birleştiren eğitim memnuniyet ve eğitim memnun!

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca
  • Fransızca

Görmek Summer courses » Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Online Kampüs Tam zamanlı 9 ay September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks + 1 daha

Canlı kurduğumuz ekip oturumlarına katılın ve uygulama oluşturma konusunda baştan başlamanız için gereken tüm temel becerileri ve araçları öğrenin. [+]

Çocuklar İçin Kodlama

KOD VE DÜNYAYI DEĞİŞTİRME ÖĞRENİN

Canlı kurduğumuz ekip oturumlarına katılın ve uygulama oluşturmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm temel becerileri ve araçları öğrenin

ÖĞRETİM İLKELERİNE İLİŞKİN ESASLARIMIZ ÖĞRETMENLİ LED SINIFLARI PROJE DAYALİ ÖĞRENME TAKIM ÇALIŞMASI

BU YAZ ABD İLE TEKKIE'YE GETİNİZ

YAZ KOD KAMPLARI 2017

Yaz programlarımız, uygulamalar, oyunlar ve arkadaşlıklar oluşturacak harika, ekip odaklı, canlı koçluklu bir uygulama oluşturma eğitiminin bir dozudur. "

PROGRAMLARIMIZ

SEVİYE 1

BİRİNCİ UYGUN SİZİN YAPINIZ

Genç Yenilikçiler Kursu... [-]


Yaz kursları

Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks

[+]

[-]

İletişim
Yer adresi
Thousand Oaks, California, US