Sabanci University

Giriş

Sabanci University gerçekten de Türkiye'de eğitim görmek için bir yer. Üniversite üç fakültesinde çok disiplinli bir eğitim vermektedir. SU'da, akademik özgürlüğün ideallerini takiben, öğrenciler birinci veya ikinci akademik yıllarından sonra kendi ana dallarını seçme şansına sahip olurlar. Bu, öğrencilerin yüksek öğretim hakkında daha fazla bilgi sahibi oldukları ve kendi akademik ve kariyer ilgi alanlarıyla ilgili olarak üniversitede hangi programla çalışacaklarına karar vermelerine olanak tanır.

Eğitim

Sabanci University üç fakültede multidisipliner eğitim vermektedir. SU öğrencileri birinci veya ikinci akademik yıllarından sonra kendi bölümlerini seçme şansına sahiptirler. Bu, öğrencilerin yüksek öğretim hakkında daha fazla bilgi sahibi oldukları ve kendi akademik ve kariyer ilgi alanlarıyla ilgili olarak üniversitede hangi programla çalışacaklarına karar vermelerine olanak tanır.

Dünya ölçeğinde fakülte kadrosu, dünyada benzer şekilde İngilizce olan üniversitelere kıyasla İngilizce eğitim ve uygun eğitim ücretleri ile SU, Türkiye'de eğitim görmek için bir yer. Üniversite, aynı zamanda herkese ve tüm eğitim alanlarına yüksek burs imkânı sağlayan herkes için güçlü burs imkânı sağlıyor.

Araştırma

Sabanci University , Türkiye'nin en yenilikçi ve araştırma odaklı üniversitelerinden biri olmaya kendini Sabanci University . Felsefesinin bir parçası olarak, üniversite, araştırma çabalarını öncelikli olarak bilgiyi ilerletme, öğretmeyi destekleme ve toplumun ilerlemesine katkıda bulunma hedefleri ile uygulamalı ve stratejik araştırmalara yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Üniversite, bölgedeki en gelişmiş Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi de dahil olmak üzere çok sayıda laboratuvar ve araştırma merkezi sunmaktadır. Tüm araştırma projeleri fakülte bünyesinde yürütülmektedir (Mühendislik Fakültesi

Kariyer olasılıkları

Sabanci University mezunları, tüm sektörlerde ve birçok ülkede çok değerlidirler. Mezunların% 90'ı mezun olduktan bir yıl içinde istihdam ederken, 7000'den fazla mezunumuz kariyerine başlamak ya da yüksek lisans eğitimini dünyanın en iyi şirketlerinden ve üniversitelerinden birinde yapmak için başvurdu.

Mezun olduğumuz üniversiteler, Carnegie Mellon Üniversitesi, Kaliforniya Üniversitesi, Politecnico di Milano, Boston Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Brown Üniversitesi, Stanford Üniversitesi ve Massachusetts Üniversitesini seçtikleri üniversiteler için seçtikleri üniversitelerdir.

Unilever, Accenture, Procter

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

İletişim
Yer adresi
Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi
No: 27 Tuzla

Istanbul, Istanbul, 34956 TR