Sürdürülebilirlik Çalışmaları Ön Lisans Derecesi

Sürdürülebilirlik Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Sürdürülebilirlik Çalışmaları

AA önlisans derecesi birçok öğrencinin yüksek öğrenim yolunda aldığı ilk derecedir. Bu eğitim programı iki yıllık bir çalışma gerektirmektedir ve öğrencilere öğrenimlerine devam etmek ya da iş pazarına girmek için gerekli becerileri kazandırmaktadır.

Uygulamaya koyulan sürdürülebilirlik, hem bireyi hem de daha büyük toplumu etkileyen birçok farklı biçimde olabilir. Sadece önemli kaynakların kullanımını en aza indirgemek amacıyla oluşturulmuş ekolojik ve sürdürülebilir şehirler bulunmaktadır. Ayrıca, bu idealin geliştirilmesine yardımcı olan sürdürülebilir mimari gibi teknikler de vardır.

Okullarla Direkt İletişime Geçin için Sürdürülebilirlik Çalışmaları Kurs Eğitimleri 2018/2019

Devamını oku

Gateway Technical College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2019 Amerika Birleşik Devletleri Elkhorn Sturtevant + 1 daha

Tatlı su en değerli kaynaklarımızdan biri haline geldiği için, bu değerli kaynağın korunmasına yardımcı olabilecek bir kariyere ulaşmak için gerekli bilgi ve becerileri edinebilirsiniz. Gateway Technical College İnşaat Mühendisliği Teknolojisi - Tatlı Su Kaynakları ön lisans programı öğrencilerin çevre mühendisliği tasarımı ve inşaatını öğrenmelerine yardımcı olur, çevresel değerlendirme, su arıtma, yağmur suyu yönetimi ve erozyon kontrolünün belirli alanlarında ileri eğitim ile birleşir. [+]

Tatlı su en değerli kaynaklarımızdan biri haline geldiği için, bu değerli kaynağın korunmasına yardımcı olabilecek bir kariyere ulaşmak için gerekli bilgi ve becerileri edinebilirsiniz.

Gateway Technical College İnşaat Mühendisliği Teknolojisi - Tatlı Su Kaynakları ön lisans programı öğrencilerin çevre mühendisliği tasarımı ve inşaatını öğrenmelerine yardımcı olur, çevresel değerlendirme, su arıtma, yağmur suyu yönetimi ve erozyon kontrolünün belirli alanlarında ileri eğitim ile birleşir.

Bir çevre teknisyeni yağmur suyu yönetimi, çevresel değerlendirme ve su örneklemesine ve testine yardımcı olur. Ayrıca, çevre kirliliğinin önlenmesi veya temizlenmesi için ekipmanların kurulması, test edilmesi, işletilmesi ve değiştirilmesi, hava kirliliği araştırmaları yapılması, hava ve yeraltı suları gibi örneklerin toplanması ve analiz edilmesi.... [-]    здесь

    ry-diplomer.com/kupit-diplom-povara

    bestseller-sales.com/best-sellers-books/british-detectives/