41 North Business School

Giriş

İş Okulumuz Hakkında

Biz özelleştirilmiş yönetici eğitim programları sunuyoruz, uluslararası işletme okulu DBA'lar, Executive MBA'ler sunuyor. 41 Kuzey'in ana odak noktası iki temel konudan oluşmaktadır: liderlik ve teknoloji. Ek olarak, işletme okulu toplum, iş dünyası ve akademi arasındaki söylem için disiplinler arası bir platform sunmaktadır.

Özel programlar

Halihazırda çalışıyorsanız ve işinizden ayrılmak istemiyorsanız, daha yüksek bir pozisyon hedefliyor musunuz? Dijitalleşme için hazır mısınız? Yapay Zeka (AI) ve Robotik, işletmeniz için ne anlama geliyor? Acil dış ve uzman yardımına ihtiyaç duyuyor musunuz? Eğer öyleyse, 41 Kuzey doğru ortaktır.

41 Kuzey, birçok uluslararası eğitim kurumu ile işbirliği yapacak ve böylece en son ve en son öğretme / öğrenme ortamını müşteri kuruluşlarımıza getirebileceğiz. Özellikle, yaratıcı liderlik tarzlarına odaklanacağız; İşyerinde yönetim gelişiminin iş ve karma sürümlerini dijital hale getirme.

Konumumuz Hakkında

İstanbul iş bölgesi

İki kıta üzerindeki ticaretin kalbinde yer alan İstanbul'da bulunan 41 North Business School yöneticilere kendilerini çağdaş bir lidere dönüştürmek için gerekli becerileri kazandırma konusunda ilham veriyor. 41 North Business School , teknoloji ve inovasyon alanında dünyanın önde gelen okulları ile birlikte çalışıyor. Doğu'nun, Kuzey'in 41'inci Enlem boyunca buluştuğu yer.

İstanbul'daki İş Bölgesi'nin kalbinde bir işletme okulu ve liderlik eğitim kurumu. FERKO imzası bina, keyifli tasarımların bir meclisidir.

İstanbul'da 41 North Business School - Levent:

  • Boğaziçi Avrupa Yakasında
  • Küresel şirket merkezi ile çevrili
  • Modern alışveriş merkezleri, restoranlar, galeriler, konser salonları ve performans merkezleri.

Kampüsümüz, metrobüs, metro ve yaya bağlantılarını sağlamak için tasarlanmış olan erişim yolları ve yeraltı yürüyüş yolları ile ulaşıma elverişlidir. Ayrıca, kampüs, otoparklarda elektrikli araç şarj noktaları, iş konsiyerj hizmetleri, kafeler, restoranlar ve sosyal aktiviteler için hareketli parklar gibi tesis içi olanaklarla öğrenme ortamınızı daha keyifli hale getirerek üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarır.

Liderlik Hakkında

Liderliğin, hem rasyonel bir yaklaşımın hem de duygusal bir bağlantının da kullanılmasını içeren bir sanat ve bilim olduğuna inanıyoruz.

Öğrenme tecrübesi

Öğrenme süreçleri ve ilgili teknoloji son on yılda büyük ölçüde değişti. Yöneticileri zaman zaman bir araya getirmeye artık yetmiyor, kazanılan performansları gerçek zamanlı olarak ve işte yönetebilmek için eğitilmeleri gerekiyor.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Videolar

A current business school for current leaders re-skilling on technology & innovation

İletişim

Adres Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent
34394 Istanbul, Istanbul, Türkiye