41 North Business School

Giriş

İŞLETMECİLİK HAKKIMIZDA

41 North Business School , 14 Kasım 2017 tarihinde, İstanbul'da kayıtlı olan 41 North Business School Eğitim AŞ'nin yasal adıyla kurulmuş bir şirket olarak kurulmuştur.

Özelleştirilmiş yönetici eğitim programları için açık kayıt yapısının yanı sıra, uluslararası işletme okulu DBA'ları, Executive MBA'leri ve Yönetimde Yüksek Lisanslar sunmaktadır. 41 Kuzey'in ana odak noktası iki temel konudan oluşmaktadır: liderlik ve teknoloji. Ek olarak, işletme okulu toplum, iş dünyası ve akademi arasındaki söylem için disiplinler arası bir platform sunmaktadır.

“Bugün iş dünyasında başarı tanımı artık aynı değil”

Geleneksel iş modelleri, dikey organizasyon yapıları ve geleneksel liderlik tarzları, teknoloji ve sosyal normlardaki yıkıcı değişimler tarafından yıkılmıştır. Kendinize yatırım yapma ihtiyacı, değişmeden kalan tek şeydir. İki kıta üzerindeki ticaretin kalbinde yer alan İstanbul'da bulunan 41 North Business School yöneticilere kendilerini modern bir yapıya dönüştürmek için gerekli becerileri kazandırma konusunda ilham veriyor ve yardımcı oluyor.

lider. 41 North Business School , teknoloji ve inovasyon alanında dünyanın önde gelen okulları ile birlikte çalışıyor. Doğu'nun, Kuzey'in 41'inci Enlem boyunca buluştuğu yer.

LOCATION HAKKIMIZDA

İSTANBUL İLİ MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul'daki İş Bölgesi'nin kalbinde bir işletme okulu ve liderlik eğitim kurumu. FERKO binası, keyifli tasarımlar topluluğu.

41 North Business School , Boğaziçi'nin Avrupa yakasında yer alan 1. Levent'te yer almakta ve global şirket merkezi, modern alışveriş merkezleri, restoranlar, galeriler, konser salonları ve performans merkezleri ile çevrilidir.

LİDERLİK HAKKINDA

Liderliğin, hem rasyonel bir yaklaşımın hem de duygusal bir bağlantının da kullanılmasını içeren bir sanat ve bilim olduğuna inanıyoruz.

Amacımız, eğitimli liderlerin kendi farkındalıklarını arttırmak, böylece sadece müşterilerle, tedarikçilerle, devletle ve yatırımcılarla değil, aynı zamanda kendi örgütleri içindeki empatik ilişkilerini de geliştirebilmeleridir. Değişim yönetimi yeteneklerini güçlendiriyoruz. Bu, rekabeti yönetmek kadar önemlidir; Bu nedenle, şirketin eksikliği, şirketin hayatta kalmasını tehdit edebilir. Liderler, proaktif bir şekilde ve sürekli olarak kendi takımlarına yeni enerji getirmeli, güven tesis etmeli ve değişimi kabul etmelidir. Araştırmamız, öğrenmeye karşı açık fikirli liderler içindir.

LEADERS'AGENDA TÜRKİYE

Öğrenme tecrübesi

Öğrenme süreçleri ve ilgili teknoloji son on yılda büyük ölçüde değişti. Yöneticileri zaman zaman bir araya getirmeye artık yetmiyor, kazanılan performansları gerçek zamanlı olarak ve işte yönetebilmek için eğitilmeleri gerekiyor.

Öğrenme Endüstrisi bize çok sayıda heyecan verici ve yeni öğrenme modelleri ve teknikleri sunar. 41 Kuzey müşterilerini en yeni getirecek.

Özel programlar

İki örgüt aynı değildir.

Dijitalleşme için hazır mısınız? Yapay Zeka (AI) ve Robotik, işletmeniz için ne anlama geliyor? Acil dış ve uzman yardımına ihtiyaç duyuyor musunuz? Eğer öyleyse, 41 Kuzey doğru ortaktır.

Hiçbir iki örgüt birbirine benzemez, eğitim ve gelişim programları da olmamalıdır. 41 Kuzey, önceden paketlenmiş yönetim geliştirme programlarını desteklemiyor veya satmıyor. Her bir kuruluşla, kendi özel ihtiyaçlarını karşılayan öğrenme çözümlerini geliştirmek için yakın işbirliği yapıyoruz.

41 Kuzey, birçok uluslararası eğitim kurumu ile işbirliği yapacak ve böylece en son ve en son öğretme / öğrenme ortamını müşteri kuruluşlarımıza getirebileceğiz. Özellikle, yaratıcı liderlik tarzlarına odaklanacağız; İşyerinde yönetim gelişiminin iş ve karma sürümlerini dijital hale getirme.

41 Kuzey Kampüsü

Derslerimiz, İstanbul'un merkezi iş ve sosyal merkezi olan Levent Büyükdere Bulvarı'nın merkezinde bulunan Ferko Signature İş Merkezi'nde yer almakta ve ileri teknoloji altyapısıyla donatılmıştır.

Derslerimiz, İstanbul'un merkezi iş ve sosyal merkezi olan Levent Büyükdere Bulvarı'nın merkezinde bulunan Ferko Signature İş Merkezi'nde yer almakta ve ileri teknoloji altyapısıyla donatılmıştır.

Kampüsümüz, metrobüs, metro ve yaya bağlantılarını sağlamak için tasarlanmış olan erişim yolları ve yeraltı yürüyüş yolları ile ulaşıma elverişlidir. Ayrıca, kampüs, otoparklarda elektrikli araç şarj noktaları, iş konsiyerj hizmetleri, kafeler, restoranlar ve sosyal aktiviteler için hareketli parklar gibi tesis içi olanaklarla öğrenme ortamınızı daha keyifli hale getirerek üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Videolar

A current business school for current leaders re-skilling on technology & innovation

İletişim

Adres Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent
34394 Istanbul, Istanbul, Türkiye