Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Ön Lisans Derecesi

Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Yiyecek ve İçecek Çalışmaları

Yiyecek ve içecek bir önlisans kazanç düşünmelisiniz Otelcilik sektöründe tatmin edici ve heyecan verici bir kariyer tadını çıkarırken mutfak tutkusunu ve becerilerini koymak isteyen herkes kullanmak. Bu hızlı tempolu ve rekabetçi alanında mezun olan bireye bir lider kenar verir.

Yiyecek ve İçecek Çalışmaları bir Önlisans nedir? Yiyecek ve İçecek Çalışmaları programında Önlisans Otelcilik alanında kültür, eğilimleri, ve fonksiyonlarının derinlemesine bir ile öğrencilere sağlar ve etkili bir yaratıcılıklarını, mutfak, liderlik, karar alma, ve problem çözme becerilerini kullanmalarını sağlar restoran ve olay ayarları çeşitli. Eğitim ve sınıf öğrenme eller bir kombinasyonu sayesinde, öğrencilerin başarılı herhangi bir gıda ve içecek kurumun günlük operasyonlarının her yönüyle yönetmek edebiliyoruz.

Ön lisans programına kayıt yaptıran öğrenciler kendilerine daha fazla kariyer seçimleri mevcuttur.Kendi mutfak ve yaratıcılık becerilerini honlama ek olarak, öğrenciler yöneticiler, denetçiler, şefler ve özel, hükümet yöneticileri ve kamu sektörleri gibi iş dünyasına acil giriş için eğitimlerini kullanabilirsiniz.

Bu alanda bir derecesi elde fiyatı büyük ölçüde değişir. Potansiyel öğrenciler farklı kurumlardan iyi kurs olarak dünyada öncesinde birine işlediğini, maliyet ve kayıt ücretleri hakkında bilgi toplamak gerekir.

Programından mezun catering, yöneticileri, şefler, ve daha fazlası gibi Otelcilik sektöründe giriş seviyesi ve yönetim pozisyonları ararlar. Yaratıcı ve credentialed profesyoneller için ihtiyaç durumunu aşmak için devam ettiği bu pozisyonları daha zorlu ve rekabetçi hale gelmektedir. Öğrenciler, teknik becerilerini geliştirmek ve gıda ve içecek endüstrisi içinde çeşitli kurum ve şirketlerin günlük operasyonlarını geliştirmek için görevlerini gerçekleştirmek için pratik deneyim kazanacaklardır.Mezunlar aynı zamanda girişimci çıkarlarımızı temel var.

Birçok kolej ve üniversite potansiyel öğrenciler için yerel ve uluslararası programlar sunuyoruz. Bu kurumlar da çalışmalarını tamamladıktan büyük esneklik ile bireyler sağlamak için çevrimiçi dersleri sunuyoruz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

Wallace State Community College
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Hanceville

Aşçılar, aşçılar ve yiyecek hazırlama işçileri, çeşitli restoranlar ve diğer yiyecek hizmetleri tesislerinde çok çeşitli yiyecekleri hazırlar, hazırlar ve pişirir. [+]

ÖDÜL SUNUCU Sertifika (4 yarıyıl)Program Hakkında

Aşçılar, aşçılar ve yiyecek hazırlama işçileri, çeşitli restoranlar ve diğer yiyecek hizmetleri tesislerinde çok çeşitli yiyecekleri hazırlar, hazırlar ve pişirir. Aşçılar ve aşçılar yemek tarifleri hazırlar ve yemek hazırlarlar, yiyecek hazırlama işçileri sebzeleri soyup keser, etleri keser, kümes hayvanlarını hazırlar ve çalışma alanlarını temiz tutmak ve fırınların ve ocakların sıcaklıklarının izlenmesi gibi diğer görevleri yerine getirirler.

Şefler, mutfak personelinin çalışmalarını koordine edebilir, yemeklerin hazırlanmasını yönlendirebilir, porsiyon boyutlarını belirleyebilir, menüler hazırlayabilir, yiyecek malzemeleri sipariş edebilir ve yemeklerin tekdüze kalitede ve sunumunu sağlamak için mutfak operasyonlarını denetleyebilir.... [-]


Campus FP
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 İspanya Madrid + 1 daha

Yemekler, tatlılar, hamur işleri, ekmek ... Daha özgün lezzetleri ve emplatados en zarif kombinasyon yaratmak ister misiniz? senin öğrenme dakikada bir yeni pişirme deneyimlerini başlatır, en profesyonel aranan hale gelebilir. [+]

Yemekler, tatlılar, hamur işleri, ekmek ... Daha özgün lezzetleri ve emplatados en zarif kombinasyon yaratmak ister misiniz? senin öğrenme dakikada bir yeni pişirme deneyimlerini başlatır, en profesyonel aranan hale gelebilir.

Amaçları

ön işleme etkinliklerini, hazırlanması, korunması, tamamlanması / sunum ve hizmet üretim mutfak elaborations alanında aşçılık her türlü çalıştırın.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

İş ve Girişimcilik (65h) Ön işleme ve konserve (300 saat) kek ve hamur işi temel işlemler (270 saat) Gıda işleme Güvenlik ve hijyen (65 saat) pişirme teknikleri (300 saat)

Profesyonel modülleri İkinci Yıl ... [-]


College of Southern Idaho
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Twin Falls

Mutfak Sanatları Programı Uygulamalı Bilimler bir Associate sonuçlanan bir teknik bir programdır. Bu program, konaklama sektöründe birçok pozisyon için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış mutfak ve ağırlama eğitimi vermektedir. [+]

Mutfak Sanatları Önlisans

Mutfak Sanatları Programı Uygulamalı Bilimler bir Associate sonuçlanan bir teknik bir programdır. Bu program, konaklama sektöründe birçok pozisyon için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış mutfak ve ağırlama eğitimi vermektedir. Öğrenciler gıda hazırlama, beslenme, menü planlama, sağlık, ekipman kullanım, envanter kontrolü, satın alma ve ön-of-house müşteri hizmet becerileri bilgi ve becerileri kazanacaktır.

[-]

Campus FP
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 İspanya Madrid + 1 daha

Eğitimin bu döngüsünde davrandığını standartlara göre protokolleri oluşturulmuş kalite ardından ekonomik hedeflerini karşılamak için, tedarik, üretim ve hizmet faaliyetlerini kontrol eden, teklifleri ve kaynakları belirleyerek, yönetmek ve mutfakta üretim ve hizmetlerini organize etmek öğreneceksiniz hijyen, mesleki risk önleme ve çevre koruma. [+]

Amaçları

Eğitimin bu döngüsünde davrandığını standartlara göre protokolleri oluşturulmuş kalite ardından ekonomik hedeflerini karşılamak için, tedarik, üretim ve hizmet faaliyetlerini kontrol eden, teklifleri ve kaynakları belirleyerek, yönetmek ve mutfakta üretim ve hizmetlerini organize etmek öğreneceksiniz hijyen, mesleki risk önleme ve çevre koruma.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

Hammadde (65h) arz kontrolü. Eğitim ve rehberlik (90H). Kalite yönetimi ve gıda güvenliği ve hijyen (95H). Yemek hazırlama işlemleri (265h). İngilizce 2 (90H). Mutfak (265h) içerisinde Ön işleme ve muhafaza işlemleri.

Profesyonel modülleri İkinci Yıl ... [-]


The Restaurant School at Walnut Hill College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 60 hafta September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia + 1 daha

Restoran Yönetimi Önlisansı, iyi yemek işletmelerinde, yemek işletmelerinde ve gıda hizmetleri mesleğinin diğer alanlarında yönetim kariyerleri için sağlam bir temel oluşturmayı amaçlamaktadır. [+]

Restoran Yönetimi Önlisansı, iyi yemek işletmelerinde, yemek işletmelerinde ve gıda hizmetleri mesleğinin diğer alanlarında yönetim kariyerleri için sağlam bir temel oluşturmayı amaçlamaktadır.

Profesyonel Yemek Odası Servisi, Yiyecek ve İçeceklere Giriş, Konukseverliğe Giriş ve Şaraplar gibi dersler, öğrencilere alan hakkında geniş bir bilgi verirken, Restoran Operasyonları ve Mutfak Temelleri gibi uygulamalı dersler hem öğrencilere hem de evin arkası çalışır. Önlisans programı tamamlandıktan sonra, öğrenciler restoranlarda, otellerde, yemek şirketlerinde ve diğer ticari veya kurumsal gıda hizmetleri operasyonlarında giriş seviyesi yönetim pozisyonlarında iş bulabilirler.... [-]    подробно ry-diplomer.com

    http://agroxy.com

    http://agroxy.com