Fotoğrafçılık Ön Lisans Derecesi

Fotoğrafçılık Top Kurs Eğitimleri

Fotoğrafçılık

Önlisans derecesi, genellikle uzmanlaşmış bir alanda anında giriş seviyesinde istihdam isteyen öğrencilere verilen lisans diploması türüdür. Önlisans derecesini tamamlamadan önce bir önlisans gerekmez ve tamamlanması genellikle iki yıl alır.

Fotoğraf alanında önlisans derecesi nedir? Bu program, öğrencileri laboratuar becerileri, fotoğrafçılık tarihi ve profesyonel düzenleme yazılımlarını kullanma yolları gibi fotoğrafik temelleri hakkında bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Programlar genellikle öğrencilerin işverenlere ve / veya müşterilere sunacak çeşitli stillerden oluşan bir portföy oluşturmalarını ister. Önlisans derecesi, uzmanlaşmış fotoğraf ve lisans konsantrasyonunun bir yapı taşı olarak kullanılabilir.

Öğrenciler yaratıcı problem çözme, profesyonellik, kişisel organizasyon ve geniş estetik ve kavramsal bilgi tabanı gibi önemli becerileri geliştirebilirler.Bu beceriler genellikle öğrencileri hızlı tempolu bir endüstride profesyonel giriş seviyesi pozisyonlar geniş bir yelpazede hazırlamak için hazırlanmıştır.

Önlisans derecesinin maliyeti, bir öğrencinin gittiği okula ve programı tamamlamak için ne kadar sürdüğüne bağlı olabilir. Herhangi bir potansiyel öğrenci için, potansiyel okulların özel ders ve program hedeflerini dikkate alması için genellikle şarttır.

Fotoğrafçılık için kariyer imkânları modern teknoloji sayesinde yaygın ve farklı olma eğilimindedir. Yetenekli ve eğitimli fotoğrafçılar reklam alanındaki profesyoneller, moda ve güzellik endüstrisi ve daha fazlası için aranabilir. Öğrenciler bağımsız olarak düğün, portre veya spor için profesyonel fotoğrafçılar olarak çalışmayı düşünebilir ve laboratuvar becerileri ve düzenleme yazılımı ile bir dereceye sahip olmak yarışmayı durdurmaya yardımcı olabilir. Fotoğraf muhabirliği veya galeri fotoğrafı kariyer olanakları da olabilir.

Birçok ortak derece yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcuttur, ancak diğer ülkeler kendi ön lisanslarını önermeye başlamıştır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

Butte College
Kampüs Tam zamanlı 12 - 24 ay August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Chico

[+]

Fotoğrafçılık Top Kurs Eğitimleri 2018. [-]

FX ANIMATION Barcelona 3D & Film School
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl September 2018 İspanya Barcelona

Hikaye anlatma sanatı: Biz onun saf özünü kaybetmeden hizmetinizdeyiz sinema ve teknoloji öğretmek. [+]

Tabii Uygulama sırasında 12 öğrenciye: 2017/06/02 Küçük gruplar: Başlangıç ​​* yöneliktir seti kroma üzerinde uygulama çekim: film sektöründe profesyonel olarak bir yetiştirmek istiyoruz 18 yaş gençlik ve çalışma ve Görsel-işitsel.

Malzeme dahil: * video düzenleme ve çekim sonrası hazır Laptop-sanat,.

Kamera Kara Büyü, Sony (veya üstü) Sistem Gereksinimleri: * Bilgisayar kullanıcı beceri ve Film yapımcısı ortamında gibi Windows İstihdam Olanaklarının bilgisi: yapımları yönetmek, herhangi bir üretim, müdür yardımcısı çalışabilecek kendi yapım şirketi, çok yönlü serbest olarak, Binicilik bütçe ülke çapında.

kısa ve uzun metrajlı film, TV dizisi, film, belgesel, animasyon filmler, görsel efektler ve oyun yönetimi, ulusal ve uluslararası yüksek bütçeli yapımları üzerinde görüntü yönetmeni: görüntü yönetmenliği iş imkanları.... [-]