Genel Çalışmalar Ön Lisans Derecesi

Genel Çalışmalar Top Kurs Eğitimleri

Ön lisans derecesi, kısa bir süre içinde diploma almak isteyen öğrenciler için bir seçenektir. Bu lisans derecesi iki yıllık bir çalışmayı takip eder ve öğrencileri bir seçim alanında ve aynı zamanda gelecekteki muhtemel bir lisans derecesinde giriş seviyesi pozisyonlarına hazırlar.

Genel çalışmalarda önlisans derecesi nedir? Gelecekte bir lisans veya yüksek lisans derecesi kazanmayı planlayan, ancak henüz bir ana üzerinde karar vermemiş öğrenciler için, bu derece daha sonra üzerine inşa etmek için bir temel sunar. Dersler temel ve çok çeşitli konuları kapsar: Matematik, tarih, biyoloji, ekonomi, edebiyat ve daha fazlası mümkündür. Müfredat, çoklu alanlardaki temel yetkinliği teşvik etmek ve öğrencilerin potansiyel ilgi alanlarını keşfetmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Genel çalışmalarda ön lisans derecesi alırken, öğrenciler genellikle çoğu alanda uygulanabilecek temel yaşam ve kariyer becerileri portföyünü geliştirirler. Diğer birçok olası beceri arasında, öğrenciler iletişim, analiz, problem çözme ve etik ile yeterliliklerini geliştirebilirler.

İki yıllık bir lisans programı olarak, genel çalışmalarda önlisans derecesi diğer derecelere göre nispeten ucuzdur ve bu süreyi yansıtan öğrenim masrafları vardır. Öğrenciler programla ilgili daha spesifik bilgileri bulmak için tercih ettikleri okullara danışabilirler.

Genel çalışmalarda önlisans derecesi tipik olarak, kendi başına bir hedef veya son noktadan ziyade, kişinin yüksek öğreniminde geçici bir aşamadır; tipik olarak, niyet önceki, daha temel dersleri tamamlamak ve daha somut bir ana üzerinde karar vermek için bu zamanı kullanmak, daha sonra bir lisans derecesine devam etmektir. Bununla birlikte, çoğu işveren, satış temsilcisi ile müdür veya yönetici asistanı arasında değişen pozisyonlarda, sadece bir lise diplomasıyla en az önlisans derecesine sahip adayları işe almaya daha isteklidir.

Genel eğitim için çok sayıda program, çevrimiçi eğitim seçenekleri de dahil olmak üzere, tüm dünyadaki ek okullara giriş olarak bulunabilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Youth for Understanding USA
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

[+]

Öğrenciler ilgi alanlarını keşfetmek, bilgiyi genişletmek ve geleneksel Amerikan geçmiş zamanlarına ve öğrenci etkinliklerine katılmak için çeşitli konularda dersler alma fırsasına sahiptir.

[-]

Youth for Understanding USA
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Community College Programı, ihtiyaçlarınıza en iyi uyan Genel Çalışmalar programıyla size uyar. YFU ile Amerika Birleşik Devletleri ve yakın çevrenizdeki yaşamı öğrenirken Genel Çalışmalar alanında Önlisans Derecenizi takip edersiniz. Öğrenciler ilgi alanlarını keşfetmek, bilgiyi genişletmek ve geleneksel Amerikan geçmiş zamanlarına ve öğrenci etkinliklerine katılmak için çeşitli konularda ders alma olanağına sahiptir. [+]

Community College Programı, ihtiyaçlarınıza en iyi uyan Genel Çalışmalar programıyla size uyar. YFU ile Amerika Birleşik Devletleri ve yakın çevrenizdeki yaşamı öğrenirken Genel Çalışmalar alanında Önlisans Derecenizi takip edersiniz. Öğrenciler ilgi alanlarını keşfetmek, bilgiyi genişletmek ve geleneksel Amerikan geçmiş zamanlarına ve öğrenci etkinliklerine katılmak için çeşitli konularda ders alma olanağına sahiptir.

[-]

North Central Missouri College
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl August 2019 Amerika Birleşik Devletleri Trenton

Genel Çalışmalar derecesi Önlisans onların eğitimini ilerletmek isteyen öğrenciler için, ama AA lisans veya AAS derecesi ya gereksinimlerini karşılamak için tercih edenler. Kurslar [+]

Genel Çalışmalar derecesi Önlisans onların eğitimini ilerletmek isteyen öğrenciler için, ama AA lisans veya AAS derecesi ya gereksinimlerini karşılamak için tercih edenler. Bu derecesi için gerekli kursları devredebilir, ama mutlaka bir dört yıllık kolej veya üniversitede genel eğitim gereksinimlerini yerine olmayacaktır.

