Columbia International College

Giriş

Kanada'nın En Büyük Yatılı Okul

Columbia International College, 1979 yılından bu yana eşsiz Toplam Bakım Eğitim Sistemi ® kapsamında ebeveynler için barış ve öğrenciler için başarı sunmaktadır. Columbia şu anda 73 ülkeden 1800 öğrenciyi ağırlıyor ve 450'den fazla öğretmen ve destek personeli olan bir guruba ev sahipliği yapıyor ve Kanada'nın en büyük ve en başarılı yatılı okulunun gururunu taşıyor .

Toplam Bakım Eğitim Sistemi ®

Total Care Education®, şu hizmetleri sunarak bütün çocuğu besler:

 • İstisnai akademik eğitim:
  - Junior Orta Okulu (7. Sınıflar - 8 Sınıflar)

- Kıdemli Lisesi (9-12. Sınıflar)

- Hızlı öncesi Üniversite öncesi programı

 • Eleştirel düşünme, analitik beceriler ve diğerleriyle işbirliği yapan sınıflar
 • Karakter Geliştirme'yi vurgulayan Global Citizen programı
 • Bark Lake Liderlik Merkezi, özel sektöre ait 700 dönümlük (283 hektar) tesisteki liderlik geliştirme programı
   • Beş okul konutundaki ikamet programı (erkekler ve kızlar için ayrılmıştır) şunları sunar:

- Öğretici ve ev ödevi yardımı

- Hafta sonu ve hafta sonu programlama

- Bağımsızlığa karşı yaşa özel rutinler

En iyi üniversitelere kabul edilen # 1

Üniversite raporlarına göre, Columbia mezunları şunlara kabul edilmektedir:

 • Waterloo Üniversitesi ve
 • Toronto Üniversitesi,

dünya çapındaki diğer herhangi bir okuldan daha fazla, çoğu burslu.

Burslar

2016 yılında, Columbia mezunlarına üniversite giriş burslarında 3.7 milyon ABD doları (CAD) ödül verilmiştir; 141 mezun Waterloo Üniversitesi ve 396 Toronto Üniversitesi'ne kabul edildi.

Toplam Bakım Eğitim Sistemi ®

Uluslararası eğitime yaklaşımımız, akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılayarak öğrencilerin potansiyelini en üst düzeye çıkarmaktadır. İhtiyaçlarına en iyi cevap verebilmek için Total Care Education System®'ı dört bileşen kullanarak kurduk:

Total Care Learning®:

Eleştirel düşünme, araştırma, işbirliği, yazma ve sunum becerileri öğreten sınıflar vasıtasıyla öğrencilerin yetiştirilmesine odaklanmaktadır.

 • Okul ve konutlarda nitelikli öğretmenlerle geniş akademik destek
 • Üstün zekalı öğrencilere destek olan öğretmenler ve akranlar tarafından barındırılan çalışma grupları
 • Öğretmenler ve öğretmenler daha iyi destek sağlamak için öğrencilerin ilgi alanlarına girerler
 • Bugünün dijital yerlileri için harmanlanmış öğrenme, sınıf materyalleri önceki gece internet üzerinden kullanılabilir hale getirildi
 • Öğrenme her zaman, her yerde kullanılabilir

Total Care Living®:

Kasa oluşturur

 • Erkekler için ayrı konutlar
 • 24 saat boyunca video izlenen güvenlik sistemi bulunan tüm binalarda Kampus Güvenlik Personeli
 • Houseparents
 • Haftalık oda temizliği
 • Okul ve konut arasındaki otobüs servisi
 • Yurt ve Yemek Hizmeti yılda 365 gün açık
 • Günde 4 öğün yemek yiyebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz tüm yemekler
 • Özel diyet seçenekleri ve dini yemeklerle nitelikli diyetisyenler tarafından tasarlanan menüler

Total Care Development®:

KARAKTER KALKINMASINI EN İYİLEŞTİRME

Karakterin Anahtarı

• Akademik, ders dışı ve ikamet aktiviteleri, öğrencilerin belirlediği on niteliklere göre karakter gelişimini desteklemeye katkıda bulunur.

Yaşam Becerilerini Kazandırma

• Etkinlikler, kulüpler, sporlar ve toplum hizmeti aracılığıyla tecrübeli öğrenme

• Öğrenciler iletişim, takım çalışması, zaman yönetimi ve planlama becerileri geliştirirler.

Liderlik Eğitimi

• Bark Lake Liderlik Merkezi - 700 dönümlük açık hava eğitim tesisimiz

• Edinburgh Dükü Ödül Programı bağımsızlık ve kişisel büyümeyi teşvik eder

Total Care Communication®:

AİLE BAĞLANTILARININ EN İYİLEŞTİRİLMESİ

İrtibat Personeli coğrafi bölgeye göre

• Ebeveynler ve öğrenciler için farklı okul bölümleri, çeviri hizmetleri ve okul politikaları ile ilgili rehberlik için tek irtibat noktası

ezReport Kartı

• Dünyadaki ebeveynlerin kolayca erişebileceği çevrimiçi akademik ve sosyal performans kaydı

Bağlı kalın

• Sesli postayla oda içi telefon uzantısı • Evde ve okulda ücretsiz Wi-Fi erişimi

• Yatak odasında kablolu internet

TOPLAM BAKIM EĞİTİM SİSTEMİ®

Uluslararası öğrencilerin yeni bir çevreye uyum sağlamaya öncelik vermeleri gerektiğini düşünüyoruz.

Uluslararası Öğrencilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için Toplam Bakım Eğitim Sistemi® 'yi hazırladık. En yüksek kalitede bakımı sağlar ve akademik mükemmellik sağlar.

Okumak için yurtdışına çıktıklarında çocuklar kritik bir gelişim evresindedir. Benzersiz akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel ihtiyaçları var. Toplam Bakım Eğitim Sistemi'ni, uluslararası öğrencilerin ASEP ihtiyaçlarını karşılayabilecek bütüncül bir sistem olarak tasarladık.

Total Care Education®'ın dört temel direği, her öğrencinin potansiyelinin kilidini açmak için birlikte çalışır.

Toplam bakım LEARNING®

Total Care Learning®, öğrencileri Kuzey Amerika eğitim sisteminde başarılı olmaya hazırlar. Deneyimli eğitimciler ekibi, ilk günden itibaren her bir öğrencinin ASEP ihtiyaçlarını değerlendirir ve bu ihtiyaçları karşılamak ve başarılarını arttırmak için özelleştirilmiş bir eğitim planı tasarlar.

Total Care LIVING®

Total Care Living®, yaşa uygun rehberlik sağlayarak öğrencilerimize evden uzakta bir ev sunmaktadır. Öğrenciler Kuzey Amerika'nın gelenek ve yaşam tarzlarına uyum sağlamayı öğrenen güvenli ve rahat bir ortamda kalırlar. Bu bağımsız yaşama, kendilerini bağımsız düşünmeyi, doğru seçimleri yapmayı ve toplam başarı elde etmek için odaklanmış kalmalarını teşvik eder.

Toplam bakım Geliştirme®

Toplam Bakım Geliştirme®, öğrencilerin sınıf dışındaki fırsatları öğrencilerin kendi güçlü yerlerini keşfetmelerini ve güçlü Karakter oluşturmalarını sağlayarak dengeli bir eğitim görmelerini sağlar. Sonuç olarak, akademik mükemmellik ve başarılı bir kariyer elde etmek için gereken sağlam ASEP vakıflarını geliştirirler.

Toplam bakım COMMUNICATION®

Total Care Communication®, öğrenciler ve veliler arasındaki mesafeyi köprü kuruyor. Ebeveynlerin ve öğrencilerin duygusal olarak bağlı kalmalarına ve ASEP ihtiyaçlarını desteklemelerine yardımcı olan modern iletişim sistemleri sağlayarak bu mesafeyi en aza indirir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

Görmek Lisans Hazırlık » Görmek Summer courses » Görmek Diplomalar » Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Hamilton

Columbia'nın üniversite öncesi (Sınıf 12) programı, öğrencileri Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda, Avustralya ve Birleşik Krallık'taki üniversitelere kabul için hazırlar. [+]

Columbia'nın üniversite öncesi (Sınıf 12) programı, öğrencileri Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda, Avustralya ve Birleşik Krallık'taki üniversitelere kabul için hazırlar.

Öğrenciler şimdi Form 5'de okuyor, Sec. 4 veya 'O' Seviyesi, 6 aylık programa (Ocak veya Mayıs ayının başında girme) başvuruda bulunabilir ve üniversiteye girmek için gereken altı dersi tamamlayacaktır. Kıdemli Orta 2 öğrenci, en az 10 aylık bir programa (Ağustos ayında giriş) başvuruda bulunabilir. Bu, öğrencilerin Ontario orta öğretim diplomasıyla (OSSD) sekiz kredi ve mezun olmasını sağlar.

Çalışmak Akademik Potansiyelin En Yüksek Düzeye Çıkartılması... [-]

Diploma

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2018 Kanada Hamilton

Çocukları yurtdışına gönderirken, ebeveynler çocuğun yeni bir dile uyarlanıp yeni bir dile adapte olabilmelerini endişelendirir. Kuzey Amerika eğitim sisteminde öğrencilere üstünlük sağlamak için iyi öğretim ve iyi tasarlanmış derslerin ötesine geçen Total Care® Öğrenme sistemi kapsamlı öğrenme desteği ve elverişli öğrenme ortamı sağlar. [+]

Çocukları yurtdışına gönderirken, ebeveynler çocuğun yeni bir dile uyarlanıp yeni bir dile adapte olabilmelerini endişelendirir. Kuzey Amerika eğitim sisteminde öğrencilere üstünlük sağlamak için iyi öğretim ve iyi tasarlanmış derslerin ötesine geçen Total Care® Öğrenme sistemi kapsamlı öğrenme desteği ve elverişli öğrenme ortamı sağlar. İlk günden itibaren, bu ekstra unsurlar, öğrencilere Kuzey Amerika eğitim biçimine uyum sağlamak için gerekli desteği ve yardım imkânı sağlıyor ve mümkün olanları düşündüklerinden daha üst seviyeye çıkma ve başarı potansiyellerini en üst düzeye çıkarıyor.

Akademik Potansiyelin En Yüksek Düzeye Çıkartılması... [-]

Lisans Hazırlık

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2018 Kanada Hamilton

Elite Pathway Partnership Programı, yüksek performans gösteren öğrencileri dünyanın en iyi üniversiteleri için seçkin adaylar olarak tanımlar ve hazırlar; böylece okulda ve hayatlarının ötesinde mükemmelleşecektir. [+]

Toronto Üniversitesi ile Elite Pathway Ortaklığı ProgramıProgram VakfıVizyon

İstisnai gençleri küresel toplumdaki gelecek liderlere dönüştürmek.

Misyon

Elite Pathway Partnership Programı, yüksek performans gösteren öğrencileri dünyanın en iyi üniversiteleri için seçkin adaylar olarak tanımlar ve hazırlar ; böylece okulda ve hayatlarının ötesinde mükemmelleşecektir.

yaklaşım

10. Sınıfı bitiren öğrenciler için tasarlanan iki yıllık program, güçlü kişisel gelişim ve yüksek akademik titizliği birleştiriyor - en üst sıralarda yer alan üniversitelerin başvuranlarda aradığı dengeli özellikleri.

Program Bileşeni 1Akademik Gücü Geliştirin... [-]

Yaz kursları

Kampüs Tam zamanlı 3 hafta June 2018 Kanada Hamilton

Bu reçelle dolu üç haftalık yaz kampı, bir ömür boyunca altı günlük bir İngilizce ve Fransızca Kanada turu sunuyor. Kampçılar, ülkenin başkenti Ottawa'yı keşfedecek; Ontario Gölü'nün doğu ucundaki 1000 Adaya tekne turu; Dünyanın moda mekanlarından biri olan Montréal'de tur ve mağaza; ve Kanada'nın en eski şehrindeki la Ville de Québec'de zamanında geri dönün. [+]

Bu reçelle dolu üç haftalık yaz kampı, bir ömür boyunca altı günlük bir İngilizce ve Fransızca Kanada turu sunuyor. Kampçılar, ülkenin başkenti Ottawa'yı keşfedecek; Ontario Gölü'nün doğu ucundaki 1000 Adaya tekne turu; Dünyanın moda mekanlarından biri olan Montréal'de tur ve mağaza; ve Kanada'nın en eski şehrindeki la Ville de Québec'de zamanında geri dönün.

Kentsel deneyimler, kampçıların beden ve zihnin her ikisine de meydan okuyan aktivitelerle konfor bölgelerini terk etmeleri için teşvik edilen Columbia'nın Bark Gölü liderlik kampında kuzey Ontario vahşilerine üç günlük bir gezi ile dengelenir. ESL sınıfları, turistik mekanlara günlük geziler, yakında bulunan üniversitelere ziyaretler ve eğlenceli akşam etkinlikleri ekleyin ve hayatınızın en unutulmaz yazlarını keşfedin.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 3 hafta June 2018 Kanada Hamilton

Hamilton ve Toronto'daki turistik mekanlara günübirlik geziler, eğlenceli akşam etkinlikleri ve üç gün süren bir kalışla Kuzey Ontario vahşilerine gezi olan bu üç haftalık yaz kampı programı ile Hamilton ve Greater Toronto Alanının daha fazlasını yaşayın. Bark Lake liderlik kampı. Kampçılar McMaster University® ve Toronto Üniversitesi'ndeki yüksek öğrenim salonlarını gezecek, Kanada Harikalar Diyarı'ndaki lunapark gezintileri ile çığlık atacak, Niagara Şelalelerinin muhteşemliğini yaşayacak, tarihi Hamilton yer işaretlerini ziyaret edecek ve ellerini kano, okçuluk ve denemelerde deneyecekler. bir kamp ateşi üzerine kavurma kavanozu. Columbia'nın nitelikli kamp danışmanlarının coşkusu ve ilgisi, kampçılar bir ortaçağ bayramının tadını çıkarmak ya da İngilizce pratik yapmak gibi her gün eğlenceli ve güvenli olmaktadır. [+]

Hamilton ve Toronto'daki turistik mekanlara günübirlik geziler, eğlenceli akşam etkinlikleri ve üç gün süren bir kalışla Kuzey Ontario vahşilerine gezi olan bu üç haftalık yaz kampı programı ile Hamilton ve Greater Toronto Alanının daha fazlasını yaşayın. Bark Lake liderlik kampı. Kampçılar McMaster University® ve Toronto Üniversitesi'ndeki yüksek öğrenim salonlarını gezecek, Kanada Harikalar Diyarı'ndaki lunapark gezintileri ile çığlık atacak, Niagara Şelalelerinin muhteşemliğini yaşayacak, tarihi Hamilton yer işaretlerini ziyaret edecek ve ellerini kano, okçuluk ve denemelerde deneyecekler. bir kamp ateşi üzerine kavurma kavanozu. Columbia'nın nitelikli kamp danışmanlarının coşkusu ve ilgisi, kampçılar bir ortaçağ bayramının tadını çıkarmak ya da İngilizce pratik yapmak gibi her gün eğlenceli ve güvenli olmaktadır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 4 hafta June 2018 Kanada Hamilton

Bu dört haftalık ESL kamp programı, yarım günlük ve tam günlük ESL sınıflarının ünlü turistik yerlere yapılacak geceleme gezileri, Hamilton'un simgesel mekanlarına yapılan günlük geziler, eğlenceli akşam etkinlikleri ve öğrencilerin sevdikleri ile dengelentiği heyecan verici bir doğa ve kültür karışımına sahiptir. sevecen ve eğlenceli kamp danışmanlarımız. [+]

Bu dört haftalık ESL kamp programı, yarım günlük ve tam günlük ESL sınıflarının ünlü turistik yerlere yapılacak geceleme gezileri, Hamilton'un simgesel mekanlarına yapılan günlük geziler, eğlenceli akşam etkinlikleri ve öğrencilerin sevdikleri ile dengelentiği heyecan verici bir doğa ve kültür karışımına sahiptir. sevecen ve eğlenceli kamp danışmanlarımız.

Platin kampı, kampçılara ülkenin en kozmopolit şehirlerinden birinde kendilerini sokma ve Kanada vahşi doğada liderlik becerilerini geliştirme fırsatı sunan, popüler gece gezileri nedeniyle özel.

Doğu Kanada'ya altı günlük bir turda, Montreal ve Quebec City'in kültürel ve mimari ihtişamı (kampçılar Fransızca konuşmayı deneyebilir); ülkenin başkenti Ottawa'nın zengin tarihi; ve doğu Ontario Gölü'nün güzel 1000 Adaları bölgesi. Bark Gölü'ne yapılan dört günlük bir yolculuk, kampçıları kamp ateşi çevresinde kano, yüzmek, tırmanmak, yürüyüş yapmak ve hayat boyu sürecek dostluklar geliştirdikleri açık havaya bağlar.... [-]