Özel amaçlı program için ingilizce

inlingua® Washington DC

Program Açıklaması

Özel amaçlı program için ingilizce

inlingua® Washington DC

Özel Amaçlar için İngilizce Programı

Özel Amaçlar için İngilizce Programı, sosyal, iş iletişim İngilizce ihtiyaç öğrenciler ve uzman kariyer durumlar için tasarlanmıştır. İş sınıfları, aksan eğitim, yayın ve kamu konuşma becerileri, yasal İngilizce, insan kaynakları yönetimi ve medya akıcılık öğrencilerin öğrenim seçebilirsiniz çeşitli alanlarda bazılarıdır. Beceri geliştirme (yazma, dinleme ve konuşma, okuma) Tüm 4 dil alanlarında görülür ve gerçekçi bağlamlarda kullanıma yeni beceriler koyarak bir odak var.

iş ingilizce

 • Ders İçeriği: Profesyonel Programı (APP) Uluslararası İş İngilizcesi Hızlandırılmış öğrencilerin okuma stratejileri, analitik düşünme ve sözlü sunum üzerinde durularak iş başarılı bir iletişim için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı olur. Kurs boyunca entegre Temalar küresel iletişim, iş konularını ve işle ilgili konuları içerir.
 • Bu sınıf için iyi bir aday kim? Gelişmiş öğrenciler bu sınıf için iyi adaylardır. Bu işle ilgili temalar, kelime ve gramer yapıları odaklanarak pratik dil becerilerini geliştirmek için onları sağlayacaktır.
 • Öğrenciler dersten ne öğrenecek? Iş görüşmeleri, satış sahası teslim vb - Öğrenciler gerçek hayat durumlarında katılacak Onlar da gözden geçirin ve vaka çalışmaları tartışmak, çeşitli sunumlar sunmak ve simüle iş görüşmeleri için uygulama olacaktır.
 • Gereksinimler: C1 düzeyinde; 90 TOEFL IBT; 90 Oxford Yerleştirme Testi; 6.5-7 IELTS

Medya Akıcılık

 • Ders İçeriği: Bu ders etkilemiş ve bizim kişilerarası etkileşimler, siyasal davranış, kültürel anlayış ve ekonomik gerçekleri nasıl değiştirdiğini aracılı iletişim inceler. Öğrenciler, siyasi süreçlerde medyanın rolünü içermektedir konularını inceleyeceğiz; çağdaş toplumda gazeteciliğin yeri; Küresel iletişim medyanın etkisi; ve iş reklam gibi stratejik iletişim, önemi ve kültür (ler).
 • Kim bu dersi almalı? Bu ders eleştirel düşünme ve analitik becerilerini derinleşen ilgilenen ileri seviyedeki öğrenciler için uygundur. Bu üniversite düzeyinde öğretilen bir teori tabanlı bir derstir
 • Öğrenciler derste ne öğrenecek? Eleştirel analizini ve ileri düzey yazma becerilerini öğrenmeye ek olarak, bu ders aynı zamanda yaratıcılık, işbirliği, problem çözme ve medya küratörlüğü / uygun (dan, yani sıralama, kategorize ve sunulması malzemesi olarak 21. yüzyıl becerilerinin geliştirilmesi üzerinde duruluyor Bir sınıf blog aracılığıyla içerik yaratıcıları olmak için fırsat öğrencilere sunarak okuyucuları / site ziyaretçileri) için benzersiz bir editoryal bir deneyim yaratmak için böyle bir şekilde birden fazla kaynağı
 • Gereksinimler: C1-C2 düzeyleri; 90-120 TOEFL IBT; 90-100 + Oxford Yerleştirme Sınavı; 7,5-9 IELTS

Inlingua Washington DC Newsroom

 • Ders İçeriği: haber yayınını keşfedin ve bu seçim sürecinde değerli sunum, araştırma ve becerileri kazandırmak. Seç görüntüleri inlingua Washington DC'nin sosyal medya siteleri üzerinden dünya çapında web üzerinde yayın ve okulda 'inlingua® TV'de' üzerine olacak.
 • Kim bu sınıf almak gerekir? Onların kamu konuşma yeteneklerini geliştirmek daha iyi bir okuyucu olmak ve inlingua Washington DC Newsroom kursu büyük ölçüde yararlanacaktır sıkı tarihleri ​​yönetmek öğrenmek istiyorum Gelişmiş öğrenciler.
 • Öğrenciler ne öğrenecek? Öğrenciler haber yaratma süreci her yerinde yer alacak. Onlar hikayeler bulmak ve önemli olan hikayeler karar öğreneceksiniz. Onlar da, çeşitli konularda araştırma, ilgili mülakat soruları yazma, etkili görüşmeler yapmak ve farklı bir hikaye hatları ve kitleler için komut oluşturmak için öğreneceksiniz.
 • Gereksinimler: C1 düzeyinde; 80-90 TOEFL IBT; 80-90 Oxford Yerleştirme Testi; 6-7 IELTS

Aksan Azaltma Semineri

 • Ders İçeriği: Bu 8 haftalık seminerde, öğrenciler tonlama, ses bağlama ve ritim egzersizleri varyasyonları uygulama; sözlü sunum vermek; kayıt ve konuşma ilerlemeyi gözden ve Amerikan aksan ve kültürü hakkında bilgi edinin.
 • Kim bu sınıf almak gerekir? Geliştirmek ve Dinleme iyileştirmek ve Konuşma becerileri bu sınıfa yararlanacak istediğiniz Gelişmiş öğrencilere Yüksek Orta.
 • Öğrenciler ne öğrenecek? Başarıyla bu seviyeyi tamamlayan öğrenciler daha doğal Amerikan tonlama ve ritim ile konuşmak ve anadili İngilizce konuşma geliştirilmiş anlayış göstermek mümkün olacak.
 • Gereksinimler: B2-C1 seviyesi; 74+ TOEFL IBT; 85+ Oxford Yerleştirme Testi; 5.5+ IELTS
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Washington, District of Columbia
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Amerika Birleşik Devletleri - Washington, District of Columbia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste