Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sürdürülebilirlik Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Daha prestijli işlerde çalışmak isteyen bireyler yüksek öğrenimlerine kolej ve üniversitelerde önlisans derecesi alarak başlayabilirler. Öğrenciler bu dereceyi aldıktan sonra bilgilerini ve dünya görüşlerini geliştirdikleri gibi profesyonel niteliklerini de geliştireceklerdir.

Sürdürülebilirlik konusunda ileri düzeyde eğitim almak isteyenler, iklim değişikliği, gelişme, yoksulluk ve büyük şirketlerin sosyal sorumluluk ve politikaları da dahil olmak üzere ilgili konuları öğreneceklerdir. Çoğu programın uzunluğu en az iki yıldır.

Okullarla Direkt İletişime Geçin için Sürdürülebilirlik Çalışmaları Kurs Eğitimleri 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

1 Sonuçlar Sürdürülebilirlik Çalışmaları

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Gateway Technical College

Tatlı su en değerli kaynaklarımızdan biri haline geldiği için, bu değerli kaynağın korunmasına yardımcı olabilecek bir kariyere ulaşmak için gerekli bilgi ve becerileri e ... [+]

Tatlı su en değerli kaynaklarımızdan biri haline geldiği için, bu değerli kaynağın korunmasına yardımcı olabilecek bir kariyere ulaşmak için gerekli bilgi ve becerileri edinebilirsiniz.

Gateway Technical College İnşaat Mühendisliği Teknolojisi - Tatlı Su Kaynakları ön lisans programı öğrencilerin çevre mühendisliği tasarımı ve inşaatını öğrenmelerine yardımcı olur, çevresel değerlendirme, su arıtma, yağmur suyu yönetimi ve erozyon kontrolünün belirli alanlarında ileri eğitim ile birleşir.

Bir çevre teknisyeni yağmur suyu yönetimi, çevresel değerlendirme ve su örneklemesine ve testine yardımcı olur. Ayrıca, çevre kirliliğinin önlenmesi veya temizlenmesi için ekipmanların kurulması, test edilmesi, işletilmesi ve değiştirilmesi, hava kirliliği araştırmaları yapılması, hava ve yeraltı suları gibi örneklerin toplanması ve analiz edilmesi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Elkhorn Sturtevant
Ağustos 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs

    HT
    ry-diplomer.com/kupit-diplom-povara

    bestseller-sales.com/best-sellers-books/british-detectives/

    ua-flowers.com