University of Denver

Giriş

Denver Üniversitesi Hakkında

Kendisi oldu Denver kentinde sonra 1864-birkaç yıl içinde kurulan kurulan-University of Denver, ülkenin önde gelen özel üniversitelerinden biridir.

Birkaç mil güneyinde şehir Denver Üniversitesi 125 dönümlük kampüs, Amerika Birleşik Devletleri'nin tüm bölgelerinde yağıyor fazla 11.500 öğrenci ve 83 diğer ülkelere ev sahipliği yapmaktadır.

Üniversitesi sunmaktadır:

Çalışmanın 100'den fazla lisans programları. 120'den fazla lisansüstü ve mesleki programlar.

Ne olursa olsun onlar çalışmak ne, University of Denver öğrencileri onlara bulmak ve onların bireysel amaç izleyin yardımcı olan bir kişisel eğitim yolculuğuna çıkarlar.

İŞBİRLİĞİ, deneyimsel öğrenme

Öğrencilerimiz projeleri, araştırma ve saha üzerinde fakülte, akranları ve toplumun üyeleri ile yakın bir çalışma. Onlar yeni perspektifler keşfetmek için disipline ve problem çözme yaklaşımları.

Sınıf içinde ve dışında, bizim öğrencilerin alandaki veri toplama ya da klinik ortamda teoriyi pratiğe geçirmek ister, yaparak öğrenirler.

LOKAL VE KÜRESEL BİR ETKİ YAPMA

Sadece bizim acil topluluk geliştirmek için çalışmak, ama biz geniş etkisi ile çalışma ve araştırma için yurtdışında öğrenci ve öğretim gönderebilirim. Sadece önemli olarak, hepimizin kampüse yeni fikirler ve anlayışlar getirmek için dünyanın her yerinden gelen öğrenci ve öğretim edilir.

Yerel ve uluslararası hizmet öğrenme programları sayesinde, öğrencilerimiz Afrika, Avrupa, Asya ve ötesinde şehir Denver yerde topluluklar yanında çalıştım. Bizim öğretim üyeleri ve öğrenciler tarafından yönetilen araştırma, yeni tıbbi teknolojiler, çevre güvenceleri, arkeolojik keşifler ve çok daha fazlası üreten alanların büyük bir aralıkta somut bir fark yarattı.

Ama Üniversite sahip olduğu en önemli etkisi, mezunlar geçer. Buraya ayrıldığınızda, University of Denver öğrencilerin meslekleri ve kendi toplumları için anlamlı ve kalıcı katkılarda yapmak için gidin.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Denver

İngilizce Dil Merkezi (ELC) misyonu DU başarılı üyeleri ve Yükseköğretim diğer ABD kurumları olmak için gerekli iletişimsel ve kültürel yetkinlikler ile İngilizce Dil Öğrencileri, hazırlayarak Denver Üniversitesi hedeflerini desteklemektir. [+]

İngilizce Dil Merkezi (ELC) misyonu DU başarılı üyeleri ve Yükseköğretim diğer ABD kurumları olmak için gerekli iletişimsel ve kültürel yetkinlikler ile İngilizce Dil Öğrencileri, hazırlayarak Denver Üniversitesi hedeflerini desteklemektir.

Müfredat

ELC varışta bir yerleştirme testinin ardından, öğrenciler İngilizce dil çalışmanın aşağıdaki altı seviyeden birine atanır:

Gelişmiş Yüksek aracılığıyla Vakıflar (5 seviye)

Haftada 20 kişi saat okuma, yazma, gramer, dinleme, konuşma ve telaffuz Öğretim üst seviyelerde Seçmeli dersler: örn: Servis Öğrenme ve Digital Magazine

BAŞLANGIÇ Müfredat

Öğrenciler DU derecesi doğru 12 krediye kadar kazanabilirsiniz akademik yazma, konuşma ve ABD kültürü odaklanan Kursları [-]

Videolar

DU: Where Phenomenal Happens

The DU Student Experience

DU Virtual Tour

The Value of a DU Education

İletişim

Adres University of Denver 2199 S. University Blvd.
CO 80208 Denver, Colorado, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon +1 303-871-2000
HT