Ücretsiz katıl
Öğrenci girişi
Filter
İleri Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Enerji Bilimi Top İleri Diplomalar

tam zamanlı çalışma yaklaşık bir yıl içinde elde edilebilir Gelişmiş bir diploma, uzmanlık bilgi ve uygulamalı mezunları için iş deneyimi sağlamaya yardımcı olabilir. Bu program, bireylerin hızla nedeniyle gelişmiş yetenek hızla kariyer alanında mezun olduktan sonra işgücü ve ilerleme girmek için yardımcı olabilir.

Enerji gelişmiş bir diploma nedir? Bu kısa akademik program, fosil yakıtlar, nükleer enerji ya da yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji konusunda önemli bir bilgi almak için öğrencilere olanak sağlar. deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir uygulamalı dersler, öğrencilerin bu tür enerji teknolojileri, enerji ve kaynak yönetimi, enerji verimliliği ve tasarrufu veri analitiği, enerji kaynaklarının sürdürülebilirliği, uluslararası politika ve enerji siyaseti ve enerji hukuku gibi konuları kapsamaktadır.

gelişmiş veri analizinde beceri, enerji izleme ve enerji yönetimi ile enerji mezunu gelişmiş bir diploma alan öğrenciler.Bu beceriler mezunları düzgün modern dünyada enerjinin gelişimini ilerletmek için enerji tüketimi ve iklim değişikliği incelemek için yardımcı olur.

Gelişmiş diploma programları maliyet açısından öğrenciler için değişebilir. seçilmiş finansal bilgilerin, öğrenciler okul bütçelerini ve eğitim hedeflerine uygun olmasını sağlamak için seçtikleri okulla doğrudan konuşmaya teşvik edilir.

Enerji gelişmiş bir diploma Kazanç sürdürülebilirlik yönetim olarak, enerji tesisleri yönetimi enerji analisti olarak çalışan mezunları ile, enerji sektöründe profesyonel kariyer yol, ya da olabilir güç sistem tasarımcıları, doğal kaynaklar danışmanlar, ya da güç dağıtımı mühendisleri olarak. Öğrenciler ayrıca yüksek öğrenim dünyasına bir sıçrama tahtası olarak onların ileri diplomasını kullanmak ve enerji ve kaynakları yönetimine ilişkin bir alanda bir diploması için seçebilirsiniz.

Birçok gelişmiş diploma programları, öğrencilerin bakılmaksızın coğrafi konumu eğitimlerini takip böylece çevrimiçi sunulmaktadır. hemen gelişmiş diploma kazanmaya başlayın isterseniz, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Programlar e-Öğrenme
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
e-Öğrenme | MSc\'ler | Yönetici Kursları | Lisanslar

1 Sonuçlar Enerji Bilimi

Enerji sistemleri mühendisliği
Centennial College

Seviye: Post-Ortaöğretim ve Yüksek Lisans düzeyinde

Enerji Sistemleri Mühendisliği Teknolojisi programı nedeniyle enerji ve çevre üzerindeki toplumun değişen görünümleri bir dönüşüm geçirmekte olan yarar ve inşaat sektörlerinde, ön planda size koyacağız. Enerji sektöründe bir genişleyen vasıflı emek-sıkıntısı ve hızlı bir şekilde ilerleyen teknoloji yenilenebilir enerji bilgi genişliği sahip teknisyenleri için büyük talep yaratıyor; Rüzgar, güneş enerjisi ve jeotermal gibi hidro dahil olmak üzere geleneksel enerji, gaz türbini ve nükleer de dahil olmak üzere. Ayrıca otomasyon ve akıllı şebekeleri inşa öğreneceksiniz.

Uygulamalı Biyolojik ve Çevre Bilimi programlarıhem ortaöğretim sonrası ve lisansüstü (Fast-Track) seviyesinde isteğe bağlı co-op çalışma koşulları ile sunulmaktadır.... [-]

Kanada Toronto
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku

    HT