NABA Summer school 2019

Giriş

Laureate101


Bu yaz İtalya'ya gelin ve sanat ve tasarım çalışma! NABA Yaz Kursları, Tasarım, Moda ve Görsel alanlarda iki haftalık yoğun araştırma ve proje deneyimleri sunmaktadır

NABA ayrıca İtalyan Kültüründe Yaz Kursları da sunmaktadır

NABA Yaz sunumu, üç yaz döneminde dağıtılan giriş, orta ve ileri kurslardan oluşur. İki, dört veya altı haftalık bir oturum oluşturmak için kursları birleştirebilirsiniz, böylece Milano'daki vaktinizi en iyi duruma getirir ve NABA'nın öğretme yaklaşımını ve değerlerini tam olarak yaşarsınız.

Tüm Yaz Programları İngilizce yürütülmektedir.

KREDİ

NABA Yaz Kursları için AKTS kredisi veriyor, bu nedenle öğrencilerin kredilerini AKTS sistemini kullanan veya kabul eden diğer Üniversitelere ve Akademilere aktarması daha kolay olacak.

Her 2 haftalık yaz kursunun (derslerin 45 saati) başarıyla tamamlanmasının ardından, NABA her bir öğrencinin ev üniversitesinin tercihine göre aktarılabilecek 3 ECTS kredisi verecektir.

İlgilenen öğrenciler, NABA Yaz Kursları Bürosu'na [email protected] adresinden NABA ECTS ders programını isteyip, ders programlarında tanınan yaz kursları için NABA tarafından verilen AKTS kredisine sahip olma ihtimalini doğrulamak için ev üniversitelerine sunmalıdırlar. ECTS kredisi almak için öğrencilerin 18 yaşından büyük olması, Lise çalışmalarını tamamlamış olması ve bir üniversite çalışma yoluna kaydolması, dersin kabul koşullarını yerine getirmesi ve dersin öğrenme çıktılarını ve hedeflerini gerçekleştirmesi gerekir.

KONUT

NABA, uluslararası öğrencilerin konaklama bulmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, okul tarafından yönetilen dairelerde, Campus'ta yürüme mesafesinde çok sayıda tek ve ortak oda arasından seçim yapabilir.

Ayrıca, NABA, şehrin farklı bir bölümünde çeşitli dairelerden oluşan çeşitli emlak ofisleri ile anlaşmalar geliştirdi ve aynı zamanda, kampüsün yakınında apartman kiralayan özel ev sahipleriyle temas kurdu. çeşitli alanlarda. NABA'da ayrıca pansiyonlar, konutlar ve oteller ile özel anlaşmalar yapılmıştır.

Daha fazla bilgi için, lütfen kı[email protected] adresinden ya da 39 02 97 372 295 numaralı telefondan NABA Housing Office'e e-posta ile ulaşın.

VİSA

İtalya'ya giriş yapmak için vize gerekip gerekmediğini belirlemek için lütfen menşe ülkenizdeki bir İtalyan konsolosluğuna veya konsolosluğuna başvurun.

VISA'ya ihtiyacınız varsa, NABA, yerel İtalyan konsolosluğunuzdan / konsolosluğunuzdan vize alabilmeniz için bir giriş belgesi (eğitim masraflarınızı ödediğinizde) vereceğiz.

Lütfen, vize başvurusunun ve verilmesi sürecinin bir aydan fazla sürebileceğini unutmayın, bu nedenle vize başvurunuzu daha önceden yapmayı düşünün. Vizeye zamanında başvurmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Vize başvurunuzun reddedilmesi durumunda, NABA yalnızca vize reddi kanıtınızı gönderirseniz (yani, elçilik / konsolosluk tarafından gönderilen resmi mektup ya da e-postayla), öğrenim ücretinizin tamamını (eksi 150 EUR idari ücret karşılığında) tazmin edecektir. vize).

laureateSchools

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek Summer courses »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Kurs, başarılı bir kısa filmin hayata geçirilmesiyle ilgili tüm yönleri ele alacak: çizim, tasarım, animasyon, storyboarding, oyunculuk, zamanlama, senaryo yazımı. Öğrenciler hem kendi filminin yönetmenleri hem de animatörler olacaklar ve böylece animasyonlu bir film yaparken genellikle ortaya çıkan tüm sorunlara ve sorunlara bakacaklardır. [+]

Kurs, tasarım, animasyon, storyboard, oyunculuk, zamanlama, senaryo yazımı: Başarılı bir kısa film gerçekleştirme ile bağlantılı tüm yönleriyle ilgilenecektir.

Öğrenciler, kendi filmlerinin hem yönetmenleri hem de animatörleri olacaklar, böylece animasyonlu bir film yaparken normalde ortaya çıkan tüm sorun ve problemlerle karşılaşacaklar.

Gereksinimler

Bu ders, animasyonda bazı geçmişlere sahip öğrenciler için ve bir veya iki yıllık üniversite eğitimini sanat ve tasarım alanında tamamlamış öğrenciler için uygundur.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu kurs, İtalya'da Made in Italy ayakkabı ve çantaların lüks aksesuar marka koleksiyonlarının temellerinin araştırılmasına odaklanmıştır. [+]

Bu kurs, İtalya'da Made in Italy ayakkabı ve çantaların lüks aksesuar marka koleksiyonlarının temellerinin araştırılmasına odaklanmıştır.

Öğrenciler yeni bir lüks aksesuar markasını koordine etmek ve geliştirmek için gerekli temel becerileri kazanacak ve ayakkabı yapmak için teknik metodolojiyi öğreneceklerdir.

Gereksinimler

Bu ders, moda tasarımında bir arka plana sahip öğrenciler ile sanat ve tasarım alanında bir ya da iki yıl süren üniversite çalışmalarını tamamlayan öğrenciler için uygundur.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Rome

Bu derste, ambalaj tasarımında yer alan süreçleri ve materyalleri keşfedecek, basit paketler oluşturmak için kartonu nasıl katlayacağınızı öğrenecek ve bir ekip çalışmasını yorumlayacak bir ekipte çalışacaksınız. [+]

Ambalaj tasarımı disiplini, ilk bakışta, neredeyse tamamen grafik tasarımdaki teknik becerilere dayanıyor gibi görünebilir. Ama gerçekte, ambalaj tasarımı, editoryal, kompozisyon, paket katmanlama ve post prodüksiyon becerileri dahil olmak üzere görsel tasarım eğitiminin diğer temel yönlerini de çekiyor. Bir ürün paketi bir hikayeyi anlatır, markanın kimliğini ve değerlerini taşır ve görme, dokunma ve ses içeren müşteriler için şehvetli ve interaktif bir deneyim haline gelir.

Bu derste, ambalaj tasarımında yer alan süreçleri ve materyalleri keşfedecek, basit paketler oluşturmak için kartonu nasıl katlayacağınızı öğrenecek ve bir ekip çalışmasını yorumlayacak bir ekipte çalışacaksınız. Ürün paketleme konseptini geliştirirken, tasarım stratejisi, kompozisyonlar oluşturacak ve yeni render becerilerini geliştireceksiniz.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu ders, aydınlatma sanatının ve ilgili işlevlerinin teknik ve üslup açısından genel bir bakış açısı sunmaktadır. [+]

Bu ders, aydınlatma sanatının ve ilgili işlevlerinin teknik ve üslup açısından genel bir bakış açısı sunmaktadır. Öğrencilere, farklı mekanlarda bir aydınlatma projesi yürütme araçları sunacaktır. Dersler ışık konusunu ele alacak ve hem teoride hem de pratik olarak tasarlayacaktır. Öğrencilerden skeçler ve teknik çizimler üretmesi bekleniyor.

Gereksinimler

Bu ders, son sınıf üniversite öğrencileri ve strateji ve yaratıcılık birleştiren yeni fırsatları keşfetmek isteyen tasarım alanında bazı iş tecrübesi olanlar için tasarlanmıştır.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Rome

Oyunlar, farklı yaşlar, cinsiyetler, etnik gruplar, sosyoekonomik gruplar ve beceri düzeyleri arasında insanları birbirine bağlayan etkileşimli bir eğlence biçimidir. Oynadığımız oyunlar sayesinde yeni insanlarla tanışıyoruz, yeteneklerimizi geliştiriyoruz - ve en önemlisi biz öğreniyoruz. [+]

Oyunlar, farklı yaşlar, cinsiyetler, etnik gruplar, sosyoekonomik gruplar ve beceri düzeyleri arasında insanları birbirine bağlayan etkileşimli bir eğlence biçimidir. Oynadığımız oyunlar sayesinde yeni insanlarla tanışıyoruz, yeteneklerimizi geliştiriyoruz - ve en önemlisi biz öğreniyoruz. Bu ders, bir oyun deneyiminden (masa oyunları) - birden fazla oyuncuya ihtiyaç duyan ve böylece işbirliği, müzakere, blöf ve ikna gibi sosyal becerilerin gelişimini teşvik eden özel bir oyun türüne odaklanmaktadır.

Masa oyunu tasarımının, prototipinin ve oyun testinin temel prensiplerini araştıran derslerin ardından, bu temelleri bireysel ya da küçük gruplar halinde özgün bir oyun oluşturmak için kullanacaksınız. Kursun sonunda, fikirlerinizi yönetilebilir tasarımlara dönüştürebilecek ve elde edeceğiniz oyuncu deneyimini tam olarak test etmek için hızlı prototipler geliştirebileceksiniz.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Küratörün çalışması, mevcut zamanı anlamak, geçmişle etkileşmek ve yeni perspektifler üretmek için çok sayıda beceri ve çok sayıda yaklaşım içerir. [+]

Küratörün çalışması, mevcut zamanı anlamak, geçmişle etkileşmek ve yeni perspektifler üretmek için çok sayıda beceri ve çok sayıda yaklaşım içerir. Teorik bilgilerin yanı sıra ders, bir konseptin araştırma ve üretiminden organizasyon ve sergiye küratörlük projeleri geliştirmek için yapılandırılmış bir yol sunar. Ders süresince öğrenciler, video gösterimlerinden derslere, sergiden çevrimiçi yayınlara kadar çeşitli formatları kullanarak, NABA'nın mekânlarında halka açık bir anda sunulacak kişisel veya grup projesi üzerinde çalışacaklar. Ders, derslere ek olarak, Milano'daki sergilere ve çağdaş sanat alanlarına ziyaretleri içermektedir.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Ders, yazılım uygulamalarını kullanarak ilginç kağıtsız illüstrasyonların nasıl oluşturulacağını öğretir. Bu bölüm iki kısma ayrılır: BÖLÜM 1: elle kullanılan resim araçlarının sadık üremesi olarak dijital BÖLÜM 2: bağımsız bir anlatım dili olarak dijital. Kurs, Photoshop veya Illustrator'da değil, dijital araçların etkili kullanımı üzerine odaklanacaktır. Resimler, yayıncılık (dergiler ve kitap kapakları), animasyon (ilham veren çizimler) ve yeni medya (tabletler, uygulamalar vb.) Ile ilgilidir. [+]

Ders, yazılım uygulamalarını kullanarak ilginç kağıtsız çizimler oluşturmayı öğretecektir. İki bölüme ayrılacaktır:

BÖLÜM 1: El boyama araçlarının sadık bir reprodüksiyonu olarak dijital.BÖLÜM 2: bağımsız bir ifade dili olarak dijital.

Kurs, Photoshop veya Illustrator'a odaklanmayacak, ancak dijital araçların etkileyici bir şekilde kullanımına odaklanmayacaktır. İllüstrasyonlar yayıncılık (dergi ve kitap kapakları), animasyon (ilham verici çizimler) ve yeni medya (tabletler, uygulamalar ...) ile ilgilenecektir.

Gereksinimler

Bu ders, resimde bir arka plana sahip öğrenciler ve bir veya iki yıl süren üniversite çalışmalarını sanat ve tasarım alanında tamamlayan öğrenciler için uygundur.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Rome

Bu derste, etkileşimli bir projenin düşüncesine, tasarımına ve uygulamasına katılma şansına sahip olacaksınız. Bu, Touch Board'u kullanarak, sese dönüşen ve herhangi bir yüzeyi interaktif hale getiren bir cihaz. [+]

Etkileşim tasarımı dünyasına meraklı mısınız? Bu derste, etkileşimli bir projenin düşüncesine, tasarımına ve uygulamasına katılma şansına sahip olacaksınız. Bu, Touch Board'u kullanarak, sese dönüşen ve herhangi bir yüzeyi interaktif hale getiren bir cihaz.

Medya, diller, hedefler, kullanıcı davranışları ve teknolojiler (donanım ve yazılım) dahil olmak üzere etkileşimli bir projenin öğelerini keşfedeceksiniz. Etkileşimli cihazların prototiplerini oluşturmak için temel araçları kullanarak pratik yapacaksınız ve TouchBoard / Arduino kodlama ortamı, dili ve programlamanın temellerini öğreneceksiniz. Yaparak öğrendikçe, fiziksel dünyayı etkileyen ve bunlardan etkilenen cihazlar kuracaksınız.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Milan

Öğrenciler, farklı profesyonel alanlara uygulanabilir, etkili ve güçlü görüntüler, ilginç çizimler oluşturmayı öğreneceklerdir. Alternatif teori ve uygulama, ders farklı teknikler, süreçler ve yaklaşımlar gösterecektir. [+]

Öğrenciler, farklı profesyonel alanlara uygulanabilir, etkili ve güçlü görüntüler, ilginç çizimler oluşturmayı öğreneceklerdir. Alternatif teori ve uygulama, ders farklı teknikler, süreçler ve yaklaşımlar gösterecektir.

Gereksinimler

Bu ders, arka planı olmayan ve üniversite ve sanat eğitimi alan ilk yıllarına devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu yoğun kurs boyunca, temel fotoğrafçılık bilgisi olan öğrenciler, özel teknik ve materyallerle tanıtılacak. [+]

Bu yoğun kurs boyunca, temel fotoğrafçılık bilgisi olan öğrenciler, özel teknik ve materyallerle tanıtılacak.

Optik ve ışık (diyafram, enstantane hızı, pozlama), fotoğrafik yöntemler ve kompozisyon teknikleri ile ilgili temel bilgileri öğreneceksiniz.

Photoshop'ta görüntü işleme ve çıktı teknikleri de ele alınacaktır.

Gereksinimler

Bu ders, fotoğrafçılıkta arka planı olmayan ve üniversite ve sanat eğitimi alan ilk yıllarına devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu ders Fotoğrafçılık I'in bir devamı olacak ve öğrencilerin fotoğraf teknikleri konusundaki bilgilerini daha da derinleştirmelerini ve etkileyici becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır. [+]

Bu ders Fotoğrafçılık I'in bir devamı olacak ve öğrencilerin fotoğraf teknikleri konusundaki bilgilerini daha da derinleştirmelerini ve etkileyici becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.

Öğrencilere belirli bir tema verilecek ve profesyonel bir fotoğrafçının rehberliğinde bir konsept, bir ruh hali ve bir final projesi geliştirmesi gerekecektir.

Gereksinimler

Bu ders fotoğrafçılığın arka planında ve bir veya iki yıllık üniversite eğitimini sanat ve tasarım alanında tamamlamış öğrenciler için uygundur.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu yoğun ders boyunca, öğrenciler farklı görsel iletişim kavramları ve araçları hakkında bilgi sahibi olacaklar. Katılımcılar, dijital becerileri ve görsel sunum yöntemlerini öğrenmek için teorik derslerle ve pratik egzersizlerle işaretlenmiş bir yol izleyecek. Dersin her öğrencisi kendi görsel üslubunu bulabilecek ve kendi kişisel projelerini nasıl geliştireceğini öğrenecek. [+]

Bu yoğun kurs boyunca, öğrenciler farklı görsel iletişim kavramları ve araçları hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Katılımcılar, teorik dersler ve pratik alıştırmalarla işaretlenmiş bir yoldan, dijital becerilerin ve görsel temsilin yöntemlerinin öğrenilmesi için yönlendirilecektir. Kursun sonunda her öğrenci kendi görsel stilini bulabilir ve kendi kişisel projesini nasıl geliştireceğini öğrenir.

Gereksinimler

Bu ders, görsel tasarımda arka planı olmayan ve üniversite ve üniversite öğrencilerine sanat ve tasarım alanında devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Showroomlar, konsept mağazalar, mono markalı mağazalar ve mağazalar için görsel mağazacılık stratejilerinin analizi, bir moda markası için stratejik bir dil yaratan araçların anlaşılması ile birlikte dersin ana unsuru olacaktır. [+]

Showroomlar, konsept mağazalar, mono markalı mağazalar ve mağazalar için görsel mağazacılık stratejilerinin analizi, bir moda markası için stratejik bir dil yaratan araçların anlaşılması ile birlikte dersin ana unsuru olacaktır. Öğrenciler, Milano'daki en alakalı konsept mağazalarına rehberli turlar aracılığıyla teorik, analitik ve eleştirel bir yaklaşım geliştireceklerdir.

Kursun sonunda bireysel bir proje geliştirmeleri istenecek.

Gereksinimler

Bu ders, son sınıf üniversite öğrencileri ve moda tasarımında, strateji ve yaratıcılığı birleştiren yeni fırsatları keşfetmek isteyen bazı iş tecrübesi olanlar için tasarlanmıştır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 1 hafta June 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

Bu bir haftalık kurs İtalyan moda olgusunun sosyal ve kültürel bir analizini sunarken, en ikonik İtalyan moda markalarının felsefe, stil ve iş yapılarını keşfediyor. [+]

(Moda showroom'larına ve stüdyolarına ziyaretler yaparak, endüstriyel prêt-à-porter sistemini anlayacaksınız ve bir prêt-à-porter koleksiyonunu tasarlamaya çalışacaksınız.)

Açıklama

Bu bir haftalık kurs İtalyan moda olgusunun sosyal ve kültürel bir analizini sunarken, en ikonik İtalyan moda markalarının felsefe, stil ve iş yapılarını keşfediyor.

Tasarımcının haute couture kalitesini, piyasadaki prêt-à-porter koleksiyonlarını sunma konusunda pratik pazarla nasıl birleştirebileceğini düşünmeye davet edileceksiniz. Milano moda defileleri ve stüdyolarına yapılan ziyaretler sonucunda, endüstriyel prêt-à-porter sistemini anlayacaksınız; yani fabrikada üretilen giysiler standart boyutlarda raftan satılır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Milan

Öğrencilere İtalyan tasarım metodolojisine genel bir bakış sağlayacak tam bir daldırma kursu. [+]

Öğrencilere İtalyan tasarım metodolojisine genel bir bakış sağlayacak tam bir daldırma kursu. Öğrenciler, mekanın unsurlarının analizine sunulacak ve özellikle iç mekan tasarımına odaklanma ve yoğun proje çalışmalarına yönelme fırsatı bulacaklar.

İç mekân planı geliştirecek öğrenciler Milano'da yaşam tarzı, sanat ve tasarım araştırmalarını kullanacaklar.

Gereksinimler

Bu ders, iç tasarımda arka planı olmayan ve üniversite ve üniversite öğrencilerine sanat ve tasarım alanında devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu ders, İç Tasarımda arka plan bilgisi ve deneyimi olan öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, kişisel araştırmalara dayalı gözlem yoluyla çağdaş iç mekanlarını analiz etme şansına sahip olacaklar. [+]

Bu ders, İç Tasarımda arka plan bilgisi ve deneyimi olan öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, kişisel araştırmalara dayalı gözlem yoluyla çağdaş iç mekanlarını analiz etme şansına sahip olacaklar. Profesyonel bir tasarımcının, şehir araştırması yoluyla ilham kaynağı olarak materyal arayışındaki tutumunu geliştirecekler.

Proje çalışması, sadece rejenere edilmiş veya atılan materyaller kullanılarak fiziksel bir iç düzen modelinin oluşturulmasına yönelik olacak.

Gereksinimler

Bu ders, iç mekan tasarımında ve bir ya da iki yıl süren üniversite çalışmalarını sanat ve tasarım alanlarında tamamlamış öğrenciler için uygundur.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Rome

Sahne veya ekran için müthiş kostümler oluşturmayı öğrenmek ister misiniz? Bu derste, performans endüstrisi için kostüm tasarımı sürecinin yanı sıra, kostümlerin karakter yaratımında oynadığı önemli rolün anlaşılmasıyla ilgili genel bir bakış kazanacaksınız. [+]

Sahne veya ekran için müthiş kostümler oluşturmayı öğrenmek ister misiniz? Bu derste, performans endüstrisi için kostüm tasarımı sürecinin yanı sıra, kostümlerin karakter yaratımında oynadığı önemli rolün anlaşılmasıyla ilgili genel bir bakış kazanacaksınız.

İlk hafta boyunca, tarihsel faktörlerin, karakter kişiliklerinin, orantının, renklerin, materyallerin ve terzilik tekniklerinin sürece nasıl işlediğini keşfetmek için görüntüleri, videoları ve okumaları analiz ederek ve tartışarak kostüm dünyasını araştıracaksınız. Sınıfınız terzilerin mağazalarına, tiyatrolarına ve kostüm arşivlerine birkaç ziyarette bulunacak. İkinci hafta boyunca, arkadaşlarınızla birlikte canlı performans veya film için bir kostüm koleksiyonu tasarlamaya çalışacaksınız. Mevcut zaman ve katılımcıların yeteneklerine bağlı olarak, sınıfınız da bir kostüm prototipi oluşturabilir.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 1 hafta June 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

İtalyan modasının neye benzediğine, Milano'nun moda tasarımcıları için nasıl bir Mekke haline geldiğine odaklanarak, moda sistemi hakkında geniş bir genel bakış elde edeceksiniz; İtalyan modasını benzersiz kılan ve Roma'daki moda sahnesini özel olarak tanımlayan bir konu. [+]

Milano'nun moda dünyasının başkenti olarak niçin olduğunu merak ediyorsanız, bu iki haftalık yaratıcı yolculukta bize katılın. Bu ders, moda tasarımının tarihi ve ilkeleri ile ilgili dersleri, Milano'nun en gözde moda noktalarına gezilerle, moda atölyeleri, butikler, showroomlar, sergiler, amiral gemisi ve konsept mağazaları ve havalı avcılar için kült-favori yerleri ziyaret ederek anlatıyor.

İtalyan moda dünyasını anlamayı derinleştirmek istiyorsanız, bu yaratıcı deneyim tam size göre. Bu ders, moda tasarımının tarihi ve ilkeleri ile Roma'nın en gözde moda noktalarına ziyaretler yaparak, moda atölyeleri, butikler, showroomlar, sergiler, amiral gemisi ve konsept mağazalar ve havalı avcılar için kült-favori yerler hakkında dersler veriyor.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

Eski ve çağdaş Milan kentini, anıtlarını, müzeleri ve Milan halkının hayattan zevk almak için topladığı günlük yerleri keşfederken, çizim becerilerinizi geliştirin. [+]

Eski ve çağdaş Milan kentini, anıtlarını, müzeleri ve Milan halkının hayattan zevk almak için topladığı günlük yerleri keşfederken, çizim becerilerinizi geliştirin.

Dış ve farklı ortamlarda hızlı çizim ve resim çizerken, çeşitli çizim ve boyama teknikleri ve medya kullanarak ton, renk, ışık ve atmosfer yakalamayı öğreneceksiniz.

Gereksinimler

Bu kurs tüm beceri seviyelerine uygundur.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Rome

Ders, moda endüstrisine iş ve yönetim perspektifi ile odaklanmaktadır. Öğrencilere İtalya'daki ve yurtdışındaki moda işinin dinamik içeriğini anlamak için gerekli araçları sağlayacaktır. [+]

Ders, bir iş ve yönetim bakış açısıyla moda endüstrisine odaklanmaktadır. Öğrencilere İtalya'daki ve dışındaki moda dünyasının dinamik içeriğini anlamak için gerekli araçları sağlayacak. Öğrenciler, moda endüstrisi kaynak, tedarik zinciri ve moda satın alma döngüsü gibi temel ilkelere tanıtılacak; satıcı seçimi ve moda satın alma karar kriterleri; moda endüstrisinde perakende marka pazarlaması; moda perakendeciliğinin uluslararasılaşması; uluslararası markalaşma ve amiral gemisi mağazaları.

Gereksinimler

Bu derste, moda ile ilgili herhangi bir arka planı olmayan, üniversite ve sanat eğitimi alan ilk yıllarına devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Öğrenciler, makyaj teknikleri, saç şekiller, lokasyon, ışık, fotoğraf gibi vücut ve giysileri için yeni bir görüntü oluşturmalarını sağlamak için moda stilleri alanında özel teknik eğitime sahip olacaklar. [+]

Öğrencilerin, makyaj teknikleri, saç şekilleri, konum, ışık, fotoğrafçılık gibi bedenleri ve kıyafetleri için yeni bir imaj yaratmalarını sağlayacak moda stilleri alanında özel teknik eğitimleri olacaktır. Öğrenciler gerçek bir çalışma ortamında fotoğraf çekmenin heyecanını yaşayacaklar: canlı modeller, lokasyon ve profesyonel bir stüdyoda.

Bir hedefe yönelik tüketici için bir moda ürününün tanıtımı için çağdaş reklam araçlarını analiz etmek üzere kişisel araştırma ve gözlem kullanılacaktır.

Gereksinimler

Bu ders, moda tasarımında bir arka plana sahip öğrenciler ile sanat ve tasarım alanında bir ya da iki yıl süren üniversite çalışmalarını tamamlayan öğrenciler için uygundur.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Rome

Moda ve proje yaklaşımının temelleri olarak stil avcılığı ve imaj stilinde anlayış ve deneyim geliştireceklerdir. [+]

Öğrenciler moda ve proje yaklaşımının temelleri olarak stil avcılık ve imaj stilleri konusunda anlayış ve deneyim kazanacaklardır. Onlara İtalyan Moda Sistemine genel bir bakış verilecek ve fikirlerini ve potansiyellerini tam olarak geliştirmeleri teşvik edilecek.

Bir müşterinin ve yaşam biçiminin kişiliğini yorumlamak, moda dergisi için koleksiyon araştırması için bir stil oluşturmak ve giyim, aksesuarlar, fotoğraflar ve konum kombinasyonları yoluyla yeni bir görüntü önermek için eğilim becerilerini inovatif olarak nasıl uygulayacaklarını öğrenecekler.

Gereksinimler

Bu ders, moda tasarımında arka plana sahip olmayan ve üniversite ve üniversite öğrencilerinin sanat ve tasarım alanındaki ilk yıllarına devam eden veya okuyan öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Milan

Deneyimli profesyonellerin dersleri ve Milano'nun en iyi moda bölgeleri ve showroomlarına ziyaretler ile İtalyan Moda boru hattının ilham verici bir keşfi. [+]

Deneyimli profesyonellerin dersleri ve Milano'nun en iyi moda bölgeleri ve showroomlarına ziyaretler ile İtalyan Moda boru hattının ilham verici bir keşfi.

Öğrencilere İtalyan Moda Sistemine genel bir bakış verilecek ve moda eskizleri yapmayı, araştırmayı yürütmeyi ve moda koleksiyonu geliştirmek için kullanmayı öğrenecek.

Gereksinimler

Bu dersin amacı, arka planı olmayan ve üniversite ve sanat eğitimi alan ilk yıllarına devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu derste öğrenciler küçük bir koordineli koleksiyon oluşturacaklardır. Giyim, renk ve şekil için ilham vermek için kavramlar, ruh halleri ve temalar tasarlanacak ve geliştirilecektir. [+]

Bu derste öğrenciler küçük bir koordineli koleksiyon oluşturacaklardır. Giyim, renk ve şekil için ilham vermek için kavramlar, ruh halleri ve temalar tasarlanacak ve geliştirilecektir.

Öğrenciler stüdyo ve atölye çalışmasını deneyecek ve el yapımı terzilik yöntemleriyle bir prototip gerçekleştireceklerdir.

Gereksinimler

Bu ders, moda tasarımında bir arka plana sahip öğrenciler ve üniversitelerinin sanat ve tasarım alanlarında bir ya da iki yılını tamamlamış öğrenciler için uygundur.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

Trend izcilik, yaratıcı ve yenilikçi bir kişisel moda koleksiyonunun geliştirilmesinde anahtardır. Araştırma metodolojisi olarak Cool Hunting, dünyanın sokaklarında neler olup bittiğinin gözlemlenmesine dayanır. İnsanın gerçekten yaptığı, düşünen ve giyim, Moda için yeni bir vizyon oluşturmak için güçlü bir araçtır. Öğrenciler, özellikle Milano'ya odaklanan gözlem, araştırma ve analiz tekniklerini serin avlarla ilgili olarak öğrenir ve uygularlar. [+]

NABA Yaz Okulu, sanayileşme yaratma süreçlerinin, sanatsal ve sosyal anlatımın en önemli eğilimlerini, topikal bir proje temasıyla deneme fırsatı ile birlikte sunan geniş ve güncellenmiş bir NABA teknik bilgisi sentezini önermektedir.

NABA Yaz kursları, 4 tematik alanda 2 haftalık yoğun araştırma ve proje deneyimidir (Moda Tasarımı, Tasarım, Görsel

BİRİNCİ OTURUM: HAZİRAN 26 - TEMMUZ 6

İKİNCİ OTURUM: TEMMUZ 10 - TEMMUZ 20

ÜÇÜNCÜ OTURUM: TEMMUZ 24 - AĞUSTOS 3

Maliyet ve Ücret:/>

1,595 EUR 2 haftalık oturumda öğrenim ücreti (9 saatin üzerinde 45 saatlik ders)2,795 EUR 4 haftalık oturum için öğrenim ücreti (18 günden fazla 90 saatlik ders)6 haftalık bir oturum için 3.995 EUR ders ücreti (27 günde 135 saat ders)... [-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu kurs katılımcıların, başarılı otelleri tasarlamak için estetik, fonksiyonel ve operasyonel yönlerini anlamalarını sağlayacaktır. [+]

Bu kurs katılımcıların, başarılı otelleri tasarlamak için estetik, fonksiyonel ve operasyonel yönlerini anlamalarını sağlayacaktır. Öğrenciler çağdaş otel tipolojileri, en yeni otel tasarım trendleri ve malzeme, mobilya ve aydınlatma ile ilgili derin bir analizden geçeceklerdir.

Kurs, misafirperverlik endüstrisinde geniş ve karmaşık İç Mekan Tasarımı alanının ve onun değişme ve gelişiminin derin bir keşifini sunmaktadır.

Gereksinimler

Bu ders, son sınıf üniversite öğrencileri ve strateji ve yaratıcılık birleştiren yeni fırsatları keşfetmek isteyen iç tasarım alanında bazı iş tecrübesi olanlar için tasarlanmıştır.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Rome

Ücretsiz kullanımlı oyun geliştirme motoru olan Unity 3D'yi kullanarak video oyunları oluşturmayı öğrenin. Karmaşık hikayeler, etkileşimler, estetik ve teknik yönleriyle 3D oyun deneyimleri geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. [+]

Ücretsiz kullanımlı oyun geliştirme motoru olan Unity 3D'yi kullanarak video oyunları oluşturmayı öğrenin. Karmaşık hikayeler, etkileşimler, estetik ve teknik yönleriyle 3D oyun deneyimleri geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. İlk oyununuzu tasarlarken yazılımın temel özelliklerini nasıl kullanacağınızı keşfedeceksiniz - yeni bir proje oluşturmayı ve oyun varlıklarınızı nasıl yöneteceğinizi öğrenmekle başlayabilirsiniz. Birlik içinde tamamen oynanabilir bir prototip inşa etme unsurlarını uygulayacaksınız: kurulum ve kurulum, yol bulma, aydınlatma ve ışık haritalama, yapay zeka temelleri, kamera animasyonları, karakter animasyonları, komut dosyaları, materyaller, skybox'lar, parçacık efektleri, ses efektleri ve müzik.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Rome

Gerçekçi bir portre oluşturmayı veya mevcut becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmek ister misiniz? Bu derste hem fotoğraf hem de canlı modeller kullanarak insan yüzünü çizim ve boyamaya çalışacaksınız. Form ve renklere özel bir vurgu yaparak, hassas teknikler ve kişisel bir tarz geliştirmek için çeşitli alıştırmalarla çalışacaksınız. [+]

Gerçekçi bir portre oluşturmayı veya mevcut becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmek ister misiniz? Bu derste hem fotoğraf hem de canlı modeller kullanarak insan yüzünü çizim ve boyamaya çalışacaksınız. Form ve renklere özel bir vurgu yaparak, hassas teknikler ve kişisel bir tarz geliştirmek için çeşitli alıştırmalarla çalışacaksınız.

Çalışan sanatçılar olan fakültemiz, becerilerinizi gözlemlemek, renk ve gölge oluşturmak ve çeşitli duyguları yansıtan hızlı eskizler yapmak için becerilerinizi geliştirmenize rehberlik edecektir. Güçlü görüntüler oluşturmaya başladığınızda çok çeşitli materyalleri deneme şansına sahip olacaksınız.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 1 hafta June 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

Bu ders, yeni moda trendlerinin nasıl ortaya çıktığına ve Roma kentinin onları etkileme konusunda nasıl bir rol oynadığına odaklanmaktadır. [+]

Bu ders yeni moda trendlerinin nasıl ortaya çıktığına ve Roma şehirlerinin nasıl ele alınacağına odaklanmaktadır.

Sınıfta, havalı bir avcının nasıl olacağına dair ipuçları alacaksınız - güncel moda trendlerini ve gelecekteki yönelimleri araştırmak, gözlemlemek ve analiz etmek. Roma'yı avlanma yeri olarak kullanarak, bu teknikleri uygulayacak ve kültürel, sanatsal, sosyal ve moda trendlerini pazarlanabilir fikirlere dönüştürmek için neler gerektiğini öğreneceksiniz. Perakende mağazalarının ve butiklerin, kumaş mağazalarının, sergilerin ve şık insanların şehrin etrafında takıldığı moda mekanlarına gezilerle yeni trendleri araştıracaksınız.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 1 hafta June 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

Roma'nın “Ebedi Şehir” olarak bilinmesinin nedenini keşfedin. Bu tam daldırma yolculuğunda, klasik sanat bilginizi genişletirken bu ebedi şehri keşfedeceksiniz. [+]

Roma'nın “Ebedi Şehir” olarak bilinmesinin nedenini keşfedin. Bu tam daldırma yolculuğunda, klasik sanat bilginizi genişletirken bu ebedi şehri keşfedeceksiniz. Kurs, Roma'nın en ikonik anıtları, müzeleri ve sergilerine gezilerle Klasik heykel, seramik ve resim derslerini anlatıyor.

Antik sanatçıların büyüleyici tarihi ve dini ve kültürel ilhamlarını keşfettikçe, kişisel bir proje oluşturmaya yönlendirileceksiniz: Roma vizyonunuzu sunan, kitap, resim, makale ve derste aldığınız notları içeren bir kitapçık. senin boş zamanın.

Milano sadece moda ve tasarımın değil, çağdaş sanatın da bir merkezidir. Bu ders, günümüzün en etkili sanatçıları hakkındaki dersleri, Milan'ın çağdaş sanat sahnesinin aktif bir keşfi ile birleştiriyor. Müze koleksiyonları, özel vakıflar ve Boschi di Stefano Koleksiyonu, Museo del 900, Gallerie d'Italia, Fondazione Prada ve Pirelli HangarBicocca (eski bir Pirelli fabrikasında bulunan) gibi mekanları da içeren uluslararası sanat galerilerini ziyaret edeceğiz.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Rome

Bu günlerde sürükleyici bir yaratıcı olmak hem film yapımcıları hem de medya yapımcıları için büyük bir meydan okuma ve harika bir fırsat. Bu ders, günümüzün en uygun teknolojilerini kullanarak 360 derecelik bir video gerçekleştirmenin tüm yönlerini araştırmaktadır. [+]

Bu günlerde sürükleyici bir yaratıcı olmak hem film yapımcıları hem de medya yapımcıları için büyük bir meydan okuma ve harika bir fırsat. Bu ders, günümüzün en uygun teknolojilerini kullanarak 360 derecelik bir video gerçekleştirmenin tüm yönlerini araştırmaktadır.

İlk olarak, modern sanal gerçekliğin neden önceki tüm formlardan ayrı olarak gerçekten yeni bir ortam türü olduğunu inceleyeceksiniz. 360 ° kameranın derinliğini anlayacak ve hangi araçların hangi senaryolarda en iyi çalıştığını keşfedeceksiniz. Ardından, diğer medyalardan daha iyi bir deneyim ile anlatılan hikayeleri tanımlayacaksınız. Son olarak, 360 derece videoda konsept geliştirme, teknolojiyi seçme, ön prodüksiyon yapma ve çekim yapma gibi bir sanal gerçeklik projesinin tüm iş akışıyla pratikte pratik yapacaksınız. 360 ° videolarınızı sonuçlandırmak ve yayınlamak.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 1 hafta June 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

Bu derste, dünyanın en tarihi ve güzel şehirlerinden birini keşfederken fotoğrafın temellerini öğreneceksiniz: Roma [+]

Bu derste, dünyanın en tarihi ve güzel şehirlerinden birini keşfederken fotoğrafın temellerini öğreneceksiniz: Roma

Pratik alıştırmalar sayesinde, yaratıcı kompozisyon, kamera kontrolleri, aydınlatma ve renkli filmler deneyecek. Fakülte, seyahat fotoğrafçılığının anlatısal yönünü keşfetmeniz için size rehberlik edecek, yer, etkinlik ve temaları temsil etmeye ve deneyim ve vizyonunuzu iletmek için bir hikaye olarak hikaye anlatımı tekniklerini kullanmaya odaklanacaktır. Bilgisayar yazılımı kullanımı ile görüntüleri düzeltmek ya da iyileştirmek için çeşitli tekniklere aşinalık kazanacaksınız.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu dersin ilk bölümünde, mevcut materyaller ve yapılar hakkında temel bilgi edinmek ve bilinçli ve sorumlu seçimler yapmak için öğrenme konusuna odaklanılacaktır. Bir tekstil yapmak için neyin gerekli olduğunu öğrendikten sonra, pratik bir perspektiften işini yapmak için, elbette manipülasyon, yüzey tasarımı (baskı ve nakış) ve ağlar / dantele benzeyen kumaşlar (kesme işi, devoré) alanlarını kapsayan estetik kaygılar üzerinde durulacaktır ). Öğrenciler daha önce edindikleri bilgi ve becerilere dayanılarak tekstil tasarımı için belirli bir durumu seçecek ve seçim nedenlerini özetleyen ve örneklerle birlikte gösteren küçük bir proje üretecektir. [+]

(Mevcut materyaller hakkında temel bilgi verdikten sonra, ders bir mini proje üretmek için manipülasyon ve yüzey tasarımına odaklanacaktır)

Açıklama

Bu dersin ilk kısmı, mevcut materyaller ve yapılar hakkında temel bir bilgi edinmeye ve bilinçli ve sorumlu seçimler yapmayı öğrenmeye ayrılacaktır. Bir tekstilin yapılması için gerekli olanın pratik bir perspektiften yapıldığını öğrendikten sonra, bu ders, manipülasyon, yüzey tasarımı (baskı ve nakış) ve ağ / dantel benzeri kumaşları (kesim işi, vb.) Kapsayan estetik hususlara odaklanacaktır. Devore). Öğrenciler, daha önce edindikleri bilgi ve becerilere dayanarak bir tekstil tasarlayacakları ve seçimlerinin nedenlerini ortaya koyan ve bunları örneklerle gösteren bir mini proje üretecekleri özel bir durum seçecekler.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Rome

Bu derste, teknolojinin sanatsal kullanımının arkasındaki tarihi ve felsefeyi inceleyeceksiniz. Kodlama stratejilerini öğrenecek, yaratıcı sürecinize kodlamanın nasıl ekleneceğini keşfedecek ve bilgi işlem araçlarının yaratıcılığınızı nasıl geliştirebileceğini keşfedeceksiniz. [+]

Artık her zamankinden daha fazla, kodlama ve tasarım dünyaları çarpışıyor. Gitti tasarımlar alay günleri, böylece bir teknisyen onları hayata geçirebilir. Birçok tasarımcı, dijital çağ için daha fazla empatiyle tasarlayabilmeleri, teknik ekiplerle daha iyi çalışabilmeleri ve bitmiş ürün üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilmeleri için kod yazmayı öğreniyorlar.

Bu derste, teknolojinin sanatsal kullanımının arkasındaki tarihi ve felsefeyi inceleyeceksiniz. Kodlama stratejilerini öğrenecek, yaratıcı sürecinize kodlamanın nasıl ekleneceğini keşfedecek ve bilgi işlem araçlarının yaratıcılığınızı nasıl geliştirebileceğini keşfedeceksiniz. Kurs lideriniz uygulamalı programlama kavramlarını uygulamalı projelerde uygulamanızda size rehberlik edecektir.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Rome

Deneyim düzeyiniz veya kullandığınız kamera türü ne olursa olsun, bu kısa kurs size, YouTube kanalınızın içeriğini geliştirmek için ihtiyacınız olan bilgiyi veya daha önce sahip olmadıysanız başlatmak için gereken bilgileri verecektir. [+]

Deneyim düzeyiniz veya kullandığınız kamera türü ne olursa olsun, bu kısa kurs size, YouTube kanalınızın içeriğini geliştirmek için ihtiyacınız olan bilgiyi veya daha önce sahip olmadıysanız başlatmak için gereken bilgileri verecektir.

Fakültelerimiz, etkili videolar hazırlama sürecinde size rehberlik edecektir. Hikaye panosunun nasıl yapılacağını, popüler kamera türlerini kullanarak profesyonel düzeyde bir video çekmeyi, sesi nasıl kaydedeceğinizi, videoları ekonomik bir şekilde nasıl ayarlayacağınızı ve çekimlerinizi verimli bir şekilde nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca, YouTube platformunu keşfedecek ve SEO dostu olan ve birçok görüntüleme alabileceğiniz etkili başlıklar, açıklamalar ve etiketler kullanarak YouTube kanalınıza nasıl video yayınlayacağınızı öğreneceksiniz.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Milan

Öğrenciler, bir ürünün arkasında ne olduğunu anlamak için tanıtılacak ve tasarım sürecine maruz bırakılacaktır. Yaratıcı düşünceye yönelik yoğun proje çalışması ve form ve işlevi keşfetme fırsatı bulacaklar. Öğrenciler küçük gruplarda, açık bir tartışma ortamında çalışarak, yaratıcı süreçlerini fikirden final sunumuna dönüştürürler. Nihai sonuç, küçük bir sergi simüle edilerek, dijital formatta bir model ve kısa öykü ile sunulacak. [+]

Bir ürünün arkasında ne olduğunu anlamak için öğrenciler tasarım sürecine girecek ve tasarım sürecine maruz kalacaklardır. Yaratıcı düşünmeye ve formu ve işlevi keşfetmeye yönelik yoğun bir proje çalışması yapma fırsatına sahip olacaklar.

Öğrenciler küçük gruplar halinde, açık bir tartışma ortamında, yaratıcı süreçlerini fikirden nihai bir sunuma kadar geliştireceklerdir. Sonuç, küçük bir sergiyi simüle ederek, dijital formatta bir model ve kısa bir öykü ile sunulacak.

Gereksinimler

Bu ders, ürün tasarımında arka planı olmayan ve üniversite ve üniversite öğrencilerinin sanat ve tasarım alanındaki ilk yıllarına devam eden veya okuyan öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Öğrenciler, elle veya dijital çizim ile prototip bir ürün modeli kullanarak koordine edilmiş bir ürün gamı ​​geliştirirler. Proje, açık bir tartışmada yerleşik bir tasarımcı gözetiminde bir stüdyo çalışması olarak gruplar halinde yürütülecektir. Malzemelere, tasarımın tarihine ve bir nesnenin biyografisine odaklanan özel atölye çalışmaları, öğrencileri birden fazla olası yaklaşıma maruz bırakacaktır. [+]

Öğrenciler, prototip bir ürün modelinin yanı sıra el veya dijital çizim kullanarak koordineli bir ürün hattı geliştireceklerdir. Proje, açık bir tartışmada yerleşik bir tasarımcının gözetimi altında bir stüdyo çalışması olarak grup halinde gerçekleştirilecektir.

Malzemelere, tasarım tarihine ve bir nesnenin biyografisine odaklanan belirli atölye çalışmaları, öğrencileri çeşitli olası yaklaşımlara maruz bırakacaktır.

Gereksinimler

Bu ders, ürün tasarımında ve bir ya da iki yıl süren üniversite çalışmalarını sanat ve tasarım alanında tamamlamış öğrenciler için uygundur.

[-]

İletişim

Adres Via Darwin 20 Tel: +39 02.97372.1
20143 Milan, Lombardy, İtalya
Telefon undefined

Adres Dessauer Str. 3-5 Tel: +49 (0) 30 338 539 500
10933 Berlin, Berlin, Almanya
Telefon undefined

Adres Av. Dom Carlos 4 Tel. +351 210 309937
1200-649 Lisbon, Lisbon, Portekiz
Telefon undefined

Adres C/ Tajo s/n – Villaviciosa de Odòn Tel. +34 91 740 7272
28670 Madrid, Community of Madrid, İspanya
Telefon undefined

Adres NABA
Rome, Lazio, İtalya