Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Ön Lisans Derecesi

Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Yiyecek ve İçecek Çalışmaları

Yiyecek ve içecek bir önlisans kazanç düşünmelisiniz Otelcilik sektöründe tatmin edici ve heyecan verici bir kariyer tadını çıkarırken mutfak tutkusunu ve becerilerini koymak isteyen herkes kullanmak. Bu hızlı tempolu ve rekabetçi alanında mezun olan bireye bir lider kenar verir.

Yiyecek ve İçecek Çalışmaları bir Önlisans nedir? Yiyecek ve İçecek Çalışmaları programında Önlisans Otelcilik alanında kültür, eğilimleri, ve fonksiyonlarının derinlemesine bir ile öğrencilere sağlar ve etkili bir yaratıcılıklarını, mutfak, liderlik, karar alma, ve problem çözme becerilerini kullanmalarını sağlar restoran ve olay ayarları çeşitli. Eğitim ve sınıf öğrenme eller bir kombinasyonu sayesinde, öğrencilerin başarılı herhangi bir gıda ve içecek kurumun günlük operasyonlarının her yönüyle yönetmek edebiliyoruz.

Ön lisans programına kayıt yaptıran öğrenciler kendilerine daha fazla kariyer seçimleri mevcuttur.Kendi mutfak ve yaratıcılık becerilerini honlama ek olarak, öğrenciler yöneticiler, denetçiler, şefler ve özel, hükümet yöneticileri ve kamu sektörleri gibi iş dünyasına acil giriş için eğitimlerini kullanabilirsiniz.

Bu alanda bir derecesi elde fiyatı büyük ölçüde değişir. Potansiyel öğrenciler farklı kurumlardan iyi kurs olarak dünyada öncesinde birine işlediğini, maliyet ve kayıt ücretleri hakkında bilgi toplamak gerekir.

Programından mezun catering, yöneticileri, şefler, ve daha fazlası gibi Otelcilik sektöründe giriş seviyesi ve yönetim pozisyonları ararlar. Yaratıcı ve credentialed profesyoneller için ihtiyaç durumunu aşmak için devam ettiği bu pozisyonları daha zorlu ve rekabetçi hale gelmektedir. Öğrenciler, teknik becerilerini geliştirmek ve gıda ve içecek endüstrisi içinde çeşitli kurum ve şirketlerin günlük operasyonlarını geliştirmek için görevlerini gerçekleştirmek için pratik deneyim kazanacaklardır.Mezunlar aynı zamanda girişimci çıkarlarımızı temel var.

Birçok kolej ve üniversite potansiyel öğrenciler için yerel ve uluslararası programlar sunuyoruz. Bu kurumlar da çalışmalarını tamamladıktan büyük esneklik ile bireyler sağlamak için çevrimiçi dersleri sunuyoruz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

The Restaurant School at Walnut Hill College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Restoran Yönetimi Önlisans derecesi, iyi yemek işletmeleri, catering operasyonları ve gıda hizmeti mesleğinin diğer alanlarında yönetim kariyeri için sağlam bir temel sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. [+]

Restoran Yönetimi Önlisans derecesi, iyi yemek işletmeleri, catering operasyonları ve gıda hizmeti mesleğinin diğer alanlarında yönetim kariyeri için sağlam bir temel sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Profesyonel Yemek Odası Servisi, Yiyecek İçeceklere Giriş, Misafirliğe Giriş ve Şaraplar gibi kurslar, öğrencilerin alanın geniş bir bilgi birikimine sahipken, Restoran İşlemleri ve Mutfak Temelleri gibi uygulamalı dersler, öğrencilerin hem ön hem de ön ve Evin arka kısmı çalışır.

Önlisans programını tamamlayan öğrenciler restoranlarda, otellerde, catering şirketlerinde ve diğer ticari veya kurumsal yiyecek içecek işletmeciliğinde giriş seviyesinde yönetim pozisyonlarında çalışabilirler. Öğrenciler ayrıca Restoran Yönetimi programında Bachelor of Science'da eğitimlerine devam edebilirler.... [-]


The Restaurant School at Walnut Hill College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 24 - 60 hafta Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Mutfak Sanatları Programı'ndaki Bilim Dostumuz, profesyonel düzeyde yaratıcı yemek pişirme hakkında kapsamlı bir genel bakış sağlar. [+]

Mutfak Sanatları Programı'ndaki Bilim Dostumuz, profesyonel düzeyde yaratıcı yemek pişirme hakkında kapsamlı bir genel bakış sağlar.

Mutfak Malzemelerine Giriş dersinde yemek hazırlama esaslarını anlar, Mutfak Tekniklerinde bıçak becerilerinizi keskinleştirir ve ardından bu dersleri Etler, Balıklar ve Ekmekler ve Pastacılık gibi gıdaya özgü sınıflarda uygularsınız. Aynı zamanda, Beslenme, Maliyet Muhasebesi ve Konsept Geliştirme gibi interaktif akademik kurslar, alanda kullanacağınız eleştirel düşünme, problem çözme ve iletişim becerileri üzerine odaklanacaktır.

Programın tamamlanmasının ardından, restoran, otel, catering hizmetleri, ziyafet salonu ve tatil yerleri de dahil olmak üzere çeşitli gıda hizmeti operasyonlarında giriş seviyesi pozisyonlara hazırlanacaksınız. Ayrıca Mutfak Sanatları Programı'ndaki Bachelor of Science'da eğitiminize devam etmeyi seçebilirsiniz.... [-]


Campus FP
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2018 İspanya Madrid + 1 daha

Yemekler, tatlılar, hamur işleri, ekmek ... Daha özgün lezzetleri ve emplatados en zarif kombinasyon yaratmak ister misiniz? senin öğrenme dakikada bir yeni pişirme deneyimlerini başlatır, en profesyonel aranan hale gelebilir. [+]

Yemekler, tatlılar, hamur işleri, ekmek ... Daha özgün lezzetleri ve emplatados en zarif kombinasyon yaratmak ister misiniz? senin öğrenme dakikada bir yeni pişirme deneyimlerini başlatır, en profesyonel aranan hale gelebilir.

Amaçları

ön işleme etkinliklerini, hazırlanması, korunması, tamamlanması / sunum ve hizmet üretim mutfak elaborations alanında aşçılık her türlü çalıştırın.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

İş ve Girişimcilik (65h) Ön işleme ve konserve (300 saat) kek ve hamur işi temel işlemler (270 saat) Gıda işleme Güvenlik ve hijyen (65 saat) pişirme teknikleri (300 saat)

Profesyonel modülleri İkinci Yıl ... [-]


Campus FP
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2018 İspanya Madrid + 1 daha

Eğitimin bu döngüsünde davrandığını standartlara göre protokolleri oluşturulmuş kalite ardından ekonomik hedeflerini karşılamak için, tedarik, üretim ve hizmet faaliyetlerini kontrol eden, teklifleri ve kaynakları belirleyerek, yönetmek ve mutfakta üretim ve hizmetlerini organize etmek öğreneceksiniz hijyen, mesleki risk önleme ve çevre koruma. [+]

Amaçları

Eğitimin bu döngüsünde davrandığını standartlara göre protokolleri oluşturulmuş kalite ardından ekonomik hedeflerini karşılamak için, tedarik, üretim ve hizmet faaliyetlerini kontrol eden, teklifleri ve kaynakları belirleyerek, yönetmek ve mutfakta üretim ve hizmetlerini organize etmek öğreneceksiniz hijyen, mesleki risk önleme ve çevre koruma.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

Hammadde (65h) arz kontrolü. Eğitim ve rehberlik (90H). Kalite yönetimi ve gıda güvenliği ve hijyen (95H). Yemek hazırlama işlemleri (265h). İngilizce 2 (90H). Mutfak (265h) içerisinde Ön işleme ve muhafaza işlemleri.

Profesyonel modülleri İkinci Yıl ... [-]


College of Southern Idaho
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Twin Falls

Mutfak Sanatları Programı Uygulamalı Bilimler bir Associate sonuçlanan bir teknik bir programdır. Bu program, konaklama sektöründe birçok pozisyon için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış mutfak ve ağırlama eğitimi vermektedir. [+]

Mutfak Sanatları Önlisans

Mutfak Sanatları Programı Uygulamalı Bilimler bir Associate sonuçlanan bir teknik bir programdır. Bu program, konaklama sektöründe birçok pozisyon için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış mutfak ve ağırlama eğitimi vermektedir. Öğrenciler gıda hazırlama, beslenme, menü planlama, sağlık, ekipman kullanım, envanter kontrolü, satın alma ve ön-of-house müşteri hizmet becerileri bilgi ve becerileri kazanacaktır.

[-]

Cypress College
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Cypress

1975 yılında kurulan, bizim Aşçılık Programı, yeni inşa edilen devrimci olanakları ile ödüllü fakülte deneyimini birleştirir ve mutfak sektörüne başarılı bir giriş için hazırlamak için tasarlanmıştır. [+]

epicure itibaren kurallarında için, gurme aşçılık ve garde yemlik, HRC Mutfak Sanatları Programı temel henüz derinlemesine vakıf saygın bir culinarian olmak için, size vermeyi amaçlamaktadır ciddi bir öğrenci.

1975 yılında kurulan, Mutfak Sanatları Programı Bizim yeni inşa edilen devrimci olanakları ile ödüllü fakülte deneyimini birleştirir ve mutfak sektörüne başarılı bir giriş için hazırlamak için tasarlanmıştır.

Mezunlarımız Cook, Çizgi Cook, Ziyafet Odası, Kiler, Sous ve Executive Chef, Kurumsal Chef, Kişisel şef ve Gourmet Market Chef pozisyonları da dahil olmak üzere, iş olanakları bir dizi yerine getirmek.

Bizim Staj Programı aracılığıyla gösteri, öğretim ve ders kitabı çalışmalarının yanı sıra on-the-iş eğitimi ile öğreneceksiniz. Bistro ve Cafe Cypress, kampüs 'öğrenci tarafından işletilen kamu restoranlar, sen, tasarım hazırlamak ve çağdaş yemekler sunacak. Ayrıca üniversite tarafından desteklenen işlevler, yanı sıra bazı yerel toplum olayları hitap edecek.... [-]    подробно ry-diplomer.com

    Продать пшеницу в Хмельницкой области

    Продать рапс в Житомирской области