Program Çıktıları

Genel Çalışmalar derecesi Önlisans tamamlayan mezunlar mümkün olacaktır: - etkin yazılı ve sözlü iletişim, - -, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyada kültürlerin çeşitliliğini takdir ahlaki çatışmaları tanımak ve buna göre davranışlarını ayarlamak, ve - yaşam boyu öğrenme ve kişisel gelişim değerini göstermek. İLETİŞİM EN101 İngilizce I 3 saat B. SP175 Konuşma İletişimi 3 saat yukarıda 6 saat A. HI103 Amerikan Geçmişi 1877 SOSYAL BİLİMLER veya PL216 Milli Hükümeti 3 saat B. PY121 Genel Psikoloji 3 saat MATEMATİK 3 saat Intermediate Cebir veya tavsiye edilir A. 6 saat . 2.0 En az son kümülatif not ortalaması ve 60 kredi saatlik bir asgari mezuniyet için gerekli olan: UYGARLIK 3 saat 60 saat NOTLAR 42 saat TOPLAM AGS DERECE ŞARTLAR SEÇMELİLER. Gelişim Çalışmaları sınıfları herhangi bir program herhangi bir lisans gereksinimlerini doğru geçerli değildir. Din derslerinde altı saat en fazla bir derece doğru uygulanacaktır. Beden eğitimi aktivite kredi iki saat en fazla bir derece doğru uygulanacaktır.... [-]


California Intercontinental University
Online 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Irvine

Genel Çalışmalar Sanat Birliği (AAGS) programı, mesleki hedeflere ulaşmak ve pazarlanabilirliği artırmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanmaya yönelik ilk adımdır. Genel eğitim çevrimiçi derecesi öğrencileri bir lisans programına giriş için hazırlar. [+]

genel bakış

Genel Çalışmalar Sanat Birliği (AAGS) programı, mesleki hedeflere ulaşmak ve pazarlanabilirliği artırmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanmaya yönelik ilk adımdır. Genel eğitim çevrimiçi derecesi öğrencileri bir lisans programına giriş için hazırlar.

Associates of Arts in General Studies programı, çeşitli alanlarda uygulanabilir çeşitli genel eğitim ve liberal sanatta becerilerin temelini sağlar. Bir Önlisans derecesine erişmek, yetişkin öğrencilerin onları mesleki fırsatlara veya daha yüksek seviyelere hazırlamak için ihtiyaçlarını karşılar. AAGS, öğrencilerin eğitim hedefleri için önemli bir kilometre taşıdır.

Program Yeterlilikleri ve Öğrenme Hedefleriİngilizce ve iletişim becerileri konusunda yeterlik gösterinÇok kültürlü ve farklı bir çevrede insan ilişkisinde olumlu tutumlar gösterinGenel eğitim kavramlarının teori ve uygulamalarını kavrayabilmeKişisel ve iş kararlarına uygulanan mesleki etiğin bilgi ve anlayışını gösterinBilgisayarların temel bilgi ve becerisine sahip olmak ve araçları güvenle uygulayabilmekİş dünyasında ve toplumda rollerini sergilemekGenel Etütler Ders ProgramlarıBUS 215 İş İletişimiBUS 225 İş Ahlakının TemelleriECO 215 Ekonomi AnketiDers Programı... [-]

Wallace State Community College
Kampüs September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Hanceville

Lise mezuniyetinden önce bir önlisans, yüksekokul sertifikası veya 60 saate kadar transfer kredisi tamamlayın! [+]

Lise mezuniyetinden önce bir önlisans, yüksekokul sertifikası veya 60 saate kadar transfer kredisi tamamlayın!

Fast Track, Wallace Eyaleti ile lise mezunlarından önce iki yıllık üniversite derslerini tamamlama imkanı sağlayan lise öğrencilerine ve yaşlılara izin veren bir yerel okul sistemi arasındaki ortak bir ortaklıktır. Tüm ders, Wallace Eyaletinin kampüsünde alınır ancak öğrenciler ders dışı etkinliklere katılmak için yerel liselerine geri dönebilirler.

Uygun olmak için öğrenciler:

10. sınıfı tamamladımAkademik kurslara kayıt olmak için 3.0 veya üstü not ortalamasına sahip olmak ve Teknik ve Sağlık kurslarına kayıt olmak için 2.5Müdür ve müfettiş onayı da dahil olmak üzere yerel lise tarafından yazılı öneri sunmaWSCC giriş gereksinimlerini karşılayınKomple yerleşim sınavları... [-]


    здесь

    узнать больше

    узнать больше