İş yönetimi dünyası, kariyerinizi geçirmek için heyecan verici, hızlı ve dinamik bir yerdir. Gateway'de, İşletme Yönetimi öğrencileri iş dünyasının pazarlama, finans ve organizasyon açısından nasıl işlediğini öğrenecekler. Hızlı tempolu iş dünyasında, takip etmek, çeşitli konularda bilgili olmak için bir yöneticiye ihtiyaç duyar. Bir İşletme Yönetimi mezunu, mezunların diğer çalışanlardan ayrı tutulmasına yardımcı olacak; Yönetim rollerine ilerlemek için onları daha iyi hazırlar. Gateway'in İş Yönetimi kursları, bölgesel iş piyasasında profesyonellerden oluşan bir iş danışma komitesi tarafından uyarlanmıştır. Bu nedenle, sınıflar bugün iş dünyasındaki en güncel eğilimleri ele almaktadır. Öğrenciler ayrıca, deneyimli profesyoneller olan İşletme Yönetimi eğitmenlerinden de faydalanacaklardır - çoğu, alanında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir.

İşletme Yönetimi, yönetim teorisi, insan kaynakları yönetimi ve davranışı, muhasebe, pazarlama ve iş karar verme konusunda geniş bir arka plan sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler verimli ve verimli iş organizasyonları için gerekli olan iş fonksiyonlarını etkin bir şekilde planlamayı, organize etmeyi, yönlendirmeyi ve değerlendirmeyi öğrenirler. Mezunlar, işletme, hükümet ve ekonominin kar amacı gütmeyen sektörlerinin geniş bir kesiti içinde bir yönetim stajyeri, asistan, yönetici veya takım lideri pozisyonu için onları hazırlamak için iş bilgi ve becerisine sahip olacak.


Tüm İş ve Bilgi Teknolojileri Önlisans programları, tamamen Akredite ve İş Okulları ve Programları için Akreditasyon Konseyi ile iyi durumdadır.


Yaparak öğrenmek

Gateway'deki İşletme Yönetimi programı, vaka çalışmaları, profesyonel stajlar ve Biz Squad programı aracılığıyla uygulamalı öğrenme fırsatı sunar. Pek çok durumda staj, öğrencinin halihazırdaki işvereni ile yapılabilir - işvereninize becerilerinizi öğrenmek ve vurgulamak için harika bir fırsat.

Biz Squad öğrencilerin gerçek dünyadaki müşterilerle gerçek projelerde çalışarak, alanında deneyim kazanmaları için pratik bir fırsattır. Katılım, büyük ağ fırsatları da sağlar. Biz Squad, Kenosha, Racine ve Elkhorn Kampüslerinde sunulmaktadır.

Birçok İş Yönetimi kursları, yoğun programlarla kolayca uyması için çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Bazı sınıflar, IPVID formatında sunulabilir ve öğrencilerin ileri bir telekomünikasyon teknolojisi ile farklı bir kampüsteki bir sınıfa katılmalarına olanak tanır.

Gateway ayrıca, Collegiate DECA, Amerika İş Profesyonelleri ve toplum hizmet organizasyonları gibi profesyonel organizasyonlara katılarak uygulamalı öğrenme ve ağ kurma fırsatları sunmaktadır. Üyelik, yerel, eyalet ve uluslararası yarışmalara katılımı sağlar. Hizmet öğrenme fırsatları da program müfredatının bir parçasıdır. Öğrenciler, hizmet ettikleri becerileri hizmet yoluyla hayata geçiren bölgeye yiyecek barınakları, hayvan barınakları, devlet kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda hizmet verecektir.

İşletme Yönetimi programı yurt dışında eğitim için eşsiz fırsatlar sunuyor. Geçtiğimiz günlerde Hong Kong ve anakara Çin'e Asya pazarlaması, insan kaynakları, tedarik zinciri yönetimi, ithalat / ihracat zorlukları, döviz kuru sorunları ve kültürel farklılıklar konularında araştırmalar yapıldı.


Kabul şartları

  1. Öğrenciler bir başvuru yapmalı ve 30 ABD doları ücret ödemek zorundadır.
  2. Öğrenciler okuma, yazma, matematik ve bilgisayar becerileri yerleştirme değerlendirmelerini tamamlamalıdır.
  3. Öğrenciler resmi lise, GED veya HSED transkriptini göndermelidir.


Mezuniyet şartları

  1. Ortalama 2.0 veya üzeri minimum 62 kredi.
  2. * Bu büyük kurslar için ortalama 2.0 (“C”) veya üstü.

Mezuniyet Şartlarının tam listesi için Öğrenci El Kitabını kontrol edin.


Program Teklifleri

Mezuniyetten sonra

Gateway Technical College İşletme Yönetimi mezunları, iş piyasasına rafine bir beceri seti ile girmeye hazır olacak ve giriş seviyesi pozisyonlarının ötesinde, bölüm ve orta düzey yöneticilere hızlanacak şekilde konumlandırılabilir. Gateway, öğrencilere organizasyonel ve liderlik becerilerini öğreterek ve öğrencilerin mükemmelleşmesine yardımcı olacak iş işlevlerini anlayarak bu tırmanışa hazırlar.

Farklı kariyer seçenekleri mevcuttur ve öğrenciler istedikleri alanda seçmeli dersler alarak belirli bir vurgu ile ek eğitim alabilirler. Potansiyel kariyer, tesis yöneticisi, satış müdürü, departman yöneticisi, emlakçı ve insan kaynakları yöneticisini içerir. Mezunlar çeşitli endüstrilerde de çalışabilirler. Bunlar satış ve pazarlama, operasyonlar, finansal hizmetler, depolama, insan kaynakları ve lojistik içerir.


İş

Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, idari hizmet yöneticilerinin istihdamının 2010'dan 2020'ye yüzde 15 oranında artması bekleniyor. Maaşlar büyük ölçüde pozisyon, eğitim ve deneyime göre değişiyor. İdari hizmetler müdürünün medyan yıllık ücreti 2015 yılında 86.110 $ 'dır.

Devam eden mesleki gelişim, İşletme Yönetimi mezunlarının potansiyelini, departman yöneticileri, direktörler ve ötesi gibi gelişmiş pozisyonlara itmeye yardımcı olacaktır.

Program dili:
Ingilizce

Son Güncelleme October 11, 2018
Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Bilgi iste
Ağu 2019
Duration
2 yıl
Tam zamanlı
Price
8,320 USD
Öğrenim Oranları Sakinler: Kredi başına 134.20 $. Devlet dışı ikamet edenler: kredi başına 67,10 $ eğitim; toplam eğitim kredi başına 201,30 $. Ek ücret uygulanabilir.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Temmuz 1, 2019
Priority admission deadline

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date

Ağu 2019

Location
- ,
Son başvuru tarihi
Temmuz 1, 2019
Priority admission deadline
End Date