Ceza hukuku Ön Lisans Derecesi

Ceza hukuku Top Kurs Eğitimleri

Ceza hukuku

ceza adaleti bir önlisans öğrencilere alanında yüksek öğrenim daha uzun bir yol başlatmak veya sağ işgücüne dalmak için iki yıllık lisans kullanabilirsiniz ya hangi tarafından büyük bir araç sunuyor. Bir lise diploması veya GED tipik bir önlisans lisans programı başlatmak için gereklidir.

Yani ceza adaleti bir önlisans nedir? Bu alandaki öğrenciler ceza adalet sistemi, ceza hukuku ve sosyal bilimler hakkında bilgi sahibi olacaktır. Dersler tür ceza hukuku veya adli idare olarak ceza adalet özellikle ilgili konular, için, böyle İngilizce ve matematik gibi genel eğitim gereksinimleri, arasında değişir. Bu derece ceza adalet sisteminin iş fırsatlarını artırmak içindir.

ceza adaleti bir önlisans gerekli becerilere sahip öğrenciler, dünya çapında adalet sisteminde bir çalışma yaşamı sürdürmeye, ya da alanında daha fazla eğitim sağlar.Bu derece aynı zamanda fırsat ve maaş artırmak isteyen mevcut profesyoneller için kullanılabilir.

maliyet seçilen okul üzerine tipik bağlıdır. Belirli sorular ve maliyete ilişkin endişeler bir öğrenci ilgilendiği belirli bir program içinde kapsamlı araştırma yoluyla bulunabilir.

ceza adaleti alanında iş değişir. ceza adaleti bir ön lisans tamamlayan mezunlar genellikle kolluk ve hükümet çalışmaları ve güvenlik hizmetlerine düzeltmeler aralıkları çalışma kendi özel alanında, ilgili çalışma alanına girin. Öğrenciler genellikle güvenlik personeli, düzeltmeler memurları, adli laboratuvar teknisyenleri, ve daha fazlası gibi bir aksamadan işgücü girmek için hazırlanmıştır.

Bu sizin durumunuza için en iyi olanı anlamaya için birçok seçenek araştırma önemlidir.doğru olanı bulmakta yuvarlanan topu almak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

College of Marin
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Kentfield Novato

Mahkeme Raporlama Programı hukuk ve yasal ve iş ofisleri bizim mahkemelerde birebir muhabir olarak iş güvenliğini sağlamak için gerekli beceri edinme ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. [+]

A Mahkeme Raporlama Programı hukuk ve hukuk ve iş ofisleri bizim mahkemelerde birebir muhabir olarak iş güvenliğini sağlamak için gerekli beceri edinme ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kariyer Seçenekleri Kongre Reporter, Mahkemesi Raportörü, Biriktirme Reporter, Serbest Muhabir, Marin Mahkemesi Raporlama Programı İşitme Muhabir Kolej 1975 yılında başlanmış ve Kaliforniya Mahkemesi Gazeteciler Kurulu tarafından kabul edilmektedir: Devlet çekmek için bir okuldan hak bir kişi için amacıyla Sınavı lisans, kişinin tanınan bir okulda programı tamamlamak zorundadır. Kaliforniya Mahkemesi Gazeteciler Kurulu, 2535 Capitol Oaks Drive, Sacramento, CA 95833. 916,263-3.660 Mahkeme Raporlama, Mesleki, Makine steno AS: Bir mahkeme raporlama programı yerine getirmesi gereken asgari şartları ile ilgili bilgi için iletişim, kabul edilmesi için Yasal veya Tıp Sekreteri Scopist, Tıp transcriptionist veya Metin Girişi Uzmanı Makine Steno Opsiyon seçenek yalnızca Hint Vadisi Kampüsü'nde sunulmaktadır. Bu müfredat öğrenciye yasal ya da tıbbi sekreter, scopist mahkeme gazetecilere yönelik, tıbbi transcriptionist veya metin girişi uzmanı olarak kariyer için hazırlamak için bir fırsat sunmaktadır. kursları da kısmen Devlet Sertifikalı Steno Gazeteciler Sınavına "hak" için Sertifikalı Steno Gazeteciler Kurulu gerekliliklerini yerine getirecektir. Mahkeme Raporlama Bilim derecesi Doçent, Makine Steno Seçeneği aşağıda listelenen dersleri ve Kolej Marin mezuniyet koşullarını tamamlayarak kazanılır. Başarı Belgesi başlıca için gerekli bütün derslerden tatmin edici tamamlanması için verilir. Düzenlemeler kestirme makinenin kiralama veya satın alma için öğrenci tarafından yapılmalıdır. makinenin kestirme beceri gereksinimlerini tamamlamak için gereken zaman toplam uzunluğu her öğrenci ile değişir. ... [-]

College of Southern Idaho
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Twin Falls

Güney Idaho Ceza Adaleti Programı Koleji ceza adaleti artan alanına girmek için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler suç psikolojisi, bileşenleri adalet sistemi, soruşturma usul ve adalet sistemi tarafından sunulan topluluğun bir anlayış geliştirecektir. [+]

Ceza Adalet Önlisans

Güney Idaho Ceza Adaleti Programı Koleji ceza adaleti artan alanına girmek için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler suç psikolojisi, bileşenleri adalet sistemi, soruşturma usul ve adalet sistemi tarafından sunulan topluluğun bir anlayış geliştirecektir. Programın tamamlanması Sanatlar derecesi bir Associate neden için tasarlanmıştır ve tüm Idaho devlet üniversitelerinde genel eğitim gereksinimlerini karşılar. Ders seçimi amacınıza transferi kurum için gereksinimlerini karşılamak için koordine edilmelidir.

Ceza Adalet program dahilinde Güney Idaho Düzeltme Uzmanı konsantrasyon Koleji düzeltmeler alanında veya bir üst bölümü adalet programına yatay geçiş için giriş seviyesi pozisyonlar için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Müfredat düzeltmeleri, risk önleme ve risk kontrolü iki büyük felsefelerin öğrencilerin maruz için tasarlanmıştır. Programın tamamlanması Sanatlar derecesi bir Associate neden için tasarlanmıştır ve tüm Idaho devlet üniversitelerinde genel eğitim gereksinimlerini karşılar. Ders seçimi amacınıza transferi kurum için gereksinimlerini karşılamak için koordine edilmelidir.... [-]


Butte College
Kampüs Tam zamanlı 12 - 24 ay August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Chico

Ceza Adalet transferi derece önemli bir lisans Ceza Adalet derecesi veya CSU, Chico ilgili alanları kazanmak planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu transfer büyük ayrıca ön-law ilgi duyan öğrenciler için temel olarak hizmet edebilir. [+]

Ceza Adalet Önlisans

Ceza Adalet Programı

Danışma ve Danışmanlık: (530) 895-2378 Transfer Danışma Merkezi: (530) 895-2264 Transfer bilgileri: www.assist.org Departman Dairesi: AHPS 144 (530) 895-2401 Mike Maloney, Müdür (530) 879-4349

Program Hakkında

Ceza Justice Derecesi AS

Ceza Adalet transferi derece önemli bir lisans Ceza Adalet derecesi veya CSU, Chico ilgili alanları kazanmak planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu transfer büyük ayrıca ön-law ilgi duyan öğrenciler için temel olarak hizmet edebilir.

Bir Ön derecesi elde edebilmek için öğrencilerin büyük gereksinimleri ve mezuniyet koşullarını hem de tamamlamak zorundadır.... [-]


Butte College
Kampüs Tam zamanlı 12 - 24 ay August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Chico

[+]

Öğrenciler CSU GE veya IGETC kategorilerini yerine getirmek için kullanılabilecek en önemli ders tanımlamak için bir danışman ile çalışmalıdır.

Bir Ön derecesi elde edebilmek için öğrencilerin büyük gereksinimleri ve bu katalogda listelenen mezuniyet koşullarını hem de tamamlamak zorundadır.

Bazı derslerin önkoşullarının (P), yankoşul (C), ya da her ikisi (P / C) sahip olduğunu unutmayın. Ön Koşul ve yan koşullar bu katalogda her ders tanımı içinde listelenir.

AA-T ya da AS-T olarak belirlenen aktarım binbaşı belirtilmeyen bir CSU benzer bir anadal transfer için tasarlanmıştır.

Öğrencinin Öğrenme Çıktıları... [-]


Butte College
Kampüs Tam zamanlı 12 - 24 ay August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Chico

[+]

Tespit ve kanıt işleyiş tarzına, temel olay yeri inceleme, doğru tanımlama ve toplama açıklar. görüşme ve yasal sorgulama teknikleri tanımlar.

büyük İçin Gerekli dersler:

kriminoloji Kanıt kriminal Soruşturma çocuk prosedürler Ceza muhakemesi Organize Suç / Çeteler Toplum Odaklı Polislik İş Deneyimi-AJ Genel Konuşma [-]

North Iowa Area Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Mason City

[+]

…ve daha fazlası! Kariyer Olanakları Polis memuru özel güvenlik [-]

Parkland Koleji
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Champaign

Ceza Adalet Eğitimi AA kariyer için hazırlar ve cezai adalet, polislik ve hukuku ile ilgili alanlarda çalışmalar teşvik edilir. Öğrenciler psikoloji, sosyoloji ve iletişim güçlü komple ders yanı sıra kolluk standartları ve polis taktikleri ve teknikleri konusunda uzmanlaşmış eğitim kazanırlar. Öğrencilerin yasa ile ilgili alanlarda staj fırsatı da vardır. Ceza Adalet AA tamamlayan çok sayıda öğrenci Lisans ceza adaleti derece veya hukuk fakültesi için onları hazırlamak konuları takip. [+]

Ceza Adalet Eğitimi AA kariyer için hazırlar ve cezai adalet, polislik ve hukuku ile ilgili alanlarda çalışmalar teşvik edilir. Öğrenciler psikoloji, sosyoloji ve iletişim güçlü komple ders yanı sıra kolluk standartları ve polis taktikleri ve teknikleri konusunda uzmanlaşmış eğitim kazanırlar. Öğrencilerin yasa ile ilgili alanlarda staj fırsatı da vardır. Ceza Adalet AA tamamlayan çok sayıda öğrenci Lisans ceza adaleti derece veya hukuk fakültesi için onları hazırlamak konuları takip.

Ceza Adalet Kursları:

Ceza Adaleti için CJS 101 Giriş CJS 102 Polis İdaresi ve Operasyon Düzeltmeler için CJS 104 giriş CJS 127 Çocuk Suçluluğu CJS 203 Ceza Hukuku CJS 209 Kriminal Soruşturma Adli Kimya SCI 108 giriş SCI 208 Adli Tıp II: Ölüm Analizi Deviant Davranış SOC 202 Sosyolojisi SOC 204 Kriminoloji ... [-]

Sacramento City College
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Sacramento

Bu program suçları, suçlular ve suç önleme, keşif, kontrol ve tedavi edilmesine yöneliktir. [+]

Genel alan suçlar, suçlular ve suç önleme, keşif, kontrol ve tedavi edilmesine yöneliktir "Adalet Yönetimi" olarak anılacaktır. adaletin tecellisine ilgili bir kariyer girmek isteyen öğrenciler bu program onları o geniş kategoriye dahil belirli alanlar için hazırlanmak için izin verir esnekliğe sahip olduğunu göreceksiniz. Program ayrıca dört yıllık bir üniversitede ileri eğitim için temel oluşturur. üniversite mezunları için Fırsatlar yerel, eyalet pozisyonları ve federal, kolluk kuvvetleri, mahkemeler ve ıslah hizmetleri bulunmaktadır.

Önerilen Lise Hazırlık

Genel üniversite hazırlık kursları

Kariyer fırsatları Polis memuru mahkeme katibi Düzeltmeler yardımcısı AVUKAT FBI Ajanı Araştırmacı kanıt teknisyeni Becerileri Suç nedenselliği analiz suç tüzük içinde elemanlarını tanımak ve ceza usul ile aşinalık adli soruşturmalar, prosedürler, anayasa hukuku ve içtihat hukuku karmaşık hukuki yönlerini değerlendirmek ceza kovuşturma amacıyla delillerin toplanmasına ve kullanılmasına ilişkin kanun ve prosedürleri uygulamak amaç ve yerel, devlet otoritesini ve federal mahkemeler sistemleri anlamak Tanımak, anlamak ve bizim toplumda farklı kültürlere duyarlılık kazanmak ve nasıl bu çeşitlilik etkiler cezai adalet sistemi gerekli Programı 3 - Adalet İdaresi ADMJ 300 giriş ADMJ 301 Soruşturma Rapor Yazma - 3 ADMJ 302 Toplum İlişkileri: Kültürlü Sorunlar - 3 ADMJ 304 Çocuk Suçluluğu - 3 Ceza Hukuku ADMJ 320 Kavramlar - 3 ADMJ 322 Ceza Muhakemesi - 3 Kanıt ADMJ 323 Yasal Yönleri - 3 ADMJ 330 Kriminal Soruşturma - 3 ... [-]

Southern Technical College
Kampüs Tam zamanlı 88 hafta September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Fort Myers Port Charlotte Tampa + 2 daha

Kullanım üstün adli araçlar dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmek ve hem kamu hem de özel sektörde ceza adaleti kariyer çeşitli hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere. Güney Technical College'de Ceza Adalet lisans programında, düzeltmeler, kolluk, terörizm, özel güvenlik ve soruşturma bir vakıf kazanabilir. Programı tamamladıktan sonra, yerel ya da devlet kolluk ile görev takip edebilirsiniz ... [+]

Ceza Adalet içinde Ön Lisans

Kullanım üstün adli araçlar dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmek ve hem kamu hem de özel sektörde ceza adaleti kariyer çeşitli hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere. Güney Technical College'de Ceza Adalet lisans programında, düzeltmeler, kolluk, terörizm, özel güvenlik ve soruşturma bir vakıf kazanabilir.

Programı tamamladıktan sonra, yerel ya da devlet kolluk, federal hükümet, sigorta şirketleri, ıslah tesisleri veya özel güvenlik hizmetleri ile pozisyonları takip edebilirsiniz.

Florida'da ceza adaleti programlar düşünüyorsanız, Güney Technical College özel kılan ne olduğunu bulmak gel. Bizim deneyimli eğitmenler ve tutkulu personeli size hayatınızı değiştirmek yardımcı olmak için hazırız.... [-]


North Central Missouri College
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Trenton

Bu derece Ceza Adalet kariyer isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Ayrıca sağlam bir temel sağlar [+]

Bu derece Ceza Adalet kariyer isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Ayrıca öğrencilerin psikoloji, adalet sistemi ve hukuk sistemi içinde arka plan almak gibi ruh sağlığı mesleğine girmek isteyen bireyler için sağlam bir temel sağlar.

Fırsatlar sonra NCMC

Islah Memurları, Yangın Müfettişleri & Müfettişler, İtfaiyeciler, Polis ve Dedektifler, Özel Dedektifler ve Araştırmacılar, Güvenlik Muhafızları ve Oyun Gözetim Görevlileri

Program Çıktıları

Ceza Adalet Bakanlığı tarafından sunulan lisans programları derecesi-uygun olarak, dahil etmek kritik düşünürler, etik aktörler ve yerel, eyalet, ulusal suç ve adalet konularda yetkili iletişimcileri ve uluslararası düzeyde, gibi öğrencileri güçlendirmek için tasarlanmıştır seviyeleri, yetenekleri kadar: - sosyal kontrol başlıca kurumların felsefesi, teorileri, ilkeleri, uygulamaları, süreçleri ve reformları değerlendirilmesi; - Ceza adalet sisteminin önemli bileşenlerinden arası bağımlı işlemleri açıklayın (örneğin, polis, mahkemeler, cezaevleri ajansları) ve faaliyet gösterdikleri, siyasi, hukuki, etik ve sosyoekonomik ortamlarda, yanı sıra bu ilişkilerin etkileri mağdurlar, failler, adalet uzmanları ve toplum için; - Irksal, etnik çağdaş kent toplumu ve saygı etkileyen olaylar, bilgi, programlar, politikalar ve kavramlar cezai adalet kurumları ve aktörleri çalışmasını etkileyebilir yanı sıra konuları dahil olmak üzere ceza adalet sistemi, karşı karşıya olduğu önemli tarihsel ve güncel meseleleri analiz , kültürel ve toplumsal cinsiyet çeşitliliği; - Doğa, kapsamını, nedenselliği ve uygulamak ve bu nedenlere ilgili önemli teorileri eleştirmek için yeteneği dahil olmak üzere suç, önleme değerlendirin; - Iktisap, analiz, yorumlama, yayma ve hem nicel hem de nitel verilerin politika etkileri, ve dahil olmak üzere, ceza adaleti araştırma beceri ve yöntemleri uygulayın uygun olduğunda, çeşitli beceri ve temel adli soruşturma veya suç analizi yapılması için yöntemler; -... [-]