Uruguay'da Üniversiteler

Uruguay'da En iyi Okullar&Üniversiteler 2018

Bu sayfada Uruguay'te Üniversiteler, Kolejler ve İş okullar için arayabilirsiniz. Kolayca Uruguay'te en üst sıradaki üniversite ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Üniversite ayrıntılı bir açıklama ve sunulan çalışma programları genel bir bakış için "Devamı " tıklayın.

Uruguay'te üniversiteler bulun ve size en uygun olanları bulmak için kendi programlarını göz atın. Uruguay'te çeşitli eğitim seçenekleri ile ilgili tüm bilgi almak ve eğitim ücretleri ve çalışma uzunluğu karşılaştırmak. Doğrudan Uruguay'te zaman ve iletişim üniversiteler kaydedebilirsiniz: kabul ofisi ile temas halinde size koyacağız "İstek ücretsiz bilgi " formu, doldurun.

Hemen gelecek eğitim için arama başlayın!

1 Sonuçlar Uruguay

Universidad de Montevideo

Uruguay Montevideo

Neden MU tercih edilmeli? teorik ve pratik çalışma planları ırklar akademik profil özelleştirmek için farklı disiplinler ve seçmeli veya seçmeli tanıtım düzeyini temsil eden zorunlu konulardan oluşur. rehberlik Kariyeriniz boyunca size eşlik ve kendi projelerini üreten tavsiye Öğretmenler. UYGULAMALARI VE KARİYER BÖLÜMÜ Biz işe yerleştirme, iş fuarları, atölye çalışmaları ve töreleri işin dünya yaklaşım. KÜÇÜK GRUP DERSLERİ Öğrenci ve öğretmen arasındaki diyalog ve bilgi al… [+] ışverişini ve fikir geliştirin. LİSANS VE İŞ MÜKEMMEL YÜKSEK DÜZEYLERİ İyi bir akademik seviyede, genç selamlamak için ve işgücü piyasasına girişini daha iyi fırsatlara sahip staj yapmış olan. Insancıl ve disiplinler arası eğitim Biz gerçeklik sürekli değişmekte olduğunu anlamak ve böylece onların hareketlerine uyum topluma ve dünyaya geniş ve derin bir vizyon sağlayacak disiplinlerarası ve insancıl eğitim vermek. DİLLER UM Ayrıca, farklı düzeylerde İngilizce ve Portekizce çalışabiliriz. Mod atölye veya kısa seminer ve altı aylık veya yıllık dersler arasında değişir. ÜNİVERSİTE HAYATI eğitiminizi tamamlamak üzere spor (futbol, ​​futsal, basketbol, ​​hentbol, ​​hokey, açık havuz ve ekipmanları odası, kulüp maceracı), gönüllü ya da vaizlik gibi farklı etkinlikler sunuyoruz. ÇOKKÜLTÜRLÜ akademik ortam UM Eğer kariyerini ve dünyayı görmenin yolunu zenginleştiren uluslararası bir ortam yaratmak, yabancı öğrenciler, kendi kültürleri ve dilleri ile convivís. DEĞİŞİM PROGRAMLARI Lisans ve / veya yurt dışında lisansüstü eğitim okuyan eğitim materyallerini zenginleştirmek izin iyi yabancı üniversitelerle anlaşmalar. [-]