Nisantasi University

Giriş

Biz hayat hayalleri ürünü olduğuna inanan büyük bir aileyiz, rüyalar hedefleri doğuran ve hedefleri hayata doğuran ve hepimiz işe sadece kalbi bitişik, aynı zamanda zihin.

Kimin çıktı bilimdir bir işi bir requisiteness olarak, görme, farklı görünümlü, değişen ve dönüştürme gücüne inanıyoruz. Biz onun / onu hedef ve hayalleri doğrultusunda bize dokunmadan her kişinin hayatını değiştirerek bizim amaca ulaşmak, öncelikle çevremizi ve ülkemizi ve ardından tüm dünyayı güzelleştirmek için büyük bir çaba.

Bu şekilde biz derslere değil, aynı zamanda yaşam için değil, sadece bizim hazırlar; biz onları sadece müfredatı değil, aynı zamanda mesleklerini öğretmek, onları yaşam deneyimi yardımcı olur. Küresel bir üniversite olarak, biz kendi ulusal değerlerini koruyan dünyanın insanları eğitmek. Biz ne dört duvar, ne de hayat, çevre ve bütün dünyaya kapalı bir eğitim kurumu ancak açık çevrili ve her an nefes bir üniversite vardır.

Öğrencilerimizin kendilerini, hayallerini biliyor ve hedeflerini belirlemek yapmak için fırsatlar sunuyoruz. Ayrıca biz değiştirmek ve bize ve tüm dünya ile birlikte geliştirmek için onları teşvik ediyoruz. Sonuçta, biz hayalleri hayatını değiştirmek olduğunu biliyoruz. Biri kendini değiştirirse, o zaman dünya değişir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Türk

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: