üst Sınıf Eğitim Döngüsü 3D Animasyonlar, Oyunlar Ve Interaktif Ortamlar

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Program Açıklaması

üst Sınıf Eğitim Döngüsü 3D Animasyonlar, Oyunlar Ve Interaktif Ortamlar

Eğer filmlerde gördüğünüz ve yaptıklarını bilmek istiyorum efektler ve animasyonlar etkilemek musunuz? Bu merakı bir meslek haline gelebilir ve uzak animasyon endüstrisi ve video oyunlarının içine alır.

animasyon

Ile 3D Animasyon, Oyunlar ve İnteraktif Ortamda Yüksek Seviye Eğitim KursuUzman video, sanal alanlar ve 2D ve 3D animasyon, post-prodüksiyon kontrol süreçlerini üreten, interaktif multimedya projeleri hayat vermek için gerekli bilgi edinme ve düzenleme etkilerini izlemek gerekir. Ve tüm bu ilk oyun tasarımı heyecan verici dünyasına tanıtıldı ve herhangi bir platform üzerinde uygulamalar ve oyunlar geliştirmek için gerekli son araçları biliyorum ederken.

Görsel-işitsel üretim (sinema, televizyon ve video), video oyunu, 2D ve 3D animasyon, etkileşimli ve etkileşimli olmayan multimedya, reklam ve ilgili şirketlerin alanında mesleki faaliyeti geliştirmeyi hedefleyen gençlere yönelik internet ve yeni medya ile.

Neden bu ders çalışma?

Biz 3D animasyon ve interaktif ortamlarda teknisyenler uzmanlaşmış, ve de biz video oyunları ve oyun alanında tanıtmak için bilgi uygulamak için nasıl göstereceğim.

Biz multimedya içerik ve eğlence yanı sıra düzenleme ve post prodüksiyon tesisleri oluşturmak için en son teknoloji ile donatılmış bir laboratuvar var.

Biz teorik ve pratik eğitim ve öğrenme fırsatı olarak şirketleri ile gerçek projelerin geliştirilmesi güveniyor.

Bizim öğretim, nitelikli ve tanınmış profesyonellerin IED Madrid öğretilen spesifik metodoloji aktif damgasını arasında bir denge ile harmanlanmış öğrenme için Opt.

Çalışma IED Madrid ayrıcalıklı bir mekan, yaratıcı deneyim ve öğrencilerimize sunmak için eşsiz bir fırsat tasarımın tüm dallarında yaşayan anlamına gelir.

Kariyer Outlook: 2D ve 3D animasyonlar yaratıcısı. sanal boşluk oluşturuluyor. 3D özel efektler teknisyeni. multimedya uygulamaları ve görsel-işitsel ürünlerinin geliştiricisi. Etkileşimli olmayan bir interaktif multimedya görsel-işitsel içerik editörü. Geliştirici ve oyun tasarımcısı.

DİL KURSU: İspanyolca

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Spanish (Spain)
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2018
Duration
Süre
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
6,900 EUR
Information
Deadline
Locations
İspanya - Madrid, Community of Madrid
Başlangıç tarihi : Eki. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2018
İspanya - Madrid, Community of Madrid
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste