Ücretsiz katıl
Öğrenci girişi
Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Diller En iyi Kurs Eğitimleri

Bir önlisans derecesine sahip olmak lisans derecesinin yarısını gerektirir ve hala bireyin gelecekteki kariyeri için birçok kapıyı açar. Bir kolej veya üniversite genellikle iki yıllık bir eğitim kursundan sonra bu dereceyi ödüllendirir.
Dillerde önlisans derecesi nedir? Bu derece, öğrencilere dillerin temelleri ve dünyadaki kültürlere olan önemi hakkında bilgi sağlar. Birçok program, İngilizce veya İspanyolca gibi belirli bir dile odaklanır, ancak genel olarak dile odaklanan diğerleri vardır. Bu program boyunca, öğrenciler seçtikleri dilin anlaşılması, okunması, yazılması, konuşulması ve genel olarak anlaşılmasını öğrenebilir. Çoğu zaman, bu derece aynı alanda bir lisans derecesi için bir temel olarak hareket eder.
Öğrenciler bu programı aldıklarında ve dilde bir ön lisans derecesi elde ettikleri zaman, yabancı bir dilde okuma ve yazma gibi çok değerli beceriler kazanabilirler. İnsanlar, başkaları ile birlikte çalışma konusunda da ustalık kazanabilirler, çünkü insanlar genellikle anlayışı korumak için dilleri pratik etmelidirler. Öğrencilerin ayakları üzerinde düşünebilmeleri gerektiğinden, eleştirel düşünme de oldukça önemlidir.
Dillerde bir ön lisans derecesi, programın bir parçası olduğu okula bağlı maliyet ile tamamlanması için yaklaşık iki yıl sürer. Bireyler, kendileri ve ihtiyaçları için doğru uygunluğu bulmak için programları ve okulları araştırmalıdır.
Dillerdeki önlisans derecesi, çeşitli meslekler için ya da bireyin eğitimini daha sonra ilerletmek için büyük bir adımdır. Bu dereceye sahip insanlar, kendi dillerinden ya da yabancı dillerinden, muhabirlerden, editörlerden ve editörlerden, tercümanlardan, çevirmenlerden ya da yazarlardan öğretmen olarak kariyer izleyebilirler. Uluslararası ilişkiler ile bile çalışabilirler. Bu dereceye sahip olanlar için mevcut fırsatlar sonsuz görünüyor ve kariyer yollarında birçok kapı açabilir.
Dünyanın her yerinde, üniversiteler bir dilde lisans için programlar sunmaktadır, ancak bir üniversiteye yakın olmayan insanlar için daha uygun olabilecek çevrimiçi seçenekler vardır. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Programlar e-Öğrenme
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
e-Öğrenme | Lisanslar | Sosyal Bilimler Lisans Eğitimleri

5 Sonuçlar Diller

İspanyolca ön lisans
Sacramento City College

Bu program öğrencilere aşağıdaki beş becerileri becerilerini geliştirmek yardımcı olacaktır: anlama, yazma, konuşma, okuma ve İspanyolca konuşan ülkelerin insan ve kültür anlayışı. İspanyolca lisans derecesi takip ilgilenen öğrenciler için kesintisiz aktarım yolu sağlamak için tasarlanmıştır.

Kariyer fırsatları Çevirmen / Tercüman uluslararası ilişkiler ABD Dışişleri İthalat / İhracat girişimci Öğretmen Becerileri Standart İspanyolca doğru dilbilgisi yapılarını kullanmaktadır. İspanyolca dil gazete, dergi, kısa öykü, deneme, ve İspanyolca-Amerikan ve Chicano yazarlar tarafından yazılmış şiir seçimleri, ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Associate Degree in Languages
Youth for Understanding USA

Öğrenciler ilgi alanlarını keşfetmek, bilgiyi genişletmek ve geleneksel Amerikan geçmiş zamanlarına ve öğrenci etkinliklerine katılmak için çeşitli konularda dersler alma ... [+]

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Sanat derece ortak
Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Rays Online College Kredi birçok uluslararası üniversitelerin iki yıllık Önlisans programına eşdeğer bir online Önlisans sunmaktadır. ... [+]

Rays Online College Kredi birçok uluslararası üniversitelerin iki yıllık Önlisans programına eşdeğer bir online Önlisans sunmaktadır. ROCC Hazırlık Yılı tamamladıktan sonra, öğrenciler daha sonra yabancı (özellikle Amerika ve Asya) programlarına kredi transfer edebilir.

ROCC de Önlisans Programı özel bir Amerikan üniversitesinde iki yıl katılmak için neredeyse 100.000 $ ortalamasına göre diğer Amerikalı iki yıllık çevrimiçi programlar için 20.000 $, ya kıyasla, 20 derslerin tamamı iki yıl için sadece USD4800 maliyeti.

Bağlı Program kimin ders VAKFI YIL bizim açıklamasında açıklanan Kuruluş Yılı Programı, üzerine inşa edilmiştir. Ek 10 ders tekrar 5 İngilizce ve 5 temel konularda ayrılır. İngilizce kursları arasından seçilir: Sosyal Bilimlerde Okumalar, İngiliz Deyim ve İfadeler, Dilbilim, Etimoloji ve Word Türevler, İngiliz Edebiyatı, İş İngilizcesi ve Araştırma Kağıt yazma. İktisat, Psikoloji, İstatistik, Sanat ve Beşeri Bilimler, ASEAN çalışmaları: Beş olmayan İngilizce kursları arasından seçilir. Ve Amerikalı çalışmalar.... [-]

Filipinler Cumhuriyeti Manila Amerika Birleşik Devletleri USA Online
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 hukuk lisans derecesi bulun
e-Öğrenme
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Ingilizce önlisans
Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Akademik çalışmalarda TOEFL / IELTS, İngilizce temel öğretim, devam çağrı merkezi işleri, tıbbi transkripsiyon, vb: Bu iki yıllık bir program için İngilizce dil beceriler ... [+]

Temel İngilizce öğretmenliği bir çağrı merkezinde çalışan, ya da tıbbi talimatları transkripsiyonu, bir Batılı üniversiteye aktarılması, TOEFL / IELTS sınavlarına hazırlanıyor: ışınları Online College Ders amaçlarla çeşitli İngilizce dil becerilerini gereken öğrenciler için kurslar sunmaktadır.

Öğrenciler normal dokuz haftalık vadede, bir anda iki ders almak. Iki yıl içinde öğrenci 20 kurs tamamladı ve böylece 5 terimleri, bir yıl içinde bulunmaktadır. Her ders 3 kredi Amerikan ders eşdeğerdir. Önlisans nedenle 60 kredi oluşmaktadır.

04 Ocak 2016 başlayan dersler İngilizce dinleme, İngilizce yazma, internet ve Eleştirel Düşünme ve Mantık vardır. Derslerin tam listesi istek üzerine mevcuttur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri USA Online Filipinler Cumhuriyeti Manila
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
e-Öğrenme
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
English Associates Degree - with transfer to 4-year university
North Iowa Area Community College

... [+]

Üçüncü Dönem

Dördüncü Dönem

Not:

Birbcde

Eğitim Psikolojisi

Yaratıcı yazma

Sosyal Problemler Üniversite Okuma Stratejileri

AA Diploma çoğu transfer kurumlarında Liberal Sanatlar Koleji Genel Eğitim Gereksinimleri karşılamaktadır. Yabancı Dil Gereği için transfer kurumla edin. Kabul şartları kurumdan kuruma değişir. Transfer kurumunuza başvurun veya yardım için NIACC danışman / danışman ile kontrol edin. Öğrencinin giriş seviyesine bağlı Önerilen zamanlama. [-]
Amerika Birleşik Devletleri Mason City
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku

    HT