Yönetim çalışmaları Ön Lisans Derecesi

Yönetim çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Yönetim çalışmaları

Bir önlisans iki yıllık bir lisans olduğunu. Onların ön lisans aldıktan sonra doğrudan kariyer isteyen öğrenciler için önemli bir istihdam fırsatı olsa bu iki yıl içinde tahakkuk eden kredi bazen, diğer derece doğru konabilir.

Yönetimi bir Ön Lisans nedir? Çalışmanın bu yol, özellikle özel sektörde başarılı bir kariyer için hazır öğrenciler için tasarlanmıştır. Müfredat, insan kaynakları, muhasebe ve finans, ve iletişim konusunda dersler içerebilir. Bazı programlar da iş ahlakı ve iktisat dersleri yer almaktadır, ve ödevler genellikle teoriyi pratiğe geçirmek deneyim elleri içerir.

Öğrencilerin çoğu için, Yönetimi bir Ön Lisans birincil yararı kurs yoluyla kazanılan bu deneyimden kaynaklanıyor. Mezun olduktan sonra, öğrenciler iyi bir iş çalışan ile ilgili birçok görevleri kazanılan önemli deneyime sahip, pazarlanabilir becerileri bir dizi usta.

Bu derece gider her program için farklı olacaktır. Kayıt ve kayıt ücretleri hakkında sormak için doğrudan okulla irtibat kurunuz.

Yönetimi bir Ön Lisans ya da ileri eğitim olmadan, çok farklı kariyer yolları mümkün kılar. Bu eğitimin açık uygulama iş idaresi olduğunu - mezunları zaten mevcut şirketlerin herhangi bir sayıda yönetim-track pozisyonları aramaya devam edebilirsiniz. Öte yandan, çalışmanın bu yolu kendi işlerini başlatmak isteyen girişimci öğrenciler için güçlü bir temel oluşturmaktadır. Müfredatına dahil sınıfların geniş, tüm muhasebe dahil olmak üzere işe ve promosyon sorumlulukları, tam yeni bir iş yönetmek için öğrencilerin hazırlayabilirsiniz.

Eğer yönetim bir derece peşinde ilgilenen varsa, çevrimiçi bir program seçerken düşünün. Bu düzenleme, dünya çapında birçok okula erişmek verilmesine ek olarak, sizin programda esneklik sağlayacaktır.Yönetimi Ön lisans derecesi sunan tüm kolejler ve üniversiteler dışında, size hedeflerinize en iyi şekilde karşılayan birini seçebilirsiniz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

Goodwin College
Kampüs veya Online Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri East Hartford

Üretim ilkeleri, kalite kontrol teknikleri, mühendislik planları yorumlama, problem çözme, ölçüm ve test, kalibrasyon, yalın üretim, İstatistiksel Proses Kontrol: Kalite Yönetim Sistemleri bir ön lisans ile, bir anlayış içeren bilgi ve becerileri gerekli kazanacaktır ekip çalışması ve tedarikçi kalite kontrolü. [+]

Kalite Yönetim Sistemleri bir Derecesi ile kalabalığın arasından sıyrılmak

Biz sadece bir makine çalıştırmak ve değerli bir işçi olarak görülebilir muktedir artık yeterli olmayabilir biliyorum. Bizim kariyer odaklı bir program bugünün üretim işleri için hazırlar nedeni budur.

bir ortak derecede olan Kalite Yönetim Sistemlerimühendislik planları, problem çözme, ölçüm ve test, kalibrasyon, yalın üretim, İstatistiksel Proses Kontrol, takım çalışması ve tedarikçi kalite kontrol yorumlama, üretim ilkeleri, kalite kontrol teknikleri: Eğer bir anlayış içeren bilgi ve becerileri gerekli kazanacaktır.

Sen 61 üniversite kredi kazanmak ve yol boyunca Sertifikalı Üretim Teknisyeni olarak İmalat Yetenek Standartları Kurulu (MSSC) (CPT) bir ulusal olarak tanınan kimlik kazanmak için bir fırsat olacaktır.... [-]


Youth for Understanding USA
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Washington DC

Topluluk Koleji Programı, ihtiyaçlarınıza en uygun Yönetim Araştırmaları programı ile eşleşir. [+]

[-]

SCPSU Business School
Kampüs veya Online Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt İsviçre Lozan İsviçre Çevrimiçi + 1 daha

Önlisans İşletme Yönetimi, lisans derecesinin ilk iki yılına denk 240 kredi büyüklüğünde bir niteliktir (İngiltere). [+]

Önlisans İşletme Yönetimi, lisans derecesinin ilk iki yılına denk 240 kredi büyüklüğünde bir niteliktir (İngiltere).

Bu program, Yönetim Uzmanları Enstitüsünün (İngiltere) ortak üyelik şartlarını yerine getirmek ve öğrencilere İngiliz üniversitelerinde doğrudan bir Lisans programının Üçüncü Yılına girmek için bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Bu Program, bağımsız bir program olarak veya Düzey 4 Yönetim Diplomasına bir uzantı olarak incelenebilir.

5. seviyede öğrenciler işletme yanı sıra yönetim yapısı ve örgütsel bağlamda daha stratejik yönlerini anlamak için beklenir.

Yıl 1 (Ofqual Seviye 4)

İş çevresi Kaynak yönetimi İletişim becerileri Kuruluşlardaki insanlar Promosyon Teknikleri Uygulanması Kurumsal Sosyal Sorumluluk Yönetim için Mali İşler Müşteri İlişkileri Yönetimi ... [-]

American National University
Kampüs veya Online Tam zamanlı 80 hafta September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Salem ABD Çevrimiçi + 1 daha

İşletme Yönetimi programı, öğrencilere genel yönetim becerileri ile işletme yönetimi prensiplerinde çeşitlendirilmiş bir geçmişe sahip iş eğitimini sağlar. Elde edilen geniş bilgi, pazarlama, satış, yönetim, insan kaynakları, muhasebe ve hatta işletme sahipliği gibi geniş kurumsal mevkilerde yer almak için sağlam bir temel sağlayacaktır. [+]

Kariyerinizi Dünyada Advance Edin

İşle ilgilenmek, ancak hangi alanı takip etmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Ardından, İşletme Yönetimi asistanı derecesi programı¹ , ticari uygulamalar ve mesleki becerilerin temelini atarak sizin için doğru olabilir.

Ekonomi, muhasebe, satış ve sözleşme hukuku, insan kaynakları yönetimi, örgüt yönetimi ve liderlik, pazarlama ve yönetim ilkeleri derslerini alarak iş temellerinin geniş bir görünümünü kazanacaksınız. İşletme yönetimi asistanı derecesi programı, bir sonraki eğitiminizi veya kariyer yolunuzu seçmeden önce işletme alanının sularını test etme fırsatı verecektir. Ayrıca hangi endüstrilerin en fazla söz verdiği konusunda bir fikir sahibi olursunuz ve hangi uzmanlık alanlarını (finans, ürün geliştirme veya pazarlama gibi) en çok ilginizi çekebilir.... [-]


Southern Technical College
Kampüs Tam zamanlı 88 hafta September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Fort Myers Port Charlotte Tampa + 2 daha

Sen doğal bir lidersin. Siz başkalarını yönlendirmek için bir püf noktası var ve size yer alabilir bir kariyer istiyorum. Güney Technical College'de, bizim Yönetim Ön lisans programı iş yönetimi alanında başlamanıza yardımcı olabilir. Bu iş yönetimi lisans programı, sahip işletme ve işletmenin pazarlama birçok yönü size tanıtmak için tasarlanmıştır. Sen insan kaynakları yönetimi hakkında bilgi edinebilirsiniz ... [+]

Yönetimi Ön Lisans

Sen doğal bir lidersin. Siz başkalarını yönlendirmek için bir püf noktası var ve size yer alabilir bir kariyer istiyorum. Güney Technical College'de, bizim Yönetim Ön lisans programı iş yönetimi alanında başlamanıza yardımcı olabilir.

Bu iş yönetimi lisans programı, sahip işletme ve işletmenin pazarlama birçok yönü size tanıtmak için tasarlanmıştır. Sen insan kaynakları yönetimi, muhasebe ve genel yönetim, satış ve promosyon, pazarlama, insan kaynakları giriş seviyesi pozisyonları sürdürmeye hazırlamak için başka konularda çeşitli ve perakende operasyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Güney Technical College'de Yönetimi Önlisans programı ile iş yönetimi alanında lider olmak.... [-]