çince dil programları

Hangzhou Dianzi University

Program Açıklaması

çince dil programları

Hangzhou Dianzi University

Çin Dil Programları

Uluslararası Eğitim (KSS) Okul dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için profesyonel Çince dil öğretimi, araştırma ve HSK eğitim sunmaktadır. Orada seçim için pek çok farklı Çince dil programları ve programları esnek bir zamana göre düzenlenir. Sen Çinli seviyesi, zamanlama ve ilgi doğrultusunda zaman ve sınıfların türünü seçebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER

Uzun vadeli Çince dil programları: , Orta ve ileri: Uzun zaman programları (en fazla 3 ay) 3 seviyesi vardır. Öğrenciler Çinli düzeylerine göre uygun sınıflara yerleştirilir. Bu programlar için Çince dili ve kültürü üzerinde sistematik bir çalışma olacaktır. Öğrenciler derslerin aşağıdaki 4 tip öğreneceksiniz:

A. Binbaşı Dil Kursları:

İlköğretim Seviyesi (Derece 1-3): Yoğun Okuma, Pratik Konuşma, Dinleme-Anlama, Kapsamlı Okuma Orta Düzey (Derece 4-5): Yoğun Okuma, Dinleme ve Konuşma, Yazma Pratik, Kapsamlı Okuma İleri Düzey (Derece 6-7): Yoğun Okuma, İleri Kapsamlı Çince, Pratik Yazma, yaygın okuma

B. Seçmeli Dersler:

1.. HSK Eğitimi 2. Çince karakterler 3. Geleneksel Çin Resim 4. Taiji 5. Martial Arts 6. (Game) 7 gidin. Çin Pişirme 8. Kağıt Kesme 9. İletişim 10 Kültürlerarası. Çinli ve Amerikalı Edebiyatı karşılaştırılması

C.Lectures:

Doğu ve Batı 4. Çin Edebiyatı 5. Geleneksel Çin Opera 6. Pekin Operası 7. Çinli Şiir Takdir arasında 1. Çin Felsefesi 2. Çin Tarihi 3. Kültürel Değişim

D. Saha

Ziyaretler, turlar, röportajlar, gezi dahil Program ile ilgili saha gezileri, uzun vadeli öğrenciler için bir veya iki kez her yarıyıl organize edilmelidir.

Program Düzenlemesi

270 ~ 300 saat / dönem veya 4 ay: Haftada 18-20 ders saati dönem başına 16 hafta (15 öğretim hafta uygulanması ve sınavların 1 hafta) Toplam (her öğretim saat 45 dakikadır).

Kısa vadeli Çince dil programı: Kısa vadeli programları incelemek için esnek bir program sunmak. Bu programlar çoğunlukla temel ağız Çin, Çin kültürü hakkında Çinli ve bilgi turizmi sunuyoruz. programları genellikle 2 hafta ile 3 ay arasında düzenlenmiştir.

  • Dersler özel başvuranların Çinli seviyeleri ve gereksinimlerine bağlı dizayn edilebilir.

  • 16-18 sınıflar haftada veya fiili duruma dayalı olarak ayarlanabilir.

  • Bireysel öğretim biri (öğrenci) temelinde bir (öğretmen) üzerinde gerçekleştirilmiştir.

Öğrenim ve Diğer Ücretler

  • Uzun vadeli programlar: RMB 6.300 / Yarıyıl
  • Kısa vadeli programlar: RMB 800 / Hafta veya 50 RMB / saat
  • Öğrenme Malzemeler: RMB 20-60

Uygulama Zamanı

Uzun süreli programlar üniversitenin akademik takvimini takip gibi uygulamalar başlangıcından bir ay önce teslim edilmelidir her dönem, yani ya Ocak önce veya Temmuz'dan önce.

Kısa vadeli programı öğrencileri hiçbir zaman kısıtlama kabul edilir.

Başvuru için Gerekli Belgeler

3 aydan fazla okuyacak öğrenciler için 1. HDU Uluslararası öğrenciler Başvuru Formu 2. Yabancılar Fizik Muayene Formu (. ) Burada 3. fotokopisi (35mm * 45mm İndir)

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Çince
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
4 ay
Tam zamanlı
Price
Fiyat
6,300 CNY
Uzun vadeli programları; Kısa vadeli programlar: RMB 800 / Hafta veya 50 RMB / saat
Information
Deadline
Locations
Çin Halk Cumhuriyeti - Hangzhou, Zhejiang
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Çin Halk Cumhuriyeti - Hangzhou, Zhejiang
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste