Önlisans Derecesi - Işletme Yönetimi

Parkland Koleji

Program Açıklaması

Önlisans Derecesi - Işletme Yönetimi

Parkland Koleji

Bilim (AS) Associate

Arz 100'den fazla Ön Lisans ve sertifika programlarıParkland Koleji de, kendi küçük sınıf boyutları için state-of-the-art tesisleri, kapsayıcı bir öğrenme ortamı ve yakışıklı öğretim bilinir. Parkland 40'tan fazla ülkeyi temsil eden 300'den fazla öğrenci ile Illinois, devlet herhangi 2 yıllık yüksekokul en büyük uluslararası öğrenci gövdesini sahiptir.

A Önlisans Amerikan eğitim sistemine girmek isteyen uluslararası öğrenciler için ideal ve ucuz bir kapı bulunmaktadır. İkinci Dil (ESL) programı olarak İngilizce ile İngilizce dil becerilerini mükemmelleştirmek için çalışmış veya park alanı uluslararası öğrencilerin birçoğu daha sonra Amerika Birleşik Devletleri'nde yaklaşık 4 yıllık üniversitelere (2 + 2 transfer) üzerine aktarın, devredilemez kredilerin iki yıl değer kazandı sonra onlar Bakalorya ve lisansüstü kazanç, onların eğitimlerine devam nerede.

Parkland College öğretim onlarla ilgili deneyimli uluslararası öğrenciler karşılaştıkları zorluklara alışıktır. Parkland kendi sınıflarında uluslararası öğrenciler tarafından getirilen bir bakış açısı hoş geldiniz eğitim ve öğretim yoluyla, küresel bilinç ve çok kültürlülüğü geliştirmek için çaba göstermektedir.

Reni

Neden Parkland Koleji seçin:

● küçük sınıflar ve İngilizce bilmeyenler için İkinci Dil (ESL) programı olarak kişiselleştirilmiş eğitim ● Yoğun İngilizce Illinois Üniversitesi, bir üst araştırma aynı şehirde bir 4 yıllık üniversite ● tam iki yıl ve transfer kredisi ● Üniversite ● Yaklaşık 4 yıl üniversitelerin yıllık maliyeti çeşitli uluslararası öğrenci nüfusu ● ½, küresel bilinç ve çokkültürlülük ● 300'den fazla uluslararası öğrenci ● fakülte odak öne!

Üst düzey yönetime ofis asistanı aralığı kariyer seçenekleri ile işletme dört yıllık kolej veya üniversite transfer planlayan öğrenciler arasında popüler bir kariyer alandır. Bizim transferi derecesi birinci ve ikinci sınıf düzeyinde genel iş kursları yanı sıra muhasebe kursları, iş bilgisayarları sistemleri ve iş hukuku sunuyor.

İş kariyer bir lisans veya yüksek lisans derecesine sahip, özellikle birçok yerlerde hazır ve yüksek gelir içerebilir. Bizim toplumumuzda her kişi sonuçta onların kariyerinin bir parçası olarak ve kişisel yaşamlarında iş anlamak gerekir, bu yüzden bu programlar kariyer ve eğitim planlarının emin olan öğrenciler için bir çalışma ilk alan olmalıdır.

Umut


İş idaresi programları dersleri ve binbaşı genel iş, muhasebe, finans, pazarlama ve yönetimini içerir. Aşağıdaki tavsiyeler bunlar tüm kurs ve programlarına başvurabilirler. Bir genç olarak işletme alanında lisans diploma programına aktarmak için öğrencilerin 60 dönem kredilik en az tamamlamanız gerekir. Öğrenciler kuvvetle aktarmak için önce bir AS derecesini tamamlamak için teşvik edilir.

Zorunlu Business Zorunlu Dersler

 • ACC 101 Finansal Muhasebe
 • ACC 102 Yönetim Muhasebesi
 • CSC 105 Bilgisayara Giriş ve onların
 • İşletme ve Ticaret Uygulama
 • veya CIS 200 İş Computer Systems
 • 141 * Sonlu Matematik MAT
 • veya MAT İş için 145 * Lineer Cebir
 • veya 160 * İstatistikler MAT
 • Diğer Gerekli Devredilebilir İş Dersleri
 • İşletme BUS 101 Giriş
 • BUS 204 İşletme Hukuk Çevre
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi August 18, 2017
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2018
Duration
Süre
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Champaign, Illinois, IL
Başlangıç tarihi: Eyl. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2018
Amerika Birleşik Devletleri - Champaign, Illinois, IL
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste