Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Genel Çalışmalar Top Kurs Eğitimleri

Ön lisans derecesi, kısa bir süre içinde diploma almak isteyen öğrenciler için bir seçenektir. Bu lisans derecesi iki yıllık bir çalışmayı takip eder ve öğrencileri bir seçim alanında ve aynı zamanda gelecekteki muhtemel bir lisans derecesinde giriş seviyesi pozisyonlarına hazırlar.

Genel çalışmalarda önlisans derecesi nedir? Gelecekte bir lisans veya yüksek lisans derecesi kazanmayı planlayan, ancak henüz bir ana üzerinde karar vermemiş öğrenciler için, bu derece daha sonra üzerine inşa etmek için bir temel sunar. Dersler temel ve çok çeşitli konuları kapsar: Matematik, tarih, biyoloji, ekonomi, edebiyat ve daha fazlası mümkündür. Müfredat, çoklu alanlardaki temel yetkinliği teşvik etmek ve öğrencilerin potansiyel ilgi alanlarını keşfetmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Genel çalışmalarda ön lisans derecesi alırken, öğrenciler genellikle çoğu alanda uygulanabilecek temel yaşam ve kariyer becerileri portföyünü geliştirirler. Diğer birçok olası beceri arasında, öğrenciler iletişim, analiz, problem çözme ve etik ile yeterliliklerini geliştirebilirler.

İki yıllık bir lisans programı olarak, genel çalışmalarda önlisans derecesi diğer derecelere göre nispeten ucuzdur ve bu süreyi yansıtan öğrenim masrafları vardır. Öğrenciler programla ilgili daha spesifik bilgileri bulmak için tercih ettikleri okullara danışabilirler.

Genel çalışmalarda önlisans derecesi tipik olarak, kendi başına bir hedef veya son noktadan ziyade, kişinin yüksek öğreniminde geçici bir aşamadır; tipik olarak, niyet önceki, daha temel dersleri tamamlamak ve daha somut bir ana üzerinde karar vermek için bu zamanı kullanmak, daha sonra bir lisans derecesine devam etmektir. Bununla birlikte, çoğu işveren, satış temsilcisi ile müdür veya yönetici asistanı arasında değişen pozisyonlarda, sadece bir lise diplomasıyla en az önlisans derecesine sahip adayları işe almaya daha isteklidir.

Genel eğitim için çok sayıda program, çevrimiçi eğitim seçenekleri de dahil olmak üzere, tüm dünyadaki ek okullara giriş olarak bulunabilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

6 Sonuçlar Genel Çalışmalar

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Wallace State Community College

Wallace State, öğrencileri herhangi bir sayıdaki kamu ve özel yüksekokul ve üniversiteye kesintisiz aktarmaya hazırlayan bir eğitim sunmaktadır. ... [+]

Program Hakkında

Wallace State, öğrencileri herhangi bir sayıdaki kamu ve özel yüksekokul ve üniversiteye kesintisiz aktarmaya hazırlayan bir eğitim sunmaktadır.

Sanatta Önlisans derecesi, üst düzey bir kuruma devretmeyi planlayan ve bir liberal sanat alanında ders çalışmalarını sürdüren öğrenciler için tasarlanmıştır.

Bilim dalında Associate, bir üst düzey kuruma geçiş yapmayı planlayan ve genel bir alanda ya da uzman bir profesyonel alanda çalışma kariyerine devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

Wallace State aracılığıyla yüz dereceden fazla, kariyer ve transfer seçenekleri sunulmaktadır. Bazı popüler transfer programları arasında tarım, dişçilik, eğitim, mühendislik, ön hukuk, ilaç öncesi, eczane, sosyal hizmet ve veterinerlik tıbbı bulunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
Wallace State Community College

Lise mezuniyetinden önce bir önlisans, yüksekokul sertifikası veya 60 saate kadar transfer kredisi tamamlayın! ... [+]

Lise mezuniyetinden önce bir önlisans, yüksekokul sertifikası veya 60 saate kadar transfer kredisi tamamlayın!

Fast Track, Wallace Eyaleti ile lise mezunlarından önce iki yıllık üniversite derslerini tamamlama imkanı sağlayan lise öğrencilerine ve yaşlılara izin veren bir yerel okul sistemi arasındaki ortak bir ortaklıktır. Tüm ders, Wallace Eyaletinin kampüsünde alınır ancak öğrenciler ders dışı etkinliklere katılmak için yerel liselerine geri dönebilirler.

Uygun olmak için öğrenciler:

10. sınıfı tamamladımAkademik kurslara kayıt olmak için 3.0 veya üstü not ortalamasına sahip olmak ve Teknik ve Sağlık kurslarına kayıt olmak için 2.5Müdür ve müfettiş onayı da dahil olmak üzere yerel lise tarafından yazılı öneri sunmaWSCC giriş gereksinimlerini karşılayınKomple yerleşim sınavları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2019
Ingilizce
Kampüs
College of the Rockies

Tüm College of the Rockies dereceleri, önlisans derecelerinin Sanat veya Bilim dalında lisans derecesinin ilk iki yılına denktir. Öğrenciler, tüm derece gereksinimlerinin ... [+]

genel bakış

Tüm College of the Rockies dereceleri, önlisans derecelerinin Sanat veya Bilim dalında lisans derecesinin ilk iki yılına denktir. Öğrenciler, tüm derece gereksinimlerinin karşılandığından emin olmak için dikkatlice planlamalıdır. Eğitim Danışmanları, ön lisans dereceleri için ders seçimlerini planlamalarında öğrencilere yardımcı olmak için hazırdır.

Genel GereksinimlerAltmış yarıyıl birinci ve ikinci sınıf derslerin kredisi.Herhangi bir kursun asgari C notu ile ön lisans derecesine sayılan tüm derslerde hesaplanan ortalama genel C notu veya daha iyisi.Tanımlarİlk yıl kursu, UBC, SFU, UVic veya UNBC'de 100 seviyesinde transfer kredisi veren bir kurs olarak tanımlanır.İkinci yıl dersi, UBC, SFU, UVic veya UNBC'de 200 veya daha yüksek seviyede transfer kredisi veren veya atamayan bir kurs olarak tanımlanır.Bir Sanat kursu, UBC, SFU, UVic veya UNBC'de Sanattan Lisans Derecesi bulunan bir konu alanıdır. Bu kurumlar, Beşeri Bilimler (Yaratıcı Sanatlar ve Sahne Sanatları dahil) ve Sosyal Bilimler ders gereksinimlerini belirlemekten sorumludur.Bir Bilim kursu, UBC, SFU, UVic veya UNBC'de Fen Bilimleri Lisans Derecesi veya Uygulamalı Bilimler Lisans Derecesi bulunan bir derstir.... [-]
Kanada Cranbrook
Eylül 2019
Ingilizce
2 yıl
Kampüs
North Central Missouri College

Genel Çalışmalar derecesi Önlisans onların eğitimini ilerletmek isteyen öğrenciler için, ama AA lisans veya AAS derecesi ya gereksinimlerini karşılamak için tercih edenle ... [+]

Genel Çalışmalar derecesi Önlisans onların eğitimini ilerletmek isteyen öğrenciler için, ama AA lisans veya AAS derecesi ya gereksinimlerini karşılamak için tercih edenler. Bu derecesi için gerekli kursları devredebilir, ama mutlaka bir dört yıllık kolej veya üniversitede genel eğitim gereksinimlerini yerine olmayacaktır.

Program Çıktıları

Genel Çalışmalar derecesi Önlisans tamamlayan mezunlar mümkün olacaktır: - etkin yazılı ve sözlü iletişim, - -, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyada kültürlerin çeşitliliğini takdir ahlaki çatışmaları tanımak ve buna göre davranışlarını ayarlamak, ve - yaşam boyu öğrenme ve kişisel gelişim değerini göstermek. İLETİŞİM EN101 İngilizce I 3 saat B. SP175 Konuşma İletişimi 3 saat yukarıda 6 saat A. HI103 Amerikan Geçmişi 1877 SOSYAL BİLİMLER veya PL216 Milli Hükümeti 3 saat B. PY121 Genel Psikoloji 3 saat MATEMATİK 3 saat Intermediate Cebir veya tavsiye edilir A. 6 saat . 2.0 En az son kümülatif not ortalaması ve 60 kredi saatlik bir asgari mezuniyet için gerekli olan: UYGARLIK 3 saat 60 saat NOTLAR 42 saat TOPLAM AGS DERECE ŞARTLAR SEÇMELİLER. Gelişim Çalışmaları sınıfları herhangi bir program herhangi bir lisans gereksinimlerini doğru geçerli değildir. Din derslerinde altı saat en fazla bir derece doğru uygulanacaktır. Beden eğitimi aktivite kredi iki saat en fazla bir derece doğru uygulanacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Trenton
Bilgi iste
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
Youth for Understanding USA

Community College Programı, ihtiyaçlarınıza en iyi uyan Genel Çalışmalar programıyla size uyar. YFU ile Amerika Birleşik Devletleri ve yakın çevrenizdeki yaşamı öğrenirke ... [+]

Community College Programı, ihtiyaçlarınıza en iyi uyan Genel Çalışmalar programıyla size uyar. YFU ile Amerika Birleşik Devletleri ve yakın çevrenizdeki yaşamı öğrenirken Genel Çalışmalar alanında Önlisans Derecenizi takip edersiniz. Öğrenciler ilgi alanlarını keşfetmek, bilgiyi genişletmek ve geleneksel Amerikan geçmiş zamanlarına ve öğrenci etkinliklerine katılmak için çeşitli konularda ders alma olanağına sahiptir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
Youth for Understanding USA

... [+]

Öğrenciler ilgi alanlarını keşfetmek, bilgiyi genişletmek ve geleneksel Amerikan geçmiş zamanlarına ve öğrenci etkinliklerine katılmak için çeşitli konularda dersler alma fırsasına sahiptir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs

    HT
    узнать больше

    узнать больше

    protege.kiev.ua