Güzel Sanatlar Ön Lisans Derecesi

Güzel Sanatlar En iyi Kurs Eğitimleri

Güzel Sanatlar

Ön lisans programlarının ileri eğitim veya giriş seviyesi iş için hazırlık çalışmanın belirli bir alanda yetiştirmek içindir. Çoğu önlisans programları iki yıl veya daha az içinde tamamlanabilir.

bu sanat söz konusu olduğunda öğrencilerin alabilir yolları vardır. güzel sanatlar bir önlisans nedir? Güzel sanatlar fotoğrafçılık, müzik, grafik tasarım ve tiyatro da dahil olmak üzere odak alanları, geniş bir yelpazesini kapsayan, bu nedenle çalışma konuları öğrencinin odak bağlı olarak değişir. Bazı potansiyel kurslar web tasarım, müzik teorisi, tiyatro ve animasyon içerir. Genel eğitim gereksinimleri de bir derecesini tamamlamak için gerekli olabilir.

güzel sanatlar bir önlisans alanında bakımından ufuklarını genişleten, sanat alanında kariyer için hazırlar. Bu derece sıklıkla bir lisans programına kolay bir geçiş, bir çok öğrenci yapmayı tercih şey yapar.

Öğrenciler seçeneklerini keşfetmek ve onlar için doğru olan programın karar vermek isteyeceksiniz böylece önlisans derecesi maliyeti, okulun bağlıdır. Tipik bir iki yıllık bir program hak öğrencilere mali yardım sunabilir. Eğer katılmak için mal olacak anlamaya bir danışman başvurun.

Bir güzel sanatlar program dahilinde çalışma öğrencinin belirli bir alanda bağlı olarak, kariyer seçenekleri fotoğrafçı, web tasarımcısı, müzisyen, grafiker veya animatör olma ve gazeteler, web siteleri, reklam ajansları veya müzik üreticileri gibi yerlerde çalışan içerebilir. Sürekli eğitim seçenekleri güzel sanatlar belirli bir disiplin odaklanmak lisans ve yüksek lisans programları yer alıyor.

Sizin önlisans derecesi kariyerine başlamak tekme için harika bir yol olabilir. güzel sanatlar konularda böyle geniş bir yelpazesini kapsayan, çünkü her belirli bir program ins ve çıkışları anlamak önemlidir.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

Parkland Koleji
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Champaign

Parkland College Sanat [+]

Parkland College Sanat

Neden Sanat eğitimi alıyorsunuz?/>

Güzel ve Uygulamalı Sanat alanlarında kariyer, girişimci olarak çalışma ya da kar amacı gütmeyen ve kar amacı gütmeyen sektörlerde çalışmak için fırsatlar içerir.

Programlarımız sizi, yaratıcı ve teknik becerileri organize eden, yöneten, teşvik eden, üreten, yönlendiren, öğreten veya kullanan işlere hazırlar. Görsel sanatlar endüstrisi için yıllık ortalama maaşları görmek için Çalışma İstatistikleri Bürosu'nu ziyaret edin.

Parkland sanat mezunları, liselerde ve üniversitelerde sanat eğitmenleri, küratörler, fotoğrafçılar, sanat kütüphanecileri, grafik tasarımcıları, endüstriyel tasarımcılar, animatörler, sergi yöneticileri ve kendi stüdyolarının işletme sahipleri olarak istihdam edilmektedir.... [-]


Manchester Community College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Manchester

Profesyonel bir kariyer isteyenler öğrenciler için Visual Güzel Sanatlar önlisans programı bir sanat okulu veya diğer lisans kurumda kaydından neden çalışmanın bir transfer odaklı sahası sunmaktadır. [+]

Görsel Güzel Sanatlar, AA Program Tasarımı

Profesyonel bir kariyer isteyenler öğrenciler için Visual Güzel Sanatlar önlisans programı bir sanat okulu veya diğer lisans kurumda kaydından neden çalışmanın bir transfer odaklı sahası sunmaktadır. Ticari sanat Kariyer, sanat eğitimi ve güzel sanatlar lisans derecesi ile mezun açıktır.

Görsel Güzel Sanatlar Program ayrıca yaratıcı süreç kişisel zevki isteyen öğrenciler sürekli genişleyen nüfusa hizmet vermektedir. Teknik uzmanlık ve estetik kuramı, oyalanmayla olarak sanatı peşinde koşanlar sunulmaktadır.

Müfredat

Öğrenciler bu program tam ya da yarı zamanlı olarak kayıt olabilirler. Sanat kursları part-time almak isteyen öğrenciler için ya da diğer programlar için seçmeli olarak herhangi bir gereklilik veya bir önkoşul bulunmamaktadır.... [-]    www.bestseller.reviews

    https://topobzor.info

    optiontradingstrategies.net