Beyaz Rusya'da Üniversiteler

Beyaz Rusya'da En iyi Okullar&Üniversiteler 2019

Bu sayfada Beyaz Rusya'te Üniversiteler, Kolejler ve İş okullar için arayabilirsiniz. Kolayca Beyaz Rusya'te en üst sıradaki üniversite ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Üniversite ayrıntılı bir açıklama ve sunulan çalışma programları genel bir bakış için "Devamı " tıklayın.

Beyaz Rusya'te üniversiteler bulun ve size en uygun olanları bulmak için kendi programlarını göz atın. Beyaz Rusya'te çeşitli eğitim seçenekleri ile ilgili tüm bilgi almak ve eğitim ücretleri ve çalışma uzunluğu karşılaştırmak. Doğrudan Beyaz Rusya'te zaman ve iletişim üniversiteler kaydedebilirsiniz: kabul ofisi ile temas halinde size koyacağız "İstek ücretsiz bilgi " formu, doldurun.

Hemen gelecek eğitim için arama başlayın!

5 Sonuçlar Beyaz Rusya

EMAS Eurasian Management & Administration School

Rusya Moscow Nizhny Novgorod Russia Online Ukrayna Kyiv Beyaz Rusya Minsk Kazakistan Almaty September 2019 + 5 daha

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.


Belarusian State University

Beyaz Rusya Minsk September 2019

The Belarusian State University is a leading scientific, educational, innovation and cultural centre of the Republic of Belarus. Belarusian State University (BSU) Minsk, Belarus, was founded on October 30, 1921.


International University

Beyaz Rusya Minsk September 2019IPM Business school

Ders Diploma Beyaz Rusya Minsk September 2019

IPM Business School is a meeting point for the best real world experience and local practices.


bestseller.reviews

здесь top-obzor.com

https://agroxy.com