Filipinler'de Ön Lisans Derecesi

Filipinler'de Top Önlisans Dereceleri 2018

Yüksek lisans

Daha prestijli işlerde çalışmak isteyen bireyler yüksek öğrenimlerine kolej ve üniversitelerde önlisans derecesi alarak başlayabilirler. Öğrenciler bu dereceyi aldıktan sonra bilgilerini ve dünya görüşlerini geliştirdikleri gibi profesyonel niteliklerini de geliştireceklerdir.

Birçok iyi Filipinler insanlar ve onların yaşam tarzları seviyorum. Burada eğitim de size Yerel College Üniversitesi, Devlet Üniversitesi ve College ya da Filipinler Üniversitesi'nde üniversite ders üstlenmek gibi insanların kültürü ile karışarak öğrenmek yardımcı olabilir. Filipinler uluslararası öğrenciler için daha kolay hale getirecek dünyanın en büyük üçüncü İngilizce konuşan bir ülkedir.

Filipinler'de Kurs Eğitimleri, Bugün Başlayın 2018

Devamını oku

Miriam College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl November 2018 Filipinler Cumhuriyeti Bangalore

Bilgisayar Teknolojisi Önlisans 2 yıllık program bilgisayar yönetimi, operasyon ve yumuşak eşya uygulamalarında kendi beceri ve yetkinlikleri geliştirecek, öğrencinin konuyu sunmaktadır. [+]

Bilgisayar Teknolojisi (2 yıllık program) Associate

Bu program, global arenada bilgi teknolojisi yapılan sıçramalar tanınması geliştirilmiştir. Program, bu nedenle, BT destekli operasyonların gereklerini tedarik edecek bir insan kaynakları havuzu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bilgisayar Teknolojisi Önlisans 2 yıllık program bilgisayar yönetimi, operasyon ve yumuşak eşya uygulamalarında kendi beceri ve yetkinlikleri geliştirecek, öğrencinin konuyu sunmaktadır.

Sağır Öğrencileri için Önlisans Programı

Destekleyici ve kabul işitme ortamında tam potansiyelini gerçekleştirmek için yetenekli ve motive sağır öğrencilere yardım çabasıyla (normal ve sağır öğrenciler için), Miriam Koleji gibi öğrenciler için Bilgisayar Teknoloji üçüncül düzey eğitim programı sunmaktadır.... [-